x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK

Ysb Sac (Din 7981) Vidaları

Sac Vidası nedir?

Düzgün silindirik ya da koni üzerine, eğri olarak açılmış oluklara vida denilmektedir. Vidalar üçgen, kare, yuvarlak, testere, trapez olarak çeşitliliğe sahip malzemelerdir. Bir tür bağlantı elemanı olan vidaların, malzemesi sac metal olan zeminlerde kullanılmak üzere tasarlanmış olanlarına ise sac vida adı verilmektedir.

Sac vidaları, sac levha ve paneller üzerinde kullanılabilecek nitelikle üretilmiştir. Sac vidalar, dıştan diş ile kaplı bir sapa sahiptir. Bu görünüm onu, hem görsel hem kullanım açısından diğer vidalardan ayırır. Bu vidalar plakalar üzerinde rahatlıkla uygulanabilir malzemelerdendir. Vidanın tüm uzunluğu boyunca sık, derin ve keskin dişler mevcuttur.

Sac Vidası Kullanım Alanları Nelerdir?

Bağlantı elemanları içerisinde, dayanıklılığı sebebiyle sert zeminler üzerinde kullanılmak üzere tasarlanan sac vidaları, ince tabaka sac birleştirmeleri, elektrik sayaçları kutusu, kıvılcım ve ateşe karşı olan havalandırma bacaları, sabitleme, plastik, alüminyum, pirinç, çelik ve sac gibi zeminlerde kullanılan malzemelerdir. Civtec Cıvata’da satışa sunulan sac vida çeşitleri için, siz de Civtec Cıvata’yı ziyaret edebilirsiniz.

Sac Vidası Çeşitleri Nelerdir?

Dış formlarına göre isimlendirilen sac vidaları, YBS sac vidası yani yıldız silindir başlıklı sac vidası, altı köşe başlıklı sac vidası, altı köşe başlıklı yanar pullu sac vidaları, pullu yıldız silindir başlıklı sac vidaları, trapezle sac vidaları, trx silindir başlı sac vidaları, matkap uçlu silindir başlı sac vidası, hava başlı sac vida, düz mercimek başlı sac vida olmak üzere farklı çeşitlerle üretilmektedir.

İhtiyacınız olan tüm vida çeşitlerini ise Civtec Cıvata’da rahatlıkla bulabilirsiniz.

YSB Sac Vida Nedir?

Alüminyum, pvc, sac metal üzerinde uygulanan, metalürji endüstrisi, mobilya, oyuncak, otomobil, elektronik endüstrisi, pano ve aydınlatma endüstrisi gibi sektörlerde yıldız silindir başlı sac vidalarından yani YSB sac vidalarından faydalanılmaktadır.

Ysb vidalar akıllı uçlu vidalardır örneğin matkap kullanılması gereken zeminlerde ysb matkap uçlu vida kullanımı gerekmektedir. Çünkü bu vidaların ucu zemin üzerinde matkap görevi üstlenir.

YSB Sac Vidası Ölçüleri Nedir?

Civtec Cıvata Dın 7981, Din 7982, Din 571 vidaları, çap ve boy olarak mm cinsinden ölçümlendirilirler. Bu ölçülerde verilen ilk sayı vidanın çapını belirtirken, ikinci sayı ölçüde vidanın malzemeye giren kısmını, yani boyunu ifade etmektedir.

Ysb sac vidalarının çap ölçüsü olarak, 2.9mm, 3.5mm, 5.3mm, 6.3mm gibi ölçülere sahipken, 6.5mm, 5mm, 13mm, 1mm, 25mm, 30mm gibi boy ölçüleri ile üretilmektedir.

Malzemeleri zemin üzerine sabitlemek üzere kullanılan vida çeşitleri içerisinde, Civtec Cıvata’dan temin edebileceğiniz, beton vidası olarak da bilinen buldeks vidası, beton ve ahşap malzemelerin sabitlenmesi için kullanılan trifon vida, combi kulp vidası, borazan başlı alçıpan vidası, konteyner vidası gibi vida çeşitlerini dilediğiniz ölçülerle Civtec Cıvata’dan temin edebilirsiniz.

Civtec Cıvata, sunduğu ürün çeşitliliği ile beraber, ysb sac vidası fiyatları ile de sizlere cazip fiyatlandırmalar sunmaktadır. Sizde kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla temin edebilmek için Civtec Cıvata’yı ziyaret edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.