x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 214 ürün bulunmaktadır.
Karbosan 115x22x40 Kum Flap Disk ZR - Karbosan %32indirim YENİürün
Karbosan 180x22x80 Kum Flap Disk ZR - Karbosan %32indirim YENİürün
Karbosan 190x2x28 NK Ara Taşlama Taşı - Karbosan %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Karbosan 230x3.0x22.23 Metal Kesme Diski - Karbosan %32indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 214 ürün bulunmaktadır.

Kesme Taş

Belirli bir kütleye ait olan taşların mimari yapıda kullanılmak üzere yontulması ve bilenmesi işlemi ile birlikte kesme taş elde edilir. Mimari ve estetik görüntünün elde edilmesi ile birlikte her yüzeyde kullanılabilir. Yontulmuş  ve düzeltilmiş bir şekilde kullanılması, yaşam alanlarının estetik görünüm kazanmasını sağlar. Proje ve detaylara uygun şekilde yüzeylerin geometrik şekilde yontulması sağlanabilir. Bu işlem sırasında taşların görünen yüzeyleri ve kenarları düzgün simetrik doğrulardan oluşmalıdır. Zımpara taşı ile yüzeyin pürüzsüz hale getirilmesi, duvar sistemlerinde ve inşaat alanlarında rahatlıkla kullanılmasını sağlar. Birçok yaşam alanlarında kullanılması ile birlikte modern görüntünün sağlanmasına fayda sağlar.

Taş Kesme Makinası

Taş yüzeyi pürüzsüz bir şekilde elde edilmesi için belirli makinalar kullanılır. Bu  konuda birçok firma kendi içerisinde taş makinesi üreterek benzersiz kesici taşların oluşturulmasını sağlar. Bu konuda firmamız Bosch carbide Multi wheel makinasını belirli diskler ile birlikte kullanıcılara sunmaktadır. Taşlama makinası ve taş kesme makinası benzersiz bir geri dönüşüm aleti olduğu için her alanda rahatlıkla kullanılabilir.  Farklı  diskler ile birlikte bu işlemlerin uygulanması gerekir. Duvar desenlerin de kullanılacak olan taş büyüklükleri farklı boyutlarda olduğu için güçlü makine disklerinin kullanılması gerekir. Piyasada birçok farklı boyutu ve kesme bıçağı olarak adlandırılarak, Türkiye’nin dört bir yanında kullanılır. Bu konuda firmamız uzun yıllardır hizmet vererek kesme taş sisteminin ilerlemesine sağlamaktadır.

Kesme Taş Fiyatları Nasıldır?

Farklı amaçlar için kullanılan kesme taşlar birçok farklı alanda modern ve estetik görünümün elde edilmesinde olanak sağlar. Bu  konuda kesme taş fiyatları belirli boyut ve kütleye göre sınıflandırılır. Makinalarının kendi içerisinde sınıflandırması ile birlikte elması bilme taşı bile kullanılır. Farklı diskler aracılığıyla gerçekleştirilen işlemde belirli fiyat aralıklarıyla kullanıcılara sunulur. Bu  konuda firmamız uzun yıllardır vermiş olduğu hizmet ile birlikte taş yüzeylerinin pürüzsüz ve kusursuz bir şekilde oluşmasını sağlar. Metal  kesme diski aracılığıyla gerçekleştirilen bu işlemde hiçbir kusur meydana gelmez. Bu konuda gönül rahatlığıyla firmamıza müracaat ederek belirli ve uygun fiyat aralıklarında ki hizmeti alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.