x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 127 ürün bulunmaktadır.
Bosch Elle Zımparalama Proje Seti - Bosch %22indirim
Bosch GSI 14 CE Mop Zımpara 60 Kum - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch GSI 14 CE Mop Zımpara 80 Kum - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch GSI 14 CE Mop Zımpara 120 Kum - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 127 ürün bulunmaktadır.

Zımpara Makinesi İle Kusursuz Yüzey İşleme ve Güçlü Performans

Zımpara ve tabanlar kategorimiz; endüstriyel projeler, marangozluk işleri ve evde tamirat yaparken ihtiyacınız olan bütün kaliteli ekipmanları sizlerle buluşturuyor.

Bütün yüzey işleme işleri için ürün yelpazemizle beklentilerinizden çok daha fazlasını karşılıyoruz. İhtiyacınız olan zımpara ve tabanlara, kategorimizden ulaşarak işlemlerinizi verimli ve hızlı bir hale getirebilirsiniz.

Zımpara makinesi, yüzeylerdeki pürüzleri sorunsuz ve güvenli bir şekilde yok etmek için tasarlanan makinelerdir. Zımpara makinesinde yapacağınız doğru seçim, işlemlerinizi kaliteli ve hızlı bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

Disk zımpara makinesi, her türlü zımpara işlemlerini farklı güç ve hızlı seviyelerde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Yüksek hız seçeneği ile çalışan makinemiz sayesinde, işlerinizde en etkili sonucu elde edebilirsiniz. Profesyonel işlerde güvenilir bir seçenek arıyorsanız, plastik, metal ve ahşap yüzeylerde kullanabileceğiniz bu özel makinamızı tercih edebilirsiniz.

Farklı yüzeylere uyumlu zımpara kâğıdı, yüzeylerdeki kaba sürtünmeyi en aza indirgeyerek dilediğiniz pürüzsüzlüğe ulaşmanızı sağlar. Delikli zımpara kâğıdı, tozları etkin şekilde toplarken daha hijyenik bir çalışma ortamına kavuşmanızı sağlar. Boya, ahşap ya da metal alanlar için tasarlanan delikli zımparalar, uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunuyor. 

Yumuşak zımpara ise fonksiyonel tasarlanmış daha hassas işlemlerde, kullanım kolaylığı sağlıyor. Yumuşak zımparalar, plastik, metal ya da ahşap gibi malzemeler için harika bir seçenek oluyor. Bu zımpara, malzemelere hasar vermeyerek minimal düzeyde aşınma sağlar. Böylelikle, her yüzeyi profesyonel bir şekilde düzeltebilirsiniz.

Performans ve dayanıklılığı en yüksek düzeye çıkaran tank zımpara, uzun ömürlü bir performans arayan kullanıcıların ağır işlerde tercih ettiği bir zımpara türüdür. Büyük yüzeylerde tercih edebileceğiniz tank zımparalar, sert yüzeylerde etkin ve hızlı sonuçlar elde etmenizi sağlar. Sizler de işlerinizi kolaylaştırmak istiyorsanız, bu taş zımpara çeşitleri sizler için idealdir. 

Hızın verimliliğini arttıran disk zımpara, oldukça yönlü bir zımpara modelidir. Farklı düzey pürüzlüklerini hızlı bir şekilde düzeltir. 

Rulo zımpara, sıva, plastik, metal ve ahşap yüzeylerin temizlenerek pürüzlerini giderir. Yüzey yapısı oldukça pürüzlüdür. Zımparalama ve aşındırma işlemlerini sağlayarak özellikle kenar işlemleri kullanımı için daha uygundur.

Zımpara tabanları, zımpara makine modelleri ile uyumlu olarak tasarlanır. Etkili ve dayanıklı birçok çeşide sahiptir. Yüzeye uygun zımpara modeli seçiminiz, tüm zorlukların üstesinden gelebilmenizi sağlayacak.

Farklı yüzeyler için farklı zımpara makineleri, zımpara kâğıdı ve zımpara tabanları seçeneklerimiz ile profesyonel sonuçlara ulaşmanız artık çok kolay!
Ergonomik olarak kolaylık sağlayan zımparaların 125 milimetre zımpara ve 150 milimetre zımpara boyutları, sizleri çok daha rahat hissettiriyor. Farklı projelere en uygun çözümlere, Civtec Civata üstün kalitesiyle ulaşabilirsiniz. 

Kaliteye Uygun Zımpara Fiyat Seçenekleri İle Ulaşın

Zımpara fiyat skalamız, geniş ürün yelpazesinde uygun imkânlar sunuyor. Böylelikle, zımpara ve tabanlar çeşitliliğine, bütçe dostu fiyatlarla ulaşabiliyorsunuz.

Projenizdeki güvenli zımpara kullanımını keşfetmek ve doğru ekipmana ulaşabilmenizi Civtec Civata sağlıyor.

Ekonomik ve kaliteli çözümleri bir araya getiren işletmemiz, tank zımpara fiyatları aralığından disk zımpara makinesi fiyatlarına kadar tekliflerini, bütçenizi daraltmayan en uygun haliyle sunuyor. 

Üstelik bunu yaparken üstün kaliteli geniş ürün yelpazesini, hızlı teslimat ile gerçekleştirerek sağlıyor. Alışveriş deneyiminizi güvenli ve kolay bir hale getiren kategorimiz, işlerinizi profesyonelliğe taşıyor. Başarıya ulaştıran en iyi çözümler için kaliteli malzemelere uygun seçeneklerle sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Profesyonel performans için en iyi zımpara ve taban çözümleri Civtec Civata daima yanınızda.

İhtiyacınız olan doğru ekipmanlara ulaşmak için takipte kalın!

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.