x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Verimliliği Yüksek Jeneratör Çeşitleri

Elektrik, ihtiyaç duyulan en önemli enerji kaynaklarından biridir. Evlerde kullanılan aydınlatma, küçük ev aletleri, beyaz eşyalar için elektrik olmazsa olmazdır. İşyerlerinde kasa sistemleri, bilgisayar, ofis aydınlatmaları için elektrik enerjisinden yararlanılır. Planlı ya da plansız gelişen elektrik kesintileri ise tüm işleyişin bir süre durmasına neden olabilir. Özellikle işyerlerinde üretim ve çalışmaların kesintisiz olarak devam edebilmesi için enerji sağlayan alternatif kaynaklar kullanılır. Jeneratör, mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren en önemli enerji sağlayıcılardan biridir.

Bu aletlerin kesinti halinde direkt devreye girerek enerji sağlaması, en temel görevleridir. En iyi jeneratör markaları tarafından üretilen, farklı çalışma prensibine sahip pek çok jeneratör çeşidi bulmak mümkündür. Bu enerji sağlayan aletler; alternatör ve motor olmak üzere 2 bölümden oluşur.  Günlük yaşamda işlerin aksamaması için alternatif kaynakların varlığına yer vermek önemlidir. Özellikle işyerlerinde kullanılan cihazların kesintisiz olarak çalışmasını sağlayacak güce sahip olan aletler, büyük kolaylık sunar. Civtec Cıvata üzerinden ihtiyacınıza uygun jeneratörler ve jeneratör fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Jeneratör Çeşitleri

Jeneratör çeşitleri yakıt tipi, beygir gücü, çalışma şekli, faz ve kva değeri gibi farklı sınıflarda satışa sunulur. Küçük jeneratör modelleri, taşınabilir ve yedek olarak tasarlanan ürünlerdir. Bu ürünler, kaliteli teknik özellikleri sayesinde üstün performans sunar. Her ürünün çalışma şekli farklı olabilir. Alternatif enerji sağlayan jeneratörler, kendi sınıfı içerisinde de kategorilere ayrılır. Ürünler çalışma fazına göre de sınıflandırılır.

Bir fazlı çalışma sistemine sahip olan jeneratör modelleri, monofaze olarak da bilinir. Bununla beraber iki ve 3 kw jeneratör gibi seçenekler de vardır. Kullanılan yakıt ve çalışma şekline göre sınıflandırılan jeneratörler, ihtiyaç duyulan alanın özelliklerine göre kullanılır. Çeşitli markalar tarafından dizel, biyodizel, emülsifiye, doğalgaz, propan gazlı ve benzinli jeneratör gibi farklı kullanım özelliği sunan modeller tasarlanır.

Jeneratörler tasarlanırken ileri seviye teknolojik sistemler kullanılır. Uzun ömürlü çalışmaya sahip olan modeller, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarır. Jeneratör seçimi yapmadan önce kullanım amacı iyi tespit edilmelidir. Sanayi tipi ve ev tipi olarak üretilen pek çok farklı jeneratör seçeneği bulmak mümkündür. Ev tipi jeneratör fiyatları ve sanayi tipi jeneratör fiyatları gibi farklı fiyat seçenekleri mevcuttur.

Mobil kullanım için taşınabilir jeneratör seçenekleri kolaylık sağlarken, işyerlerinde 3.5 kw jeneratör gibi seçenekler değerlendirilebilir. Farklı özelliklere sahip jeneratörler arasından kullanım amacına uygun olan ürünü satın almak için Civtec Cıvata’yı inceleyebilirsiniz.

Kesintisiz Sistemler İçin Jeneratör Seçimi

Jeneratör modelleri ev ve sanayi kullanımına uygun olacak şekilde farklı teknik özelliklerle donatılır. Kullanılan alanın özelliklerine göre üretilen modeller, alternatif enerji kaynağı sağlar. Özellikle evler için geliştirilen modeller, taşınabilir olması ile ön plana çıkar. Cihazların çalışırken çıkardığı ses seviyesi de son derece önemlidir. Özellikle bina içerisinde kullanılan enerji sağlayıcıların, gürültü kirliliğine sebep olmaması gerekir. Sessiz jeneratör böyle alanlar için son derece ideal bir kullanım sunar.

Jeneratör çalışma sistemi, kesinti halinde direkt olarak devreye girer. Mağaza, kafe, market gibi alanlarda özellikle gıdaların korunmasında jeneratörlerin kullanımı son derece önemlidir. Sistemleri kesintisiz kullanım imkanı sunan jeneratörler, iş akışının devam etmesinde oldukça etkindir. Sürekli çalışması gereken cihazlar için uygun tasarıma sahip satılık jeneratör ürünlerini Civtec Cıvata üzerinden inceleyebilir, hızlıca siparişinizi oluşturabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Jeneratörler

Jeneratör fiyatları, ürünlerin mekanik ve teknik detaylarına göre belirlenir. Mekanik özelliklerde jeneratörlerin boyutlarına bakılır. Farklı boyutlara sahip jeneratör fiyatları belirlenirken kullanılan malzemelerin nitelikleri de öneme sahiptir. Büyük jeneratör fiyatları diğer ürünler göre daha yüksektir. Küçük boy taşınabilir ürünler ise fiyat olarak daha uygun olabilir. Modelin büyüklüğüne göre kullanılan malzemenin miktarı, dolayısı ile fiyatı da değişiklik gösterir.

Ürünlerin üretiminde yüksek standartlara sahip materyaller kullanıldığı için farklı fiyat çalışmaları yapılabilir. Ürünlerin tasarımda kullanılan, sessiz jeneratör model üretimi için eklenen özellikler de fiyatları etkiler. Ses düzeyi ile birlikte yakıt depo hacmi ve brüt ağırlıklar da fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Ürünlerde yer alan emniyet sistemleri de fiyatlar üzerinde doğrudan etkilidir. Güvenlik önlemleri olan ürünler, birçok alanda büyük yarar sağlar.

Markaların büyük bir titizlikle ürettiği modeller içinden tercih yaparken ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekir. İhtiyaçlarınıza göre belirlediğiniz ürünler içinden seçim yaparken jeneratör kullanıcılarının de tavsiyelerini dikkate alabilirsiniz. Kullanıcıların yorumları aracılığıyla ürünler hakkında bilgiler alabilirsiniz. Siz de böylece farklı jeneratör modellerini inceleme fırsatı bulabilir, fiyatları ve özellikleri arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Sessiz jeneratör fiyatları ve çok daha fazlası için Civtec Cıvata’yı inceleyebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.