x
1000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO !
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 1337 ürün bulunmaktadır.
Bosch PMF 220 CE Çok Fonksiyonlu Zımpara Makinesi Seti - Bosch %21indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch PST 650 EASY Dekupaj Testeresi - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch PBD 40 Matkap Tezgahı - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
16.713,66 TL
12.969,80 TL
EKLE
Bosch PKP 18 E Sıcak Silikon Mum Tabancası - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch EasyHeat 500Sıcak Hava Tabancası - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GHG 20-63 Sıcak Hava Tabancası - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GSB 13 RE Darbeli Matkap - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GSB 24-2 Darbeli Matkap - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GWS 2200-230 H Taşlama Makinası - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GWS 7-115 Avuç Taşlama Makinesi - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GWS 9-115 S Avuç Taşlama Makinesi - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GST 8000 E Dekupaj Testere - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GBL 800E CE Üfleyici - Bosch %20indirim
ÜCRETSİZkargo
Toplam 1337 ürün bulunmaktadır.

Elektrikli Akülü Aletler 

Hayatımızı kolaylaştıran elektrikli ve akülü aletler vidalama, kesme, delik açma, zımparalama, biçim verme, kırma ve düzeltme gibi pek çok farklı işlevi çeşitli metal, ahşap, plastik, doğal taş ve cam yüzeyler üzerinde gerçekleştirmek için kullanılır. Sanayi, inşaat ve imalat sektörü dışında elektrikli ve akülü el aletlerine ev, ofis ve bahçe gibi yaşam alanlarında da ihtiyaç duyarız. Tamirat, onarım ve düzenleme uygulamalarını bu aletlerle gerçekleştirmemiz ise mecburidir. Profesyonel uygulamalarda kullanılacağı gibi basit ve bireysel kullanıma da uygun olan ve her yaşam alanında ihtiyaç duyduğumuz bu aletler arasında matkap çeşitleri ile vidalama makineleri, somun sıkma aletleri, elektrikli testereler, el motoru, kırıcı ve delici aletler, küçük ve büyük taşlama makinesi çeşitleri ile metal işleme aletleri, taş motoru, havalı el aletleri, zımpara ve planyalar, tezgah tipi daire testere çeşitleri, kaynak makinesi, freze, elektrikli süpürgeler ve üfleyiciler, sıcak hava tabancaları, yüksek basınçlı yıkama makinesi gibi büyük aletler bulunur. Bu aletlerin çalışmasını sağlayan parçalar ve uçlar ile tutkal makinesi, lokma ucu setleri ve anahtarlar da Civtec Cıvata’nın akülü el aletleri kategorisinde yer almaktadır. 

Darbesiz ve Darbeli Şarjlı Matkap Çeşitleri 

Ev içinde ve bahçede basit tadilat uygulamaları ile hobi işlerinde ve profesyonel yapı işlerinde kullanılan matkaplar yüzeylerdeki delikleri genişletmek ya da yüzeyleri delmek için kullanılır. Elle yapılması saatler alacak ve asla iyi sonuç vermeyecek bu işlerin yapılmasını sağlayarak hayatlarımızı kolaylaştıran matkaplar darbeli ve darbesiz olmak üzere sınıflandırır. Darbesiz matkapların uç kısmı dönerek zeminde delik açar. Darbe uygulamadıkları için iyi sonuç alınamayacağı düşünülse de kullandığınız darbesiz matkabın devir sayısı yüksekse metal malzemeler ile dayanıklı beton ve taşlarda bile kolaylıkla delik açmanız mümkündür. 

Matkaplar arasında en iyi randıman verenleri şüphesiz darbeli matkap çeşitleridir. Darbeli matkap, delik açma ve mevcut olan delikleri genişletme konusunda hemen her zeminde oldukça başarılıdır. Bunun nedeni darbeli matkap çeşitlerinin sahip oldukları darbe mekanizmasıdır. Bu mekanizma sayesinde darbeli matkaplar, sadece dönme hareketi ile delik açmaz, aynı zamanda ileri geri hareket ederek deliği çok daha kısa sürede ve daha az güç uygulayarak açar ya da büyütür. Darbeli matkap çeşitleri arasında en doğru marka seçimi Bosch’tur. Darbesiz modelleri de bulunan Bosch darbeli matkap çeşitleri ergonomik tasarımı ve düşük ağırlığı ile konforlu bir kullanım sunar. Bosch darbeli matkap modelleri profesyonel ve basit kullanıma uygun olarak farklı güçlerde üretilmiştir. Üstelik Bosch’un darbeli matkap fiyatları Civtec Cıvata’da taksit seçenekleri ile çok uygun.  

Diğer Akülü Aletler

Akülü aletler arasında en pratik ve en çok işleve sahip olanları çok amaçlı el motoru çeşitleridir. Çok amaçlı el motoru, metal, fayans, tahta ve beton gibi birçok sert yüzeyde delik açma ve genişletme, kesme, düzeltme, zımparalama, parlatma ve biçim verme işlemlerini tek aletle yapmanızı sağlar. Taşlama makineleri olarak da bilinen taş motoru ise içindeki disklerin yüksek hızla dönmesine bağlı olarak kesme ve aşındırma işlemlerinde kullanılır. Bu aletler arasında seçim yapmak ise son derece kolaydır. Bosch taş motoru taşlama makineleri içinde en iyi sonuç alacağınız markadır. 

Akülü aletlerden bir diğeri de havalı el aletleri. Havalı el aletleri yapılacak işte insan gücünü en aza indirmek ve hız bir şekilde sonuç almak için üretilmiştir. Adından anlaşıldığı gibi bu aletler hava basıncının gücü ile işlerin kolaylıkla yapılmasını sağlar. Havalı el aletleri havalı matkap, havalı taşlama, havalı tornavida, havalı kesici, havalı zımpara, havalı polisaj makinesi, havalı perçin ve zımba tabancası gibi hava basıncı ile çalışan tüm el aletlerini içerir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.