x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 58 ürün bulunmaktadır.
Bosch Professional GSR 120-LI Akülü Vidalama Makinesi - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GSR 180-LI Akülü Vidalama Makinesi - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GSR 18V-50 (5.0Ah) Akülü Vidalama Makinesi - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch GSR 185-LI Akülü Delme-Vidalama SOLO - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch IXO VI Akülü Vidalama Makinesi - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
BOSCH 06039E0000 IXO 7 - Akülü Vidalama - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GSR 185-LI Akülü Delme Vidalama - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GSR 12V-35 Solo Makine - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GSR 18V-50 Akülü Vidalama Makinesi - Bosch %22indirim STOKLAR TÜKENDİ
ÜCRETSİZkargo
Toplam 58 ürün bulunmaktadır.

Akülü Delme ve Vidalama Makine Ürünleri 

Civtec Civata akülü delme ve vidalama makineleri birbirinden kaliteli ürünler ile memnuniyetinizi garanti ediyor. Günlük ve profesyonel birçok ihtiyacı karşılayan makineler, tamir ve tadilat işlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Akülü, şarjlı ve elektrikli en iyi vidalama makinesi çeşitleri, ergonomik tasarımlar ile dikkatleri çekiyor. Vidalama makinesi modellerimiz farklı niteliklere sahip olup kullanım alanlarına, tasarım ve kapasitelerine göre çeşitlendirilir.

Tamirat ve Tadilat Artık Sizin İşiniz!

Akülü darbeli delme ve vidalama makineleri ile işleriniz bir usta profesyonelliğinde. Zorlu vidalama, delme ve sıkma işlemlerini dahi güç uygulamadan kolaylıkla yapabilirsiniz.

En çok tercih edilen dünya markası Bosch vidalama makinesi, inşaat, mobilya ve tekstil alanlarında sıklıkla kullanılırken evinizin tüm dekorasyon işlemlerini de zahmetsizce gerçekleştirmenize olanak tanıyor.

Çok Fonksiyonlu Akülü Delme ve Vidalama Makineleri Modelleri

Günlük yaşantınızı kolaylaştıran fonksiyonel akülü delme ve vidalama makineleri modelleri, fonksiyonel ve etkileyici özellikleri ile ön plana çıkıyor. Akülü ve şarjlı üretilen modeller, hayatınızı kolaylaştıran teknik detaylar ile kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlıyor.

Akülü Vidalama Makine Çeşitleri

Akülü vidalama makine çeşitleri, kullanımı kolay ve taşınabilir olması sebebiyle, atölye, fabrika, ev ve marangoz gibi alanlarda sıklıkla kullanılır. Şarjlı matkap ya da akülü matkap olarak da bilinen vidalama makinesi, zorlu delme işlemlerinde dahi basınç uygulamadan montaj, delme ya da diğer tamir-tadilat işlemlerini kolaylıkla uygulamanıza imkân tanıyor.

Akülü vidalama makinesi, farklı güç ve hız ayarları ile vidalama işlemlerini minimum efor sarf ederek konforlu bir şekilde halletmenizi sağlar. Ekstra bir güç uygulamanıza gerek kalmadan ergonomik yapısı sayesinde kas sağlığınızı da destekler.

Akülü vidalama makineleri, tadilat işleri ile ilgilenen kişilerin vazgeçilmezidir. Küçük ve büyük boy makinelerde olan farklılık, içerisinde bulunan mekanizma çeşitlerinden kaynaklanır.

Şarjlı vidalama makinesi sahip olduğu kaliteli şarj ünitesi ile akünün kısa sürede doldurulmasını sağlar. Böylelikle, kesintisiz bir çalışma imkânı sunarak etkileyici sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Darbeli delme ve vidalama makineleri ya da darbesiz modeller, ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanır. Beton gibi sert yüzeyler üzerinde işlem yapabilmek için darbeli delme makinesi sizler için daha uygun olacaktır. Bunun yanı sıra, daha yumuşak olan yüzeyler için ise darbesiz seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Yüzeylerde rahat bir kullanım sunan şarjlı vida makinesi çeşitleri, hem fonksiyonel hem de estetik tasarımları size sunar. Makinelerin çalışma şeklini akü tipi, delme çapı, vidalama çapı, darbe sayısı,  tork kademeleri gibi özellikler belirler. 

Delme ve vidalama süreçlerinin olduğu projelerde fonksiyonel kullanım sağlayan makineler, Bosch markasının geliştirdiği özel seçenekler ile beğenileri topluyor. Akülü vidalama tavsiye ve akülü vidalama makine fiyatları için kategorimizdeki seçenekleri ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca, ihtiyacınız olabilecek akülü daire testere çeşidinden akülü dekupaj testere modellerine kadar tek bir adresten ulaşmanız artık mümkün.

Civtec Civata ile bir profesyonel usta becerisi…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.