x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 154 ürün bulunmaktadır.
Ceta Formu A20-170 Duvar Tipi Alet Panosu - Ceta Form %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 154 ürün bulunmaktadır.

Alet Takım Dolapları

Takım çantası modelleri gibi takım dolapları ve takım sandıkları da aletlerin düzenli kalmasını sağlamak ve zarar görmeden muhafaza edilmelerini olanaklı kılmak için kullanılan ürünlerdir. Çekiç, pense, ingiliz anahtarı, tornavida gibi hacimli aletlerle vida, somun ve gresörlük gibi ufak ebatları bulunan ekipmanların bir arada kalması için işlev gören takım sandıkları ve takım dolapları, takım çantalarından farklı olarak pek çok materyali muhafaza eder.

Genellikle profesyonellerin kullandığı bu ürünler çok fazla sayıda onarım, tadilat ile tamirat işlemi yapan ve bu işleri ciddi bir hobi haline getirmiş olanlar tarafından mutlaka edilmesi gereken ekipmanların arasında yer alırlar. Takım çantaları gibi pratik şekilde taşınamayan takım dolapları hırdavat satışı yapan dükkanlarda ve tesisat uygulamaları yapan işletmelerde de yaygın şekilde kullanılır. 

Takım Dolabı Modelleri

Tadilat, tamirat, onarım ve monteleme gibi yapı işlerinde kullanılan tüm araç ve gereçlerin düzenlenerek muhafaza edilmesi ve kaybolmadan rahatça bulunması için işlev gören takım dolapları alet çantalarından farklı biçimde çok sayıda parçayı saklayabilir. Alet çantaları daha çok kaybolma olasılığı yüksek olan küçük gereçlerin saklanması için idealdir. Takım dolapları ve takım sandıkları ise büyük ve küçük her türlü alet edevatı bünyesinde barındırabilir.

İhtiyacınıza göre temin edebileceğiniz takım sandıkları ile takım dolaplarının farklı modelleri bulunur. Bu modellerden en yaygın olanları çekmeceli takım dolabı ile raflı takım dolabı çeşitleridir.

Boş takım sandığı adı ile de piyasada bulabileceğiniz çekmeceli dolaplar her bir bölümüne ayrı ayrı yerleştireceğiniz küçük ya da büyük boyutlardaki yapı aletlerini nizami şekilde kapalı bir çekmecede muhafaza etmek ve kolayca tekrar bulmak için son derece kullanışlı ürünlerdir. Çekmeceli takım dolabı modellerinden farklı olarak raflı takım dolabı çeşitleri açık ya da kapalı olabilir. Raflı dolapların açık modellerinde aletleri bulmak daha kolaydır. Ayrıca panolu servis masaları da bir tarafında çekmece bir tarafında sergi alanı olduğu için hem kapalı hem de açık alana sahiptir.

Hem raflı hem de çekmeceli takım dolapları ile sandıklar pratiklik açısından tekerleklere de sahip olabilir. Tekerlekli takım dolabı modellerinde hem sandık ve hem de çekmeceli dolap çeşitlerini bulabileceğiz marka İzeltaş’tır. İzeltaş takım dolabı modellerinden başka tekerleksiz Ceta Form takım sandığı çeşitleri de sıklıkla tavsiye edilen ürünlerdir. Tüm bu takım dolapları fiyatları ile ilgili bilgi almak ve siparişinizi vermek için Civteccivata.com.tr sitemizi ziyaret edin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.