x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

İnce Bağlantılar İçin Alüminyum Pop Perçin

Çok yönlü bir bağlantı elmanı olan pop perçin birden fazla parçayı birbirine bağlamak için kullanılır. Kör perçin olarak da bilinen pop perçin, alüminyum gövde ve çelik çividen meydana gelir. Dünya standartlarında bağlantı elamanları üreten firmamız, pop perçin ürünlerinde yüksek kaliteyi yaşamanızı sağlar. Alüminyum pop perçin ile perçinlenme işlemi yapmak oldukça kolaydır. Pop perçin iki ya da daha fazla malzemeyi birleştirirken vidanın aksine parçalarda diş olması gerekmez. Çok ince malzemeler pop perçinle birleştirilebilir. Farklı seçenekler sunan alüminyum pop perçin fiyatları kalite ve tasarım özelliklerine göre değişebilir. Bağlantı çözümlerinde yıldız firma olarak en iyi fiyatla en yüksek kalitede pop perçin seçenekleri sunuyoruz. Alternatif alüminyum perçin çeşitleri seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, ihtiyacınız olan ürünlerde yüksek kalite yüksek performans olanaklarını yakalayabilirsiniz. İndirimli perçin fiyatları seçeneklerinden yararlanmak için sitemizdeki ürün çeşitlerine göz atabilirsiniz. Alüminyum pop perçin tercihini bağlantı çözümlerinde uzman olan firmamızın ürünleri arasından yaparak kaliteyi her detayda yaşarsınız. Alüminyum perçin ürünleri yanı sıra daha birçok ürüne her zaman kaliteli ürün ve uygun fiyat seçenekleriyle sitemizden ulaşırsınız.

Alüminyum Pop Perçin Nerelerde Kullanılır?

Standart perçin olarak da bilinen alüminyum pop perçin başta metal malzemeler olmak üzere her türlü malzemenin birleştirilmesinde kullanılabilir. Pop perçin ölçüleri bağlantı çözümündeki detaylara göre belirlenebilir. En çok tercih edilen perçin çeşidi alüminyum pop perçindir. Geniş kafalı pop perçin plastik gibi kırılgan malzemelerin birleştirilmesinde kolaylık sağlar. Perçinlerin çapı ve uzunluğu birleştirilecek olan parçaların kalınlığına göre değişir. Farklı seçeneklerle sunulan perçin ölçüleri bulunur. Çok küçük parçalar bile pop perçinle birleştirilebilir. Somun ya da cıvataya göre fiyat-performans olarak daha avantajlı olanaklar sunan pop perçinde ölçüler farklı tercih edilebilir. Pop perçin sıcaklıktan etkilenmeden bağlantıyı sağlam tutar. Pop perçinle yapılan bağlantılar sağlam olur. Perçin boyutları işlem yapılacak malzemelerin kalınlığına göre belirlenebilir. Piyasada en çok tercih edilen standart perçin ölçüleri 4x10 pop perçin ve 4x15 pop perçin şeklinde görülür. Perçin kullanım alanlarına göre perçin çeşitleri bulunur. Pop perçinlerde alüminyum düz başlı perçin sıklıkla tercih edilen bir ürün seçeneğidir. Farklı perçin çeşitlerinin uygulamada sağladığı kolaylıklar da farklıdır. Çelik pop perçin gibi ürünler uygulama açısından farklı olanaklar sağlar. Alternatif perçin seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, ihtiyacınız olan ürünlerde kaliteli firma farkını her zaman yaşarsınız. Uzun yılların deneyimi ve yenilikçi teknolojiler ile bağlantı çözümlerinde yüksek kaliteyi her detayda yaşatıyoruz. Sitemizden birbirinden farklı ürün seçeneğini inceleyebilir, avantajlı fiyat fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Pop Perçin Çeşitleri Nelerdir?

Pop perçinlerin yapıldığı malzeme ve tasarım detaylarına göre farklı modelleri vardır. Paslanmaz pop perçin paslanmaz yapısıyla öne çıkan ürünlerden biridir. Perçinin baş kısmının şekline göre tasarım çeşitleri bulunur. Bombe başlı perçin baş kısmının bombeli olduğu perçin seçeneğidir. Farklı malzemeleri birleştirmede kolaylık sağlar. Çok sık tercih edilen düz başlı perçin de çok yönlü kullanım sunar. Perçin somunu çok farklı tasarımlarda olabilir. Perçinleme işleminde malzemenin çeşidine göre farklı perçin çeşitleri kullanılabilir. Pop perçinlerde öne çıkan perçin çeşitleri;

  • Hava kafalı,
  • Geniş kafalı,
  • Arkası kapalı,
  • Multigrip perçin,
  • Ahtapot yani örümcek tipi, şeklinde sıralanabilir.

Bağlantı çözümlerinde ileri teknoloji ve deneyimi bir araya getiren firmamızda pop perçin çeşitlerinin tümünü avantajlı fiyatlarla bulabilirsiniz. Aklınıza gelen tüm perçin çeşitlerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, dijital kolaylıklarımız sayesinde internet üzerinden bağlantı elamanı siparişi verirken sorunsuz alışveriş yaparsınız. Güvenilir firmadan yüksek kalite pop perçin tercihi yapmak için ürün seçeneklerimize göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.