x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 129 ürün bulunmaktadır.
Ceta Form 12 %37indirim
Ceta 6 %37indirim
Ceta Form 10 %37indirim
Toplam 129 ürün bulunmaktadır.

Eğe ve Törpü Ürünleri

Alet çantalarının vazgeçilmezi eğe ve törpüler, Civtec Civata kalitesiyle sizlerle buluşuyor. Pürüzlü yüzeyleri, kusursuz hale dönüştüren ve istenilen şekle kavuşmanızı sağlayan ürünler, birçok işlevsel özellikten faydalanmanızı sağlıyor.

Eğe ve törpü çeşitleri ile dilediğiniz malzemeyi pürüzsüzleştirebilir, rötuş sağlayabilir, düzeltme ve parlatma işlemlerini sorunsuzca halledebilirsiniz. Her yüzeye göre çeşitli ürün skalasına sahip, eğe törpü seti çeşitleri profesyonel işçiliği yüzeylerinize getiriyor.

Eğe Törpü Nedir?

Eğe törpü, farklı yüzeyleri istenilen şekil, ölçü ve gönyeye getirilme işlemini sağlayan el aletidir. Çelik, demir, cam, deri ya da ahşap malzemelere hem işlevsellik hem de görsellik kazandırır.

Ürünlerin pürüzlük derecesi ve yüzey hassasiyetine göre eğe ve törpü setleri çeşitleri değişkenlik gösterir.

Eğe tercihi yapılırken amacı, hangi yüzeyde ve ne zaman kullanılacağı büyük önem taşıyor. Bu sebeple, kesici diş biçimlerine göre ayrılan ürünler, yüzeye uygun biçim ve sertliğe uygun olarak seçiliyor.

Eğe ve Törpü Çeşitleri

Eğe ve törpü çeşitleri, sektörel çalışmalarınıza profesyonellik katmakla kalmaz, hobilere hitap eden setlerle de sanatınızı başarıya taşır.

En iyi eğe markası ürünlerimizin arasında beğeni kazanan, yuvarlak eğe, yarım yuvarlak eğe, yassı eğe, yassı kalın standart eğe çeşitlerimizi kullandığınızda, işlerinizdeki farkı bir de siz gözlemleyin.

Yuvarlak eğe çeşitleri, yuvarlık köşelerin işlenmesi ve yuvarlak deliklerin büyütülmesinde kullanılırken, yassı eğe çeşitleri, tornada dönmüş olan parçaların işlenmesinde kullanılır.

İnce işçiliğin ön planda olduğu pırlanta, yüzük gibi takılar için elmas eğe seti seçimi, sizler için doğru tercih oluyor. Metal eğe seti takımları, farklı uçları sayesinde metaller üzerinde istenilen şekli vermenizi sağlıyor. Demir eğe seti ise yüzeylerde kusursuz pürüzlüğe ulaşmanıza imkân tanıyor.

Size en uygun eğe ve törpü seçimi için diş şekillerini bilmeniz gerekiyor. Eğe törpü seti; oval eğe, üçgen eğe, düz eğe ve yuvarlak olmak üzere farklı dişlere sahip olarak üretiliyor. Üçgen eğe, geniş açılı yüzeylere rahatlıkla uyum gösteriyor. Yuvarlak eğeler ise çevresel kesimlerde büyük kolaylık sağlıyor.

Eğe ve törpüler, işlevsellik ve eğe ölçüleri boyutlarına göre farklı özellikleri barındırıyor. Sizlerde bu takımlara sahip olmak istiyorsanız, Civtec Civata özel fırsatlarında buluşalım. Ayrıca, pense çeşitleri, lokma takımı ve lokma anahtarları, çekiç, keser ve tokmak, kargaburun, kerpeten, tornavida ve bits uçlar gibi birçok ürüne aynı anda ulaşabilmenizde mümkün.

Profesyonelliğinizi yüzeylere işliyoruz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.