x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Sprey Boya

Sprey boya, farklı yapıda olan yüzeylerde hem kapatıcılık sağlamak hem de dekoratif bir görüntü elde etmek için kullanılır. Boyanın yüzeyde kalıcı olması ve şık durması için kaliteli markalara ait ürünleri tercih etmeniz gerekir. Civtec Cıvata ile ihtiyacınıza uygun kaliteli ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz. Özellikle ahşap, plastik, cam, karton, taş gibi yüzeylerde boyama yapacaksanız, akrilik sprey boya tercih edebilirsiniz. Bu boyalar, çok fazla kokulu olmaması ve dayanıklılığı nedeniyle yoğun talep görür.

Sprey Boya Özellikleri

Civtec Cıvata size sprey boya renklerinde geniş seçenekler sunar. Bu sayede evinizde dekorasyonla ilgili değişiklik yapmak istediğinizde, hobi amaçlı faaliyetlerinizde ve tadilat süreçlerinde; ihtiyacınız olan renge kolayca ulaşabilirsiniz. Hızlı kuruma yeteneğine sahip boyalar sayesinde ister tek kat ister daha fazla uygulama yapabilirsiniz. Uygulama sırasında akma problemi de meydana gelmez. Böylece ton farklılıkları olmadan gayet düzgün bir görüntü ortaya çıkar. Plastik, ahşap, metal sprey boya çeşitleri güneşten ve iklim koşullarından kolay kolay etkilenmez. Dış mekânlarda kullanacağınız eşyaları da Civtec Cıvata’nın size sunduğu ürünler ile boyayabilirsiniz.

Selsil Sprey Boya Renkleri

Marka tercihinizi Selsil’den yana yaparsanız, toplam 40 farklı renk seçeneği sizi bekler. Her rengin farklı tonlarını bulabileceğiniz bu seçenekler sayesinde boyama yaptığınız alanın her noktasında eşit bir görüntü ortaya çıkar. Siyah sprey boya gibi koyu renkler canlılığını her zaman korumaya devam eder. 

Best Boya Renkleri

Civtec Cıvata’da bulabileceğiniz sprey boya markalarından biri de Best Elite’dir. Selsil gibi akrilik esaslı olan bu boya kullanıldığı alanda çok kısa sürede kurumasıyla dikkat çeker. 40 adet renk seçeneği bulunan Best sprey boyalar, dayanıklılığı ve kalitesiyle her zaman göz doldurur.

Sprey Boya Nasıl Kullanılır?

Beyaz sprey boya ve diğer renkteki ürünlerin kullanımı sırasında bazı detaylara dikkat edilmesi gerekir. Bunların başında yüzeyin boyama için uygun hale getirilmesi gelir. Boyanacak yüzey temiz olmalı ve kirden, yağdan arındırılmış olmalıdır. Ham ahşap gibi daha önceden renklendirilmemiş ürünlerin üzerine uygulama sırasından doğrudan spreyi püskürtebilirsiniz. Buna rağmen daha önceden yüzeyde boya varsa bu boya temizlenmelidir. Aynı zamanda yüzeyde pas varsa bunlar da işlem öncesi silinmelidir. Gold sprey boya ve diğer ürünlerin kullanılmadan önce çalkalanması, bazın ve boyar maddelerin eşit dağılması yönünden önemlidir. 25-30 cm arası bir mesafe uygulama için yeterlidir. Akrilik boya, sentetik boyalar üzerine uygulanmamalıdır.

Sprey Boya İle Grafiti

Grafiti genellikle sokaklarda yer alan duvarlarda sanatsal yazı biçimleri ve resimler olarak karşınıza çıksa da yeteneğiniz varsa sprey boyalardan satın alarak bu sanatı evinizin duvarlarına da taşıyabilirsiniz. Yeni yeni bu sanata ilgi duymaya başlıyorsanız, kendinize basit figürler bularak kağıt ve karton üzerinde deneme yapabilirsiniz. Civtec Cıvata’da bulunan geniş renk yelpazesine sahip ürünler sayesinde grafiti tasarımlarınızda sınırsız bir özgürlüğe sahipsiniz.

Sprey Boya Fiyatları

Akçalı sprey boya ve diğer markalarda uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilir; boyamak istediğiniz alan için uygun sayıda ürün satın alabilirsiniz. İlk önce hangi renge ihtiyacınız olduğuna doğru karar vermelisiniz. Uygun fiyatlar, ahşap boyama ve tasarım gibi bir hobi edinmek isteyenler için de avantaj sağlar. Sprey boya fiyatlarında sunulan cazip fırsatları kaçırmamak ve işlerinizi daha fazla ertelememek için Civtec Cıvata’dan hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Sprey Boya ile Ahşap Boyama

Sprey boyalar ile ahşap eşyalarınızı ya da hobi amaçlı olarak yaptığınız tasarımları istediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Eskiyen mutfak dolaplarınızı yeni bir renkle bambaşka bir yapıya kavuşturmak için sprey formunda olan ürünleri kullanabilirsiniz. Fırça ile uygulanan bir boya ile kıyaslandığında sprey ürünler, size ciddi bir zaman tasarrufu sağlar.

Sprey Boya İle Metal Boyama

Metal yüzeylerde işlem öncesi zımpara yapmak da fayda vardır. Bu sayede paslı ve girintili-çıkıntılı yüzeyler pürüzsüz bir yapıya kavuşur. Rengin tam olarak yüzeye yansıması için astar yapılabilir. Bu sayede elde etmek istediğiniz renge daha kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Sprey Boya İle Cam Boyama

Tasarım amaçlı cam boyama yapanların ilk dikkat etmesi gereken yüzeyin temiz olmasıdır. Islak temizlik yapıldıysa cam tamamen kurumadan boyamaya başlamamanız gerekir. Tamamen kuruma sağlandıktan sonra maskeleme bandı yardımıyla istenilen şekil taşma olmadan kolaylıkla elde edilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.