x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 6 ürün bulunmaktadır.
Bosch PSA 700 E Panter Testere - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch PSA 900 E Panter Testere - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GSA 1300 PCE Panter Testere - Bosch %22indirim STOKLAR TÜKENDİ
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GSA 120 Panter Testere - Bosch %22indirim STOKLAR TÜKENDİ
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GFZ 16-35 AC Tilki Kuyruğu - Bosch %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 6 ürün bulunmaktadır.

En Kaliteli Tilki Kuyruğu Testere Çeşitleri

Tamirat, bakım ve onarım işlerinde kolaylık sağlayan teknolojik cihazlar, farklı ihtiyaçlara göre tasarlanır. Elektrikli, akülü ve şarjlı şekilde üretilen bu ürünler, belli bir enerji kullanırken zamandan ve iş gücünden tasarruf edilmesinde de oldukça etkilidir. Tadilat ve onarım işlerinde fonksiyonellik sağlayan ve çok farklı alanlarda pratik bir kullanım sunan ürünlerden biri de tilki kuyruğu testere çeşididir.

Çalışırken tilkilerin titrek kuyruğuna benzetildiği için tilki kuyruğu adını alan ürünler, farklı markalar tarafından üretilir. İç ve dış mekanlarda tadilat işlerinde büyük kolaylık sağlayan bu ürünler, zamandan tasarruf sağladığı gibi beden gücüne ihtiyaç duyulan tamiratlarda da iş gücünden tasarruf sağlar. Civtec Cıvata üzerinden satın alabileceğiniz, kalitesi ile kendini tamamlamış Bosch tilki kuyruğu çok çeşitli aparatları, uçları, yedek parçaları ile birlikte satışa sunulan kaliteli ürünlerdendir.

Yapacağınız tadilat çalışmalarında kullanım yüzeyine uygun farklı boy ve materyallere sahip ürünlerle işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Pratik kullanım imkanı ile dikkat çeken tilki testere, mutfakta da hayatınızı pratik hale getirebilir. Kemik gibi parçalanması zor gıdaların ve buz tabakalarının parçalanmasında, tilki kuyruğu kemik testeresi kullanabilirsiniz.

Tilki Kuyruğu Testere Kullanımının Avantajları Nelerdir?

Şarjlı tilki kuyruğu testere çeşitleri, ürünlerin düz yüzeylerinde kullanılan ve yüksek performans sunan pratik el aletleridir. Bu testereler ile çok daha temiz işlemler yapılabilir, kullanacağınız malzemeleri istediğiniz şekle sokabilirsiniz. Motorlu sisteme sahip elektrikli tilki kuyruğu testere çeşitleri ile pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. Tilki kuyruğu testereler hem kesme hem de tamirat işlerinde oldukça fazla tercih edilen ürünlerdir.

Paslanmaz çelik metalden ahşaba,  donmuş gıdalardan inşaatta kullanılan tuğlalara kadar pek çok nesnenin kesilmesinde kolaylık sağlayan şarjlı tilki kuyruğu testere ürünleri özel çalışma prensibine sahiptir. Parçalanması çok zorlu olan malzemelerde pratiklik sunan Bosch kemik testere kapı, dolap, mobilya, pencere hatta duvarları bile kesme fırsatı sunar. Şarjlı kemik testeresi sahip olduğu basit çalışma prensibi sayesinde amatör kullanıcılar tarafından da kullanılabilir.

Tilki Kuyruğu Testereler Nerelerde Kullanılabilir?

Bosch şarjlı tilki kuyruğu çeşitleri pencereler ve kapıların etrafında yer alan malzemelerin kesilmesinde kullanılan ürünlerdir. Ev ve ofislerdeki kirişleri ve alçıpanları sökmede kullanılan, işlevsel ürünlerdir. Şarjlı kılıç testere modelinin ucuna takılabileceğiniz doğru bir uç yardımı ile derzleri temizleyebilirsiniz. Sıhhi tesisat işlerinde de boruları kesmek için kullanacağınız ürünler, ideal bir kullanım sunar. Bosch gsa 120 tilki kuyruğu testere 1200w gibi güçlü çalışma kapasitesine sahip olan ürünler, alçı levhaları şekillendirmede de kullanılabilir.

Bosch tilki kuyruğu testere modelleri ile kontrplak ve ahşap çerçeveleri kesebilir, dilediğiniz gibi tadilatlar yapabilirsiniz. Metal ve çivili araçların da kesilmesini sağlayan Bosch tilki kuyruğu 1100 gibi testereler, kullanılacak yüzeye uygun uçlar ile kullanılır. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra en etkin sonuçları alabilirsiniz. Yüksek performans alacağınız birçok  inşaat malzemesinde dikey ya da yatay olarak kesme işlemi gerçekleştirebileceğiniz Bosch tilki kuyruğu testere 1300 ve çok daha fazlasına Civtec Cıvata üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tilki Kuyruğu Testere Satın Alırken Dikkat Nelere Dikkat Etmeli?

Tilki kuyruğu testere satın almadan önce ürün özellikleri ve fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir, beklentinize en uygun ürüne ulaşabilirsiniz. Tilki kuyruğu testere fiyatları ürünlerin teknik özelliklerine göre farklılık gösterir. Ürün satın almadan önce dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de bu aletlerde, kullanım yüzeyine uygun doğru uç kullanmanızdır. Farklı malzemelerde çalışma imkanı sunan tilki kuyruğu testerelerde, doğru uçları kullandığınızda elde edeceğiniz performans artar.

Bosch 1300 tilki kuyruğu gibi ürünlerde güç ve devir de çok önemlidir. Tilki kuyruğu fiyatları ve özelliklerini incelerken güç ve devir hızını dikkate almanız, alacağınız sonucu etkiler. Yapacağınız tadilat çalışmalarında kullanacağınız sıklığa göre ürün seçimi yapabilirsiniz. Tilki kuyruğu testerelerle birden fazla malzeme yüzeyinde kesim yapabilirsiniz. Böyle bir durumda, bıçağı üründen kolay çıkarıp takmanız da öneme sahiptir.

Bıçak değiştirme hızı kadar güvenliğe de önem vermeniz gerekir. Ürünlerin boyutları da seçiminiz sırasında dikkate almanız gereken noktalardandır. Civtec Cıvata üzerinden tilki testere ürün özellikleri ve  bosch tilki kuyruğu testere fiyatları hakkında bilgi alabilir, ürünlerle ilgili karşılaştırma yapabilirsiniz. Civtec Cıvata üzerinden güvenle ve hızlıca alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.