x
1000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO !
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Toplam 3 ürün bulunmaktadır.
Toplam 3 ürün bulunmaktadır.

Buldeks Vidaları

Civtec Cıvata’da her çeşit bağlantı elemanı ve buldeks vidası seçeneklerini inceleyebilir. Dilediğiniz ölçülerde bağlantı elemanlarını temin edebilirisiniz.

Vida Nedir?

Düzgün bir silindirik veya konik mil yüzey üzerine, eğri bir biçimde açılmış oluklara vida denilmektedir. İki ayrı parçayı, birbirleriyle bütünleştirmek amacıyla kullanılan ve farklı alanlarda, farklı özelliklerle tercih edilen çeşitliliğe sahip ürünlerdir.

Vida Çeşitleri Nelerdir?

Vidalar, pek çok özellikle çeşitlendirilen malzemelerdir. Diş biçimlerine ve baş biçimlerine göre belirlenen vida çeşitleri mevcuttur. bunlardan diş biçimlerine göre belirlenen vida çeşitleri şu şekildedir:

Üçgen Vida: Diş açıları büyük ve vida adımı küçüktür. Bağlama vidası olarak kullanılmaktadır.

Trapez Vidalar: Bu vidalar, hareket vidaları olarak bilinir.

Kare Vidalar: Kuvvet iletmek için kullanılmakta olan vida çeşitleridir.

Testere Vidalar: Tek yönlü kuvvetin uygulandığı alanlarda kullanılmaktadır.

Yuvarlak Vidalar: Kum, toz, toprak gibi nemli alanlarda kullanılmaktadır.

Baş biçimine göre vidalar ise; altı köşe başlı vidalar, dört köşe başlı vidalar, hava başlı vidalar, tırtıl başlı vidalar, silindir başlı altı köşe yuvalı vidalar, vb... olarak çeşitlendirilirler. Bununla beraber kullanılacak malzemeye göre de sac vidası, beton vidası, sunta vidası olarak bilinen çeşitleri mevcuttur.

Sac Vidası Nedir?

Sac levha panellerde kullanılmak üzere tasarlanan, altı köşe başlı sac vidası, matkap uçlu vida gibi farklı baş şekilleri ile gruplara ayrılan vidalardır. Bu vidaların buldex vida, buldeks beton vidası olarak kullanılan çeşitleri mevcuttur.

Buldeks Vida Nedir Ne İçin Kullanılır?

Dübelsiz montaj vida yani Buldeks vida, dübelsiz betona uygulanan, sertleştirilmiş montaj vidasıdır. Beton, gaz beton, tuğla, taş vb. malzemeyle, güvenli ve hızlı bir sabitleme alanı oluşturur. PVC, alüminyum, kapı ve pencere gibi ağaç malzemelerin montajı, beton ya da beton benzeri malzemelere montajı sırasında bu vidalardan faydalanılmaktadır. Bu vidalar uygulama sırasında, tozu dışarı atar ve yüksek tutuş özelliği sağlar.

Civtec Cıvata’da yer alan ürün çeşitliliği içerisinde  buldeks vidaları gibi ağaç vidası olan trifon vida, sunta vidası, matkap uçlu vida gibi vida çeşitlerini farklı ölçülerle tercih edebilir, seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Buldeks Vida Çeşitleri Nelerdir?

Civtec Cıvata’da 7.5X80, 7.5X100, 7.5X120, 7,5X200, 7.5X60 gibi farklı ölçülerde buldeks vida seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bu buldex vidaları, 25 adet, 50 adet ve 100 adetlik paketler hâlinde satın alabilirsiniz.

Civtec Cıvata Buldeks Vida Fiyatları Nelerdir?

Cıvtec Cıvata, bağlantı elemanlarının kalitesi, çeşitliliği gibi unsurlar sebebiyle sıklıkla ve güvenle tercih edilen adreslerden biridir. Civtec Cıvata Din7505 sunta vidası, Din 7982 Yhb İspanyolet vidası, Din 7504 P Yhb matkap uçlu vida, Din 776 altı köşe başlı sac vidası, buldeks vidası Din 571 trifon vida,  borazan başlı alçıpan vidası, allen çektirme vidası ve daha pek çok vida çeşitliliğini sizlere sunmaktadır.

Ürün çeşitliliği kadar, uygulanan fiyat aralıkları ve ürün kalitesi de Cıvtec Cıvata’nın tercih edilme sebepleri arasındadır. Özellikle buldex vida fiyatları oldukça makul değerlerle satışa sunularak, bütçenizi zorlamamaktadır.

25 ve katları olarak temin edebileceğiniz, uygun fiyatlandırma bandı ile buldex vida fiyatları bütçenize dost, ihtiyaçlarınıza yanıt veren seçeneklerle Civtec Cıvata’da sizleri beklemektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.