x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 23 ürün bulunmaktadır.
Toplam 23 ürün bulunmaktadır.

Her Kullanımda İnce Ayar Sunan Kaliteli İso-7380 Bombe Başlı İmbus Cıvata

Başı gömme ve silindir şeklinde olan bombe başlı imbus cıvata, cıvata üst kısmının gireceği alanın dar olduğu durumlarda tercih edilir. Korozyon direncine sahip cıvata türü olarak süt, ayran, bal ve bazı gazlara karşı dirençlidir. Bombe başlı imbus cıvata mutfak dolaplarında sıklıkla kullanılır. Cıvata üst kısmının dışarıda olmasının istenmediği alanlarda ideal tercihtir. Alyan başlı cıvata olarak da bilinir. Alyan cıvatayı yerleştirmek için kullanılan araçtır. Makine parçalarının birleştirilmesinde de sıklıkla bombe başlı imbus cıvata çeşitleri tercih edilir. Altıgen başlı bu cıvata dar alanlarda yüksek performans sergiler. Kalitesi önemlidir. Bu tarz bağlantı elemanlarında kalite güvenlik açısından önem taşır. Bağlantı çözümlerinde uzman olan firmamız yüksek kalitede en uygun fiyatla imbus cıvata çeşitleri sunar. Orijinal imbus cıvata çeşitlerini sitemizden inceleyebilir, kullanım alanına göre istediğiniz ürün seçeneklerini tercih edebilirsiniz. İndirim ve kampanya olanaklarımızdan yararlanarak yüksek kalitede ürünleri en iyi fiyat farkıyla sipariş edebilirsiniz. Dijital kolaylıklarımızı keşfederek kolay seçim yapabilirsiniz. Bombe başlı imbus cıvata fiyatları seçeneklerinde avantajlı fırsatları her alışverişinizde değerlendirebilirsiniz.

Bombe Başlı İmbus Cıvata Nerelerde Kullanılır?

Bombe başlı imbus cıvata makine parçalarının birleştirilmesinde sıklıkla kullanılır. Çelik konstrüksiyonların montajında ve demir malzemenin olduğu her yerde tercih edilir. Bağlantı şekline göre cıvata seçerken diş boylarına dikkat etmek gerekir. Bombe başlı cıvata dar alanlarda kullanılabilen bir cıvata türüdür. Cıvata başının görünmesi istenmediğinde de tercih edilir. Paslanmaz çelikten üretilen bombe baş cıvata tesisat, balkon, kazan, havuz, depo ya da otomotiv alanlarında sıklıkla tercih edilen bir cıvatadır. İlaç ve gıdaların bulunduğu yerlerde de kullanılır. İşlev ve görünüm açısından çok kullanışlı olan bombe baş imbus cıvata seçeneklerinin kullanım alanları geniştir. Takıldığı yerden kolaylıkla çıkarılıp geri takılabilir. Bu cıvata kullanıldığı alanda sağlam bağlantı yapar. Elle sökülemez. Paslanmaz çelik olması dış alanlarda, suyun olduğu alanlarda kullanım sağlar. Bombe başlı imbus farklı boyutlarda seçenekler sunar. Bağlantı şekline göre boyutlar belirlenebilir. M6 bombe başlı cıvata en çok tercih edilen boyutlarından birisidir. Bombe başlı imbus cıvata ölçüleri bağlantı yerine göre doğru seçilmelidir. Bağlantının sağlam olması açısından bu önemlidir. İmbus cıvata fiyatları marka ve tasarıma göre değişebilir. En iyi fiyatla en yüksek kalitede cıvata tercihini sitemizden yapabilirsiniz. Bağlantı çözümlerinde lider firmalardan biri olarak cıvata seçiminde sağlam ve kaliteli tercihler yapmanızı sağlıyoruz. Sitemizden farklı model seçeneklerini bulabilir, istediğiniz ürünleri kaliteli firma garantisiyle sipariş edebilirsiniz.

İmbus Cıvata Çeşitleri Nelerdir?

İmbus cıvatalar kullanım alanına göre farklı tasarımlarda olur. İnşaat ve makine sektöründe sıklıkla tercih edilen imbus başlı cıvata seçenekleri sağlam ve kullanışlıdır. Setskur cıvata başı olmayan cıvata türüdür. Üzerinde sadece vida dişi bulunur. Ayar cıvatası olarak da bilinir. Yatak ve mil arasındaki bağlantıyı sağlar. Flanşlı cıvata kafa arkası pullu olan cıvatadır. Yüzeye tam oturma sağlar. Cıvatanın arkasına pul eklenmesinin önüne geçer. Boru tesisatlarında sıklıkla kullanılır. Havşa başlı cıvata yuvarlak başlı cıvatalar olup dar alanlarda kullanılan cıvatadır. Fabrikalarda, sanayide, kimya sektöründe sıklıkla tercih edilir. Ağır yük cıvatası sağlam ve dayanıklı cıvata seçeneğidir. Ağır yüklerin bulunduğu mekanizmaların bağlantılarını sağlar. İmbus cıvata alyan cıvatası olarak da bilinen dar alanlarda kolay bağlantı sağlayan cıvata türüdür. Her türlü cıvata seçeneğine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, yüksek kalite farkını her zaman yaşarsınız. Bağlantı çözümlerinde uzman firmadan istediğiniz türde cıvata seçimi yapabilirsiniz. Farklı cıvata çeşitleri arasından kullanım alanına uygun modelleri tercih edebilir, indirim ve kampanya olanaklarından da yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.