x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Paslanmaz Cıvata Ürünleri

Cıvatalar pek çok olanda tercih edilen materyaller arasındadır. Kaliteli paslanmaz cıvata kullanmak monte işlemlerinin ve daha sonraki sürecin kolay olmasını sağlar. Birbirine bağlamak istediğiniz parçalar için cıvata, vida, somun gibi ürünleri tercih etmeniz gerekir. Civteccivata.com.tr’den ihtiyacınıza yönelik bağlantı ekipmanlarını temin etmeniz mümkündür.

Paslanmaz Cıvata Çeşitleri 

Cıvatalar sağlam yapıların oluşması için önemlidir. Parçaların birbirine bağlanmasını ve entegre biçimde çalışmasını sağlarlar. Paslanmaz cıvatalar Inox çelikten üretilir. Yarım ve tam diş olmak üzere iki çeşidi vardır. Cıvataların boyutları farklılık gösterir. 6 köşe başlı olarak üretilirler. Ağaç ya da metal bölgelerde somunun sıkmakla deliğe yerleştirerek kullanmak mümkündür. Cıvataların ölçümlerini yaparken çapXboy özelliklerini dikkate almanız gerekir. Paslanmaz tam diş cıvata çeşitlerinin farklı boyutları vardır. Monte edilmesi gereken alanın özelliğine göre doğru cıvatayı seçmeniz önemlidir.

Paslanmaz ürünleri kullanmak güzel bir görüntüye ve sağlam işlemlerin gerçekleşmesine neden olur. Her alanda doğru ürünleri kullanmak gerekir. Ekipmanları doğru yerlerde amacına uygun biçimde kullanırsanız işlemlerden memnun kalırsınız. 

Paslanmaz Cıvata Fiyatları 

Cıvatalar paslanmaz Inox çelikten üretildikleri için fiyatları da öne göre belirlenmektedir. Cıvatalar, paslanmaz özellikleri nedeniyle sıkça tercih edilenler arasındadır. Ürünlerin çeşitli boylarda üretilmesi kendi ihtiyacınıza yönelik alışveriş yapmanızı sağlar. Her boyuttaki ürün için farklı fiyat aralıkları vardır. Paslanmaz özelliklere sahip olan paslanmaz somun, paslanmaz vida, paslanmaz pul-rondela gibi farklı boyutları olduğundan değişken fiyat aralıklarını görebilirsiniz. Farklı dönemler içerisinde fiyatlarda oynamalar meydana gelebilir. Dönemin özelliklerine göre fiyat tayini yapılır. 

Paslanmaz Cıvata Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Cıvataları kullanacak olduğunuz alan hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Ahşap ya da metal yüzeylerde kullanacağınız cıvataların özelliklerini belirlemelisiniz. Cıvataların başları farklı şekillere sahiptir. Birbirinden farklı boyutlarda ve şekillerde olan cıvatalar arasından doğru tercihi yapmanız gerekir. Büyük ve ağır ürünlerin olduğu bir alanda monteleme işlemi yapacaksanız uzun cıvataları tercih etmelisiniz. Paslanmaz havşa başlı cıvata çeşitlerinde de farklı boyda ürünler vardır. İhtiyacınıza göre doğru cıvata çeşitleri arasından tercih yaparak kullanım sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.