x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 11 ürün bulunmaktadır.
Toplam 11 ürün bulunmaktadır.

Kaliteli Ve Güvenilir Elektrik ve Aydınlatma Ürünleri 

Elektrik aydınlatma ürünleri ile yaşam kalitenizi, güvenli ve konforlu bir hale getirin. Civtec Cıvata elektrikli aydınlatma modelleri estetik ve pratik çözümler sunmaya devam ediyor.

Modern yaşamın temel gereksinimini karşılayan aydınlatma ürünlerimiz, mekânların atmosferini güvenli ortamlara dönüştürerek enerjinin en verimli halini sizlerle tanıştırıyor. Üstelik düşük enerji tüketimi ve uzun ömürlü yapısıyla, çevre dostu, güvenilir kaynak ve pratik çözüm sunan elektrikli aydınlatmalar seçenekleri ile.

İster iş yerlerinde isterseniz de evlerde kullanabileceğiniz elektrik aydınlatma modelleri, mekânları aydınlığa taşıyor.

Elektrik aydınlatma, iç ve dış mekânları enerji tasarrufu ve çevreye duyarlı özellikler ile donatılmış aydınlatma cihazlarıdır. Enerji tasarruflu, estetik tasarımları ile ön plana çıkan ürünlerimiz, sizlere elektrikli aydınlatmanın en verimli halini sunacak.

Dayanıklı ve Güçlü Aydınlatma Sağlayan El Lambası

El lambası kullanımı kolay olmasına rağmen, ortamları güçlü bir şekilde aydınlatır. El aydınlatmaları modelleri arasında yer alan bu cihaz, su geçirmez ve darbeye dayanıklı güçlü yapısı ile de sizlere harika bir aydınlatma seçeneği sunar. 

Yanınızdan ayırmayacağınız el lamba modelleri; araçta, evde ve iş yerinizde kullanıma oldukça uygundur. Sizler de dayanıklı ve güçlü bir aydınlatma cihazına ihtiyaç duyuyorsanız bu model sizler için ideal bir seçenektir.

Aydınlatmanın Profesyonel Hali Çalışma Lambası

Çalışma lambası, profesyonel kullanıcılara özel tasarlanmış esnek ve güçlü bir aydınlatma çözümüdür. Çalışma lamba modelleri, ışıksız ortamda gerçekleştireceğiniz projelerde işlerinizi kolaylaştırarak konforlu aydınlanma deneyimini yaşamanızı sağlar.

Ayarlanabilir parlaklık düzeyi ve kolları mekânda geniş bir aydınlanma sağlayarak sizlere profesyonel bir çözüm sunuyor. Kompakt kablosuz LED çalışma lambası, kategorimizin en gözde ürünlerinin başında geliyor.

Taşınabilir Aydınlatma Modeli Cep Feneri

Cep feneri, yüksek parlaklık düzeyine sahip  kompakt elektrik aydınlatma modelidir. Her mekânda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bu cihaz ile aydınlatma ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. 

Uzun ömürlü kullanım ve kompakt yapısı sayesinde, dikkatleri üzerine çeken bir üründür. Bu fener sayesinde, gece yürüyüşlerini hatta kamp sezonlarınızı dahi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Ellerinizi Serbest Bıraktıran Kafa Lambası

Kafa lambası, ergonomik bir kayış ile baş üstüne bağlanıp aydınlanma sağlayabileceğiniz elektrikli aydınlatma cihazıdır. Bu ürünümüz, ellerinizin serbest kalması gerektiği durumlarda mükemmel bir aydınlatma seçeneği sunar.

Kafa lambaları, hareket özgürlüğünü maksimum düzeyde destekleyerek özgürlüğün tadını çıkarmanızı sağlar. Ayrıca, LED kafa lambası, LED özelliği sayesinde güvende hissedebileceğiniz bir görüş mesafesini sizlere sunar.

Taşınabilir Hafifliğiyle Kalem Tipi Cep Feneri

Kalem tipi cep feneri modelimizi, hafifliği sayesinde hiç yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Ani bir aydınlatmaya ihtiyaç duyduğunuz her anda, ihtiyacınızı karşılayan bu kullanışlı cihazı cebinizde ya da çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. 

Taşınabilir özelliği ile en çok tercih edeceğiniz kalem tipi cep fenerleri, günlük kullanımınızın ayrılmaz parçası olacak.

Elektrik Aydınlatma Fiyatları

Aydınlatma modellerinde birçok çeşit ve geniş bir ürün yelpazesine sahip  olan Civtec Cıvata, uygun elektrik aydınlatma fiyatları ile de cep dostunuz olmaya devam ediyor.

Bosch elektrikli aydınlatma ve kaliteli marka seçeneklerimiz; ergonomik tasarım ürünleri ve yüksek performansı uygun fiyat seçenekleri ile buluşturuyor.

El lamba fiyatları, çalışma lamba fiyatları ve birçok ürünün fiyatında, aydınlanma seçeneğini uygun bütçeler ile Civtec Cıvata ile deneyimlemeniz mümkün!

Elektrik aydınlatma sistemleri, teknolojik gelişimlere sürekli ayak uyduran çözümleri de beraberinde getiriyor. İhtiyacınıza yanıt veren  ürünlerimizdeki estetik tasarım, dayanıklılık, güçlü performans ve çevre dostu elektrik aydınlatma modellerine ulaşmak için takipte kalın!

Geleceği Aydınlatan Civtec Cıvata İle En Verimli Aydınlatma Çözümleri…

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.