x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Trapez Semeri

Trapez çatıların bağlantılarını oluşturmak çeşitli ekipmanlara ihtiyaç vardır. Trapez semeri çatıdaki bağlantı sistemlerinin oluşturulması için kullanılır. Çatıların daha sağlam yapıda olması ve trapezlerin tam olarak oturması için bağlantılar önemlidir. Doğru biçimde oluşturulan bağlantı sistemleri sayesinde çatıların ömrü uzun olur. Trapez tercih ederek yapılan çatılarda nem ve sıcaklık dengesi korunur. Dengelerin korunması için trapez semerini kullanmak gerekir. 

Trapez Semeri Çeşitleri

Trapezler alüminyumdan yapılan ürünlerdir. Bağlantı görevi gören semerler de alüminyum kullanılarak yapılır. Trapez semerlerin farklı boyutları ve renkleri olur. Yapılan çatıların özelliklerine uygun biçimde semer boyutu ve rengi seçmek gerekir. Alüminyum, hem dayanıklık hem de erişebilirlik açısından uygun bir metal çeşididir. Kırmızı alüminyum trapez semer Civteccivata.com.tr’de çoklu olarak satılmaktadır. Semerin ortasındaki delik sayesinde monte işlemi kolayca gerçekleşir. Trapez çatılar sac yapısına sahiptir. Saclar hafif olduğu için kolayca her yere taşımak mümkündür. Alüminyumun kendi renginde üretilen ya da gri renge sahip olan trapez sac çatılar da vardır. Çatılarda renk bütünlüğünün oluşması için aynı renge sahip semer tercih etmek önemlidir.

Trapez sac semerlerinin fiyatlarını belirlerken kullanılan hammaddenin özelliklerini dikkate almak gerekir. Civtec Cıvata, çoklu ürünler için farklı fiyat aralıkları belirler. Trapezlerin sac yapısında olması fiyatların belirlenmesinde önemli bir etkendir. 

Trapez Semer İle Bağlantılı Ürünler

Trapez semerlerini doğru biçimde kullanmak için ek malzemeler kullanmak gerekir. Cıvata ürünleri kullanılarak daha sağlam monte etme işlemi gerçekleşir. Vidalar ve somunlar trapez semerlerinin iyi şekilde yerine oturması için gerekli parçalardır. Tüm parçaları doğru biçimde kullanmak çatının sağlam ve uzun ömürlü olması için önemlidir. Çatıların hafif ama sağlam yapılardan oluşması tasarruf ve güvenli bir arada getirir. Alüminyum trapez semer tercih etmek çatının yapısını korumak için önemli bir araçtır. Evlerde, iş yerlerinde ve sanayi bölgelerinde alüminyumdan yapılan sac trapezler sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Çatıların boyutlarına göre alüminyum sac trapezlerini ve semerlerin miktarını belirlemek mümkündür. Civtec Cıvata trapez semerlerini ve bağlantı ürünlerini tercih etmek için uygun satış alanıdır. 

Civtec Cıvata mağazasında yer alan diğer ürünleri de inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun olarak alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.