x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 21 ürün bulunmaktadır.
Bosch EasyAquatak 120Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi - Bosch %22indirim STOKLAR TÜKENDİ
ÜCRETSİZkargo
Bosch Acil Durumu Kiti - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Uzatma hortumu 6m - BOSCH STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Su Filtresi - BOSCH STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Advanced Aquatak 140 Basınçlı Yıkama Makinesi-BOSCH 06008A7D00 - Bosch %22indirim YENİürün STOKLAR TÜKENDİ
ÜCRETSİZkargo
Toplam 21 ürün bulunmaktadır.

En Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Basınçlı Yıkama Makinesi Modelleri Civtec Cıvata’da

Temizlik ihtiyaçlarının giderilmesinde çeşitli araç ve gereçler kullanılır. Yüksek performans gösteren yüksek basınçlı yıkama makinası modellerinden yana seçim yaparak etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz. Birçok alanda kullanılmak üzere tasarlanan makineleri gerekli şartları sağlayarak kullanabilirsiniz. Sektörde öncü isimlerden Bosch tarafından üretilen makineler ile temiz ortamlar elde edebilirsiniz.

Bosch basınçlı yıkama makinası ile temizlik yaparken basıncın ne oranda olduğu çok önemlidir. Basınç, yapılan temizliğin kısa sürede ve etkili sonuçlar vermesinde etkilidir. Bu gibi avantajlar sunması, müşterilerin ilgisini çeken detaylardır. Pratik bir kullanıma sahip olan basınçlı yıkama makinası, özellikle çeşitli iş yerlerinde tercih edilir. Temiz çalışma alanları yaratan makineler, iş akışını olumlu yönde etkiler. Yüksek oranda basınç ile çalışan Bosch tazyikli su makinesi, temizlik işlerinin minimum efor ile yapılmasını sağlar.

Yüksek basınçlı yıkama makinesinin kullanım alanı geniştir. Yiyecek ve içecek sektöründe ve araba yıkama işletmelerinde sıklıkla bu ürünlerden yararlanılır. Basit bir çalışma tekniğine sahip olan Bosch aquatak yıkama makinesi çalışanlar tarafından rutin olarak kullanılabilir. Farklı alanlarda çeşitli ihtiyaçları gideren makineler, belirli bir büyüklüğe sahiptir. Fonksiyonel özelliklere sahip Bosch easy aquatak 120 basınçlı yıkama ürünlerini Civtec Cıvata’dan satın alabilirsiniz.

Özellikleri ile Öne Çıkan Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Çeşitleri

Yüksek basınçlı araba yıkama makinesi farklı bir çalışma mantığına sahiptir. Genellikle arabaların yıkandığı alanlarda kullanılan gelişmiş ürünlerdir. Geniş bir uygulama alanına sahip olan farklı modellerde üretilir. Büyüklük ve tasarım açısından çeşitlilik sunan makineleri temin ederek uygun alanlarda kullanım sağlayabilirsiniz. Farklı basınç aralıklarına sahip olan ürünler, kapasitelerine göre farklı fiyatlarda satışa sunulur.

Bosch 135 bar yıkama makinası en çok kullanılan ürünlerden biridir. Arabaları temizleme noktasında yeterli bulunan yüksek basınçlı oto yıkama makinesi, yeterli düzeydeki basıncı sayesinde araçlara zarar vermeden temizlik sağlar. Bosch basınçlı yıkama makinesi 160 bar ürünler, suyu tazyikli bir şekilde dışarı verir ve zaman içinde oluşan kirleri ortadan kaldırır. Basınç ile yapılan temizlik, kısa sürede istenen performansı sunduğu için aynı zamanda iş gücünden de tasarruf sağlar.

Uzun zamandır oluşan kirleri pratik ve kolay bir şekilde çıkarabilmek için siz de özel olarak tasarlanan Bosch 160 bar yıkama makinası gibi makinelerden yararlanabilirsiniz. Yüksek basınçla çalışan temizleme makineleri işletmelerin hijyen standartlarına uygun olacak şekilde çalışmasını sağlar. Bu sebeple özellikle gıda sektöründe Bosch aquatak gibi makinelerden sıklıkla yararlanılır.

Bosch basınçlı yıkama makinesi 120 bar gibi ürünler, küçük boyutlu olduğundan taşınması basit olan ürünlerdir. Portatif tasarımları sayesinde kullanımı ve kullanım dışı muhafaza edilmesi de bir o kadar kolaydır. Su kaynağı ile kolay bağlantı sağlayan ürünler, suyun çıkış kısmının işlevsel olması ile oldukça kullanışlıdır. Etkili bir temizlik elde etmek için siz de özenle üretilen ve kullanıma sunulan Bosch 140 bar yıkama makinesi gibi ürünleri inceleyebilirsiniz.

Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Fiyatları

Etkin bir temizlik yapabilmek için suyun basınç derecesi ve sıcaklığına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda, farklı alanlarda kullanılmak üzere soğuk su veren modeller de bulunur. Farklı alanlarda kullanılan, sıcak ve soğuk olmak üzere çeşitli seçenekler sunan Bosch basınçlı yıkama makineleri, kapsamlı seçeneklerden oluşur. Bosch basınçlı yıkama makinesi 135 bar gibi taşınabilir yüksek basınçlı yıkama makineleri, kolay taşınabilir olması ile öne çıkar.

Farklı yüzeyleri temizlemek için tercih edilen Bosch 130 bar yıkama makinesi gibi makine seçenekleri farklı fiyatlara sahiptir. Her kullanıcının farklı ihtiyaçlarına karşılık verebilen ürünler, özelliklerine göre fiyatlandırılır. Basınç gücüne göre farklı fiyatlar sunan ürünler, her bütçeye uygun seçenekler sunar. Örnek olarak; Bosch 150 bar basınçlı yıkama makinesi, basınç değerine göre diğer ürünlerden farklı fiyata sahiptir.

Siz de basınçlı yıkama makineleri içinde değerlendirme yaparak, sipariş oluşturma aşamasına geçebilirsiniz. Özelliklerine bağlı olarak farklılık gösteren yüksek basınçlı yıkama makinesi fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgileri öğrendikten sonra satın alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamandan her modelin özellikleri hakkında da bilgi sahibi olabilir, fiyat ve performans karşılaştırması yapabilirsiniz. Civtec Cıvata üzerinden yüksek basınçlı yıkama makinesi satın alıp, çeşitli alanlarda kullanmak üzere ihtiyaç duyduğunuz makineye sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.