x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 94 ürün bulunmaktadır.
Ceta Form 40 mm Plastik Çekiç - CETA %37indirim
Ceta Form Plastik Çekiç 50 mm - CETA %37indirim
Toplam 94 ürün bulunmaktadır.

Çekiç, Keser ve Tokmak Çeşitleri İçin Civtec Civata

Keser, genellikle tahta ve ağaç yontmaya yarayan, kısa saplı ve bir yanı keskin ağızlı diğer yanı ise çivi çakmaya yarayan çelik araçlardır. Keser eğimli yapısı ile oyuk açabilir, çivi çakabilir ya da herhangi bir ürün için dövme işlemi yapabilirsiniz. Ağaç saplı plastik çekiç ise genellikle dikdörtgenden üçgen şekle doğru giden bir yapıya sahiptir. Kalın kısmı ile çivi çakmaya yarayan çekiçler, ince kısmı ile de bir alana oyuk açmaya yarar. Keser ve çekiç birbirilerine benzer alanlarda kullanılsalar da aslında ikisinin de kullanım alanları ve etkileri birbirinden farklıdır. Ağaç saplı çekiç sayesinde daha kolay kavrayabilir ve daha rahat çalışabilirsiniz. 

Takım Çantanızın Olmazsa Olmazları 

Keser, çekiç ve tokmak çoğu insanın takım çantasının olmazsa olmaz el aletleri arasında yer alır. Ancak, keser ve çekicin uzun yıllar kullanılabilmesi için kaliteli ürünler içinden seçilmesi gerekir. Piyasada birbirinden farklı kalitede ve performansta üretilen keser, çekiç ve tokmak, kerpeten, kargaburun, kesici makaslar gibi çeşitleri vardır. Sektörde oldukça fazla tercih edilen ve yüksek miktarda satış oranına sahip olan İzeltaş plastik çekiç uzun yıllar kullanım garantisi veriyor.

Keser, çekiç ve tokmaktan en iyi performansı elde etmek istiyorsanız hepsini en uygun alanda ve en doğru şekilde kullanmanız gerekir. 

Çekiç, Keser ve Tokmak Çeşitleri 

Çekiç, tokmak ve keserlerin sap kısmı tahta, metal veya plastikten üretilir. Kauçuk ya da polimer ile desteklenen bu kısım aletlerin avuç içerisinde kaymasını önler. Yapıları gereği çok fazla darbe ve güç kullanmaya gerek kalmaz. Çekiç, keser ve tokmaklar yüksek hassasiyete sahip oldukları için tüm işlerinizi ekstra çaba harcamadan yapabilirsiniz. İzeltaş çekiç çeşitleri inşaat alanlarında taş, tuğla ve beton gibi malzemelerin kırılması amacı ile kullanılabilir. Diğer tarafında sivri ucu yer alan çekiçler, bu uç ile kırma işlemlerini gerçekleştirir.

Camcı çekici, raspa çekici, marangoz çekici, tokmak çekiç, kaldırımcı çekici, punta çekici gibi çekiç çeşitlerinden bahsetmek mümkündür. Çekiç fiyatları çekicin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Keserler ise kullanım alanına göre kasa çakma keseri, marangoz keseri, usta kalıpçı keseri ve peynirci keseri olmak üzere kategorilere ayrılır. Keser fiyatları da keserin özelliklerine değişiklik gösterir. Tokmak çeşitleri içinde en çok tercih edilen modeller ahşap saplı plastik tokmaklardır. Fiyatları boyutlarına ve özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Çekiç, keser ve tokmak modelleri içinden ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri belirlemeniz gerekir. Her biri hakkında bilgi almak ve fiyat karşılaştırması yapmak için Civtec Cıvata’yı inceleyebilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarıyla sahip olacağınız ürünler sayesinde ihtiyacınız olan çalışmaları yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.