x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 243 ürün bulunmaktadır.
Ceta 1/4 %35indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch PHO 2000 Planya - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GST 12V-70 Solo Makine - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GWS 12V-76 Solo Makine - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GSB 18V-60 C Solo Makine - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GSA 12V-14 Solo Makine - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GAL 18V-40 Şarj Cihazı - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GSR 12V-35 Solo Makine - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 243 ürün bulunmaktadır.

Akülü Aletler

Akülü el aletleri basit ve profesyonel vidalama ve delme işlemlerinin yanında kesme işleri için de gereklidir. Kullanım alanları yapılacak uygulamaya göre değişiklik gösteren akülü el aletleri duvara monte edeceğiniz raflar, tablolar ve benzeri eşyaların vidalanmasında işlev göstereceği gibi tüm onarım, tadilat ve yenileme uygulamalarında ihtiyaç duyulan gereçlerden oluşmaktadır. Akülü el aletlerinin tercih edilme nedeni zamandan tasarruf ederek ev ve ofisler ile inşaat ve sanayi sektöründe yapılacak işleri kolayca bitirmenizi sağlamasıdır. Tornavida ve dekupaj testereler gibi manuel araçların çok uzun sürelerde çok fazla enerji harcayarak yaptığı işleri akülü el aletleri birkaç dakika içinde bitirir. Bunun yanında bu aletler sayesinde elle yapılması mümkün olmayan birçok işlem çok az bir uğraşla yapılabilmektedir. Bu aletlerden bazıları ise mutlaka her yaşam alanında bulunması gereken türdendir. Özellikle akülü vidalama makineleri ve matkaplar her an ihtiyaç duyulan gereçlerdendir.  

Akülü El Aleti Çeşitleri

Elektriğin olmadığı alanlarda rahatça kullanılabilen akülü el aletleri, pratik kullanım sunmalarının yanında inşaat, onarım ve tadilat ile yenileme işlemleri sırasında kullanıcıları kablo derdinden kurtarır. Akülü vidalama makineleri ve matkaplar ile eşyaları birbirlerine monte etmek, duvara sabitlemek gibi işlevlerinin yanında vida sıkmak ve sökmek için de kullanılabilir. Bu aletler genellikle set halinde satılmaktadır. Akülü vidalama seti içerikleri çoğunlukla makine, akü, şarj aleti, uçlar ve çantadan oluşur. 

Akülü el aletleri sadece akülü vidalama makinelerini içermiyor. Vidalama işi dışında kesme işlemleriniz için kullanabileceğiniz akülü daire testere çeşitleri de Civtec Cıvata’nın ilgili kategorisinde bulunuyor. Plastik, parke, metal ve ahşap materyalleri kesmek için kullanılan akülü daire testere çeşitleri, şekil verilecek malzemenin niteliğine göre farklı kesme diskleri aracılığıyla işlev görüyor. Düzgün ve hızlı biçimde pratik bir kesme ve düzeltme işlemi için akülü daire testere çeşitlerinin kullanması şart. Akülü el aletlerinden bir diğeri de akülü taşlama. İçindeki yüksek hızla dönen diskler sayesinde kesme, aşındırma ve zımparalama yapmak için kullanılan akülü taşlama makineleri metaller gibi sert materyaller üzerinde kusursuz sonuç verir. Akülü tilki kuyruğu testereler ise uç kısımlarında bulunan bıçakların ileri geri hareket etmesi sonucu farklı birçok malzemenin kesilmesine yarar. Akülü tilki kuyruğu testerelerin ucundaki bıçaklar kesilecek materyale göre değiştirildiğinden makinenizin gücüne bağlı olarak dondurulmuş gıdalardan metal ve ahşaba kadar her nesneyi dakikalar içinde küçük parçalara ayırabilir. 

Akülü Vidalama Makinesi Seçimi

Darbeli ve darbesiz olmak üzere iki türü bulunan akülü vidalama seti çeşitleri arasında seçim yaparken kullanım alanınızı belirlemeniz ve üzerinde işlem yağacağınız zeminin sertliği ile dayanıklılığını göz önünde bulundurmanız gerekir. Darbeli akülü vidalama makineleri son derece sağlam bir element olan çelik ve benzeri madenlerden üretilmiş metaller üzerinde delik açma konusunda doğru seçimdir. Bu aletler aynı zamanda beton gibi çok sert zeminler üzerinde de etkili sonuçlar verir. Darbesi makineler ise dayanıklı malzemeler üzerinde kullanıma çok da uygun değildir. Bu makinelerin ahşap, sert plastik ve sunta gibi daha dayanıksız materyaller üzerinde kullanılmaları tavsiye edilir. Akülü vidalama makineleri içinde tercih yaparken marka da önemli bir kriterdir. Bu konuda en çok randıman alabileceğiniz en güvenilir markanın Bosch olduğu da tartışmasızdır. Bosh akülü vidalama aletleri hafif tasarımı ve işleyiş prensibi ile pratik kullanım sağlar. Çantaları sayesinde taşıması ve muhafaza edilmesi çok kolay olan Bosh akülü vidalama makineleri farklı çeşitleriyle civteccivata.com tarafından sizlere sunuluyor. Son derece dayanıklı ürünleri bulunan Bosch akü şarj cihazı çeşitlerini de üretiyor. Bosch markanın birçok farklı ürününü Civteccivata.com.tr adresinde bulmanız mümkün. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.