x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 1365 ürün bulunmaktadır.
Ceta Form T Saplı Oynar Başlı Lokma Flex Anahtar 16 mm - CETA %35indirim
ÜCRETSİZkargo
Toplam 1365 ürün bulunmaktadır.

Lokma Takımları ve Lokma Anahtarları

Anahtar ve lokma takımları hızlı bir şekilde somunların ve cıvataların sökülmesi için kullanılan ürünlerdir. Tekli ve takım halinde satılan ürünler arasından kullanım amacına uygun olan seçimler yapabilirsiniz. Lokma anahtarları farklı uzunlukta olan kollarla beraber kullanılır. Özellikle dar alanlarda bulunan cıvataların sökülmesi sırasında bu kollara ihtiyaç vardır.

En iyi lokma takımı çeşitleri sayesinde aynı anda ihtiyacınız olan tüm malzemelere sahip olabilirsiniz. Anahtarlar somunların genişliğine ve yapısına göre biçimlenir. Şekil ve köşe sayısı bakımından farklı olan anahtarlarla beraber pense, tornavida, çekiç gibi farklı malzemelerin kullanımına da ihtiyaç vardır. Aynı zamanda yan keski, özel keskiler de ihtiyaç duyulacak malzemeler arasındadır.

Lokma Takımı Çeşitleri

Kaliteli lokma takımı çeşitleri arasında farklı alternatifler mevcuttur. Plastik kutusu içerisinde sunulan takımların içerisinde yer alan malzemeler şu şekilde sıralanabilir:

  • Farklı genişliklerde olan altı köşeli anahtarlar
  • Altı köşeli buji lokmaları
  • Düğmeli cırcır kolları
  • Farklı genişliklerde olan uzatma kolları
  • Lokma adaptörleri
  • Kombine anahtarlar
  • Darbeli kullanıma uygun tornavida ve bits uçları 

6 köşeli havalı ve derin lokma anahtar seçenekleri arasından ihtiyaca uygun şekilde seçim yapılabilir. Havalı altı köşe lokma anahtar, sökülmesi zor yerlerde tercih edilmelidir. İzeltaş lokma takımı ve diğer modellerde lokma adaptörü, İngiliz anahtarı, tornavida ve kontrol kalemi gibi aletler bulunur. Kargaburun, kerpeten gibi malzemelerin yer aldığı takımlar da vardır. Bunun yanı sıra pense, maket bıçağı, çekiç gibi malzemeler de kullanımınıza sunulur. Böylece takım halinde satılan ürünleri tercih ederek tüm malzemelere aynı anda ulaşabilirsiniz.

Lokma Anahtar Çeşitleri

Lokma anahtar fiyatları yönüyle son derece avantajlı ürünlerdir. Farklı anahtar modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olan modelleri uygun fiyata satın alabilirsiniz. 10, 14, 24 mm gibi farklı genişliklerde olan anahtar modelleri ile en zorlu somunları bile kolayca yerinden çıkarabilirsiniz. 6 köşeli modellerin yanı sıra 12 köşeli olanlar da vardır.

Spiral lokma, kovan anahtar gibi seçenekler de tercih edebilecekleriniz arasındadır. Çok sayıda model arasından bir an önce Civteccivata.com.tr'den siparişinizi vererek malzemelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.