x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 67 ürün bulunmaktadır.
Karbosan 125x20x20 SCG Elmas Bileme Taşı - Karbosan %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Karbosan 175x20x20 SCG Elmas Bileme Taşı - Karbosan %35indirim STOKLAR TÜKENDİ
Karbosan 150x20x20 SCG Elmas Bileme Taşı - Karbosan %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Karbosan 150x25x20 SCG Elmas Bileme Taşı - Karbosan %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Karbosan 250x25x25 SCG Elmas Bileme Taşı - Karbosan %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Karbosan 300x32x30 SCG Elmas Bileme Taşı - Karbosan %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 67 ürün bulunmaktadır.

Bileme Diskleri Taşlar

Her çeşitte kesici aletin, daha keskin hale getirilmesi için kullanılan araçlara genel olarak bileme taşı adı verilir. Demir ya da çelik gibi hammaddelerden oluşan kesici aletlerin ekstra işlevsel olması için belirli periyotlarda keskinleştirilmesi gerekir. İnsanlığın varoluşundan itibaren bu tür taşlar, hem kesici hem de kesinleştirici olarak kullanılmıştır. Şu an ise gelişen teknoloji ile birlikte birbirinden çeşitli taşlama diski çeşitlerimiz vardır. Bununla birlikte kullanıldığı alanlar da oldukça yaygınlaşmıştır. Bu diskler; hem kullanıldığı bölgeyi düzleyerek pürüzsüz hale getirip hem de kesinleştirici işlevi görür. Aynı zamanda kesici olarak kullanıldığı pek çok alan mevcuttur. Özellikle sanayi alanında yoğun olarak kullanılan taşlama taşı modellerimizi pek çok marka ve çeşitte sunarız. Civtec Cıvata olarak birbirinden çeşitli taşlama, kesici ve delici diskler sunup geniş bir kitleye hitap ederiz. İş süreçlerinizde efektif ve fonksiyonel materyale ve aletler için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Elmas Bileme Diskleri Çeşitleri

Bileme ya da zımparalama gibi işlemler için üretilen taşlarda genellikle elmas bileme diskleri kullanılır. Son derece işlevsel olan bu diskler; karbür takımlarının bakım, bilenme ve imal edilme aşamasında rahatlıkla kullanılabilir. Elmas bileme diskleri çeşitleri, kullanım alanına ve büyüklüklerine göre ayrıştırılır. Ametal ya da metal ürünlerin keskinleştirilmesi ve pürüzsüzleştirilmesi için oldukça kullanışlıdır. Aynı zamanda uzun ömürlüdür. Tüm çelikler için kullanılabilir ve oldukça güvenilirdir. Taşlama zımpara taşı ile pürüzlü yüzeyleri pürüzsüz hale getirmek mümkündür. Civtec Cıvata ile Karbosan taşlama taşı, zımpara ve kesme taşları çeşitliliğini inceleyebilir, işiniz için gerekli ürünlere uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Bileme Diskleri Özellikleri

Pek çok alanda kullanabilen elmas bileme taşı modellerimizi sabit ve taşınabilir aletlere göre farklı yapılarda üretiriz. Taşlama taşı için dikkate alınması gereken bazı durumlar vardır. Bunlar tane boyutu, malzeme, disk kaliteleri, tane aralığı ve bağ türü olarak sıralanabilir. Metalin keskinleştirilmesi, parlatılması, kesilmesi ve düzleştirilmesi gibi çeşitli uygulamaları vardır. Bu uygulamalar için birbirinden farklı karbosan bileme taşı seçeneğimiz mevcuttur. Taşlama makinelerinde en çok kullanılan ikinci taş karbosan kesme taşı diskidir. Adından da anlaşılacağı gibi kesme diskleri, metal çubukları ve metal sacları kesmek için kullanılır. Kesme diskleri, en doğru kesimleri sağlamak için daha ince yapıdadır. Taşınabilir olmayan disklerin makinelerini aniden konum değiştirirseniz veya eğilebilecek bir konumda kullanıldığı zaman kolayca parçalanır. Bu tür ürünlerin dikkatli kullanılması gerekir. En uygun elmas bileme diskleri fiyatları ile Civtec Cıvata’dan dilediğiniz ürünü temin edebilirsiniz.

Bileme Diskleri Kullanım Alanları

Disk modelleri pek çok kullanım alanına sahiptir. Bu alanlar bileme, taşlama, zımparalama, kesme gibi işlemlerin yapıldığı alanlardır. Karbosan taş her alanda güvenle kullanılabilir. Taşlama, çapak alma diskleri de fabrikaların yoğun olarak tercih ettiği disk modelidir. Klasik taşlamalara göre daha narin bir disk olan paslanmaz çapak alma diski çok fazla kuvvet uygulamadan rahat bir işlem yapılmasını sağlar.  Elmas taşlama taşı elmas uçların onarımı için kullanılır ve pek çok kullanım alanına sahiptir. Doğru alanda kullanılan taşlar ile taşın ömrü uzatılır. Bu şekilde de daha uzun süreli ve efektif kullanım mümkündür.

Bileme Diskleri Fiyatları

Pek çok modelde üretilen bileme disklerinin işlevine göre fiyatları farklılık gösterir. Zımpara taşı metal endüstrisinde kullanılan ana ürünlerdendir. Doğru ürün tercih edildiğinde maddi kazanç sağlamak mümkündür. Yanlış ürün seçimleri hem diskleri zedeler hem de bilenen ürünlere hasar verir. Bu durum ise maddi kayba sebebiyet verir. Aşındırıcı özelliğe göre elmas zımpara oldukça iyi performans sergiler. Disk zımpara oldukça çeşitli ve işlevsel bir çeşittir. Metal ürünlerin kesimi yanı sıra bilenmesi için de sıklıkla tercih edilir. Oldukça keskin olan taş zımpara çoğu sektöre uygun makine torna sektöründe yoğun olarak kullanılır. En uygun elmas taşı fiyatları için Civtec Cıvata ürünlerini tercih ederek, işlerinizde kolaylık sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.