x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Boya Malzemeleri 

Tadilat işlerinin belki de en keyiflisi boyama uygulamalarıdır. Ev, ofis ve diğer yaşam alanlarına estetik bir görünüm kazandırmak ve kalıcı bir değişiklik yapmak için düzenli aralıklarla duvarları boyamak gerekir. Boyama işlemi sadece duvarlar ile bitmez. Kapılar, mobilyalar ve yüzeyi uygun olan her türlü ev eşyası da boyanabilir. Boyama yapmak için ihtiyacınız olan sprey boya, fırça, spatula ve boya karıştırıcısı gibi malzemeleri Civtec Cıvata’da bulabilirsiniz. 

Sprey Boya

Evinizin duvarlarını, kapıları, mobilyalarınızı ve rengini değiştirmek istediğiniz her tür eşyayı boyamanın en kolay yolu sprey boya kullanmaktır. Sprey boya çok pratik bir boyama deneyimi sunmasının yanında kolay taşınıp depolanabilir ve diğer boyalar gibi kullan öncesi hazırlanması gerekmez. Zahmetsizce duvarlarınızı ve eşyalarınızın rengini değiştirmenizi sağlayan sprey boya renkleri de fırça ile uygulanan boylara göre çok daha canlı ve net görünüme sahiptir ve uzun süre canlı ve parlak kalır. 

Civtec Cıvata’nın internet sitesinden tek bir tıkla edinebileceğiniz Selsil Rainbow sprey boyalar, dekoratif amaçlı kullanılmasının yanında koruyucu özelliği sayesinde uygulandığı yüzeyleri korurken rengini de muhafaza eder. Selsil Rainbow sprey boya çeşitleri yüksek kapatıcılık özelliğine sahip olduğundan alttaki boya ve lekeleri tamamen ve görünmeyecek biçimde gizler. Bu boyalar uygulandıktan sonra kısa sürede kuruduğu için akma yapmaz. Boyalarda aranan en önemli özelliklerden biri boyanan yüzeyin geç yıpranması ve boyanın dayanıklı olmasıdır. Civtec Cıvata’nın seçkin markalarından biri olan Selsil Rainbow sprey boya çeşitleri ile boyadığınız duvar ve eşyalar güneş ışığına ve hava koşullarına karşı dayanıklı hale gelir ve kalıcı şekilde renkleri korunur. Sprey boya renkleri ise uzun süre canlı kalır. Selsil Rainbow sprey boya renkleri arasında mavi, beyaz, sarı, kırmızı, kahverengi, yeşil ve grinin istediğiniz tonunu bulabilirsiniz. 

Beton duvarlarınız dışında ahşaptan yapılmış tüm eşya ve kapılarınız, bütün metal nesneler ile metalden elde edilmiş pencereler ve kapılar, seramik, plastik ve hatta kağıt, kumaş, cam, karton gibi farklı yüzeylerde pratik şekilde ve keyifle kullanabileceğiniz sprey boyalar Civtec Cıvata tarafından sizlere sunuluyor. Sprey boya fiyatları ise Civtec Cıvata’da çok uygun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.