x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 445 ürün bulunmaktadır.
Toplam 445 ürün bulunmaktadır.

Paslanmaz Vida Ürünleri

Vidalar yüksek performans göstermesi, uzun ömürlü olması ve kullanım ihtiyaçlarının karşılanması için çok fazla özelliğe sahip olmalıdır. Bu özelliklerin başında paslanmaz bir yapıya sahip olması gelmektedir. Bu vidalar kullanım süresi boyunca paslanmayı engellemek adına özel malzemelerden üretilmektedir.

Metallerin uzun süreli kullanımı sonucu oluşan bozulmaya paslanma denilmektedir. Paslanan materyalin gücü azalır ve bu üründe parçalanmalar meydana gelir. Bu sürecin yaşanmaması için üretilen elemanlara paslanmaz vida denilmektedir.

Yanlış materyal seçimi ve dış etkenler paslanma sürecini hızlandırır. Bunun yanında oksijen ve nem de metallerde paslanmanın en önemli iki nedenidir. Nem ve oksijen ortamından uzak durmak bazen imkansız olur bu nedenle paslanmaz ürünler tercih edilerek, bu ortamlarla uyum sağlanması amaçlanır.

Paslanmaz Vida Çeşitleri Nelerdir?

Paslanmaz özellik sac vidasından sunta vidasına kadar çok çeşitli kullanım alanlarında karşımıza çıkmaktadır. Paslanmaz vida seçenekleri çok geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu sayede yaptığınız her türlü inşaat işinde bu vidaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanıldığı ilk günden yıllar sonra bile aynı kalitede vidalara sahip olmak istiyorsanız, Civtec Civata’da yer alan paslanmaz vida modellerini inceleyebilirsiniz.

Su ile direkt temas halinde olan vidalarda paslanmaz özellik olmazsa olmazdır. Eğer su borularının bağlantı yerlerinde yer alan vidalar suya dayanıklı yani paslanmaz değil ise paslanma çok kısa süre içerisinde gerçekleşir. Bu nedenle özellikle su ile temas eden yüzeylerde kullanılan vidalar paslanmaz çelik olmak durumundadır.

Civtec Civata’da satışa sunulan diğer vida seçenekleri şunlardır;

Civtec Cıvata’da Satışa Sunulan Diğer Ürünler Nelerdir?

Paslanmaz vidalar ile birlikte kullanabileceğiniz ve ihtiyacınız olan diğer ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Paslanmaz somun; cıvatalar farklı parçalarla birleştirilir ve bunu sağlayan yardımcı elemana somun denilmektedir. Özellikle nem ve oksijenli ortamda yer alan paslanmaz vidalar paslanmaz somun ile birleştirilmelidir. Bu sayede daha uzun ömürlü bağlantılar yapılabilir.

Paslanmaz dübel, birçok ürünü belli bir yere sabitlemeye yarayan bağlantı parçalarına dübel denilmektedir. Daha uzun ömürlü dübel kullanımı için paslanmaz dübel seçeneklerini Civtec Cıvata’da inceleyebilirsiniz.

Paslanmaz pul-rondela, cıvata veya somun ile ana parça arasına yerleştirilen parçaya rondela denilmektedir. Rondela bağlantının gevşemesini ve ana parçanın zarar görmesini engellemektedir.

Paslanmaz pop perçin, plastik, çelik ve alüminyum malzemelerinin birleştirilmesinde kullanılmaktadır. Havalandırma, savunma sanayi, gemi inşaat sektörü, mobilya, elektronik, asansör gibi geniş sektörlerde kullanılmaktadır.

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Paslanmaz Ürünler Civtec Civata’da!

Paslanmaz vida fiyatları arayışlarınıza Civtec Civata’da son verebilirsiniz. En kaliteli ve kullanışlı paslanmaz ürünlerle, yapacağınız her türlü inşaatı tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.