x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Sağlam Birleştirme İşlemleri İçin Din-6923 Flanşlı Somun

Marangozlukta en çok kullanılan somun çeşitlerinden biri olan flanşlı somun cıvata montajında ekstra pul kullanılmasını engeller. Flanşlı somunlar altıgen somunlara yardımcı olarak kullanılır. Metal ve ahşap parçaların birleştirilmesinde kullanılan flanşlı somun çeşitleri farklı ölçülerde olabilir. Flanşlı somunun bir tarafı düz ve geniştir. Bu tasarım sayesinde yapıştırma görevi görür. Flanşlı somun fiyatları somunun tasarım detaylarına göre değişebilir. Orijinal markaların kaliteli somun seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyat avantajlarıyla bağlantı çözümlerinde uzman firmadan güvenilir alışveriş yaparsınız. Sağlam birleştirme işlemleriniz için flanşlı somun tercih ederken kaliteli firma garantisine her alışverişinizde güvenebilirsiniz. Fiberli somun gibi farklı somun çeşitlerini sitemizde bulabilir, aradığınız tüm bağlantı elemanlarına yüksek kalite uygun fiyat farkıyla ulaşırsınız.

Flanşlı Somun Nerelerde Kullanılır?

Marangozluk başta olmak üzere otomotiv ve güneş sistemleri gibi alanlarda flanşlı somun kullanılır. Cıvata montajında pullu somun olarak tercih edilir. Mobilya sektöründe yaygın olarak kullanılan flanşlı somun cıvata montajını kolaylaştırır. M8 flanşlı somun gibi somun çeşitleri de sıklıkla tercih edilen ürünler seçenekleri arasında yer alır. İç çap ölçüsüne göre seçim yapmak mümkündür. M6 flanşlı somun demek 6 mm çapta somun demektir. İç çap ölçüsüne göre mekanizmaya uygun somun tercih edilebilir. Flanşlı somun önemli bağlantı elemanlarından biridir. Kalitesi mekanizmanın yapısını etkiler. Bu nedenle çok kaliteli olarak tercih edilmelidir. Kaliteli M10 flanşlı somun gibi somun seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz Sağlam tercihler yapmak için bağlantı çözümlerinde uzman olan firmamızın kaliteli ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Flanşlı çelik somun daha sağlam somun seçenekleri arasında öne çıkan bir seçenektir. Alternatif ölçülerde ve tasarımda flanşlı somun seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Flanşlı çelik somun beyaz renk seçeneklerini keşfedebilirsiniz. Farklı kullanım alanları için farklı flanşlı somun seçeneklerimiz vardır. M12 flanşlı somun gibi farklı çap ölçülerinde somun seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Kullanım alanına göre çok kolay şekilde seçim yapabilirsiniz. Ölçüye, tasarıma, kullanım alanına göre sağlam ve kaliteli flanşlı somun bulmak istiyorsanız sitemizdeki dijital kolaylıklardan yararlanabilir, aradığınızdan daha fazlasını uygun fiyat ve kaliteli ürün seçenekleriyle bulursunuz.

Kullanım Alanına Göre Somun Çeşitlerine Kolay Ulaşın

Bağlantı çözümlerinde uzman firma olarak sitemizde birçok dijital kolaylık sağlıyoruz. Kullanım alanına göre altı köşe somun gibi somun çeşitlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan mekanizma bağlantı elemanlarını sitemizde bulabilir, kriterlerinize göre arama yapabilirsiniz. Kolay arama ile tam istediğiniz ürünlere hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Kör somun gibi farklı somun çeşitlerini sitemizden inceleyebilir, ihtiyacınız olan özelliklerde somun tercihi yaparken sağlam ve kaliteli ürün garantisine güvenebilirsiniz. Ağaç somunu ya da alternatif başka somun çeşidi arıyorsanız tek tıkla arama yapmanız yeterlidir. Aradığınız kelebek somun gibi somun çeşitlerine sitemizden kolay ulaşırken en yüksek kalite en iyi fiyat farkını yaşarsınız. Kullanım alanına göre aradığınız somun çeşitlerine sitemizden kolay ulaşabilir, indirim olanaklarından yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.