x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 5 ürün bulunmaktadır.
Toplam 5 ürün bulunmaktadır.

Hava Pompası

Hava basıncının elektrikli ya da mazotlu motor sistemleri vasıtasıyla hava pompası tarafından basılma işlemi basınçlı sistemler ile oluşturulur. Dışarıdaki havanın tank haznesinde depolanmasını sağlayarak hava akışını sağlayan makinelerdir. Kendi içerisinde pistonlu ya da vidalı olmak üzere iki ana dalda incelenir. Çift kademeli sistemler olarak mantık sistemi ile çalışır. Gerekli havanın doğal yollardan atmosferden karşılanmasını sağlar. Hava pistonları sistemleri ile birlikte çalışarak karter tapa anahtarı aracılığıyla havanın dışarı karışmasını sağlar. Birçok farklı alanda hava pompaları kullanılmaktadır. Bir balonun şişirilmesi, bir lastiğin şişirilmesi ve birçok farklı şişirilecek olan eşyaların şişirilmesi de tercih edilir. Tabii ki farklı alanlarda ve farklı eşyaların şişirilmesinde ve hava basıncının sağlanmasında kullanılan hava pompaları kendi içerisinde farklılık gösterir.

Hava Pompası Çeşitleri

Hava basıncının etkisi ile çalışan hava pompaları birçok farklı sistemler ile birlikte görevini yerine getirmektedir. Çift kademeli olarak çalışma sistemine bağlı olarak lastik şişirme tabancası hava şişirme pompaları olarak kullanıma uygundur. Araba lastiklerinin kısa süre içerisinde şişirilmesini sağlayan hava pompası çeşitleri birçok farklı modelde kullanıcılara sunulur.  El pompası ve özel olarak çalışan elektrikli ya da mazotlu pompa çeşitleri bulunur. Atmosferden aldığı havayı tekrar çevirerek lastik içerisinde dolaşmasını ve aletlerin tamamen şişirilmesini sağlar. İleri geri çalışan hava sistemleri, döner hava sistemleri, merkezkaç, eksenel, akıllı, döner pozitif yer değiştirmeli, jet sistemi, hidrolik sistemi, gaz ve buhar sistemi ile kendi içerisinde çeşitleri bulunmaktadır.

Hava Pompası Fiyatları

Her firma kendi içerisinde belirli fiyat aralıklarında hava pompaları satışı gerçekleştirilir ve her alanda aktif bir şekilde kullanılması ile birlikte lastik şişirme sistemlerinde bijon somunu ile birlikte kullanılır. Böylelikle hava sisteminin tam olarak içerde muhafaza edilmesi ve tekerlek sisteminin sıkı bir şekilde yerleştirilmesi sağlanır. Bijon anahtarı ile yapılan işlemin sağlam olmasının yanı sıra kaliteli ve güvenilir olması sağlanır. Fiyat aralıklarının belirlendiği markalar ile birlikte her firma kendi markasını oluşturur. Bu konuda firmamız uzun yıllardır hizmet kalitesini sunarak atmosferden gelen havayı kullanıp hava pompasının sistemlerini oluşturur. Bu konuda gönül rahatlığı ile firmamıza müracaat edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.