x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 4 ürün bulunmaktadır.
Toplam 4 ürün bulunmaktadır.

Estetik Görünüm Sunan Din-1587 Kör Somun

Bir tarafı açık bir tarafı kapalı olan kör somun cıvata ucunun açığa çıkmaması için tercih edilir. Dışa doğru kavisli bir yapısı vardır. Yarım küre şeklinde olur. Güvenli bitiş sağlayan bir bağlantı elemanıdır. Başı kapalı olduğu için paslanmayı önler. Görüntü olarak da estetik duruş sağlar. Kullanılacağı cıvata türüne göre kör somun çeşitleri arasından seçimi yapılır. Kör somun boyutları bağlantı yapılacak cıvataya göre belirlenir. Kör somun alırken kaliteyi ve yüksek performansı yaşamak için sektörüm liderlerinden biri olan firmamıza her zaman güvenebilirsiniz. İndirimli kör somun fiyatları ile yüksek kalitede tercihler yaparken ekonomik davranabilirsiniz. Bağlantı çözümlerinde uzman olan firmamızdan farklı kör somun çeşitlerini uygun fiyata sipariş edersiniz.

Cıvata Paslanmasını Engelleyen Kör Somun Çeşitleri

Kör somun estetik bir görünümün yanında cıvata paslanmasını önleme özelliğine de sahiptir. M8 kör somun gibi farklı boyutlarda seçenekleri vardır. Cıvata uzunluğuna göre hesap yapılmalıdır. Kullanıldığı cıvatanın ucunun açığa çıkmasını engelleyen kör somun dışarıdan estetik bir görünüm olmasını sağlar. M6 kör somun en çok kullanılan kör somun çeşitleri arasında yer alır. Cıvatalar zamanla paslanarak mekanizmaya zarar verebilir. Kör somun bu durumun önüne geçer. Paslanmayı önler. M5 kör somun gibi farklı kör somun çeşitlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Cıvata boyutlarına göre seçim yapabilirsiniz. Kör somunlar çok çeşitli mekanizmalarda kullanılabilir. Kör somun hem estetik hem de işlevsel bir somundur. Kullanıldığı cıvatanın ucunu göstermez. Paslanmayı önleyerek mekanizmaya işlev katar. Kör somunlar estetik değeri ve işlevsel özelliği ile sıklıkla tercih edilir. Kör somun ölçüleri cıvataya göre belirlenebilir. Farklı ölçülerde kaliteli ve sağlam kör somun çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Cıvata paslanmasını önleyen kör somun çeşitlerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sektörün lider firmaları arasında öne çıkan firmamız kör somun seçeneklerinde tüm ihtiyaçlara yanıt veren seçenekler sunar. Farklı somun çeşitlerini de sitemizden incelemek mümkündür. Altı köşe somun gibi alternatif somun çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Cıvataya göre somun seçerken kaliteli firma garantisine güvenebilir, aynı zamanda firmamızın sunduğu avantajlı olanakları da keşfedebilirsiniz.

Tüm Somun Çeşitlerine Kolay ve Hızlı Ulaşın

Somun seçerken size kolaylık sağlayan dijital olanaklarımızı değerlendirebilirsiniz. Flanşlı somun gibi farklı somun çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Kullanım alanına göre en doğru seçimleri yaparken uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Somunlar kullanım alanlarına göre farklı tasarlanır. Fiberli somun gibi özel somun çeşitleri vardır. Bazı somunlar daha sağlam kullanım sunar. Daha güç gerektiren bağlantılarda kullanılır. Kelebek somun gibi çok çeşitli somun seçeneğini sitemizden inceleyebilirsiniz. Suntalarda ve MDF tarzı ürünlerde kullanmak için ağaç somun tercih edebilirsiniz. Farklı kullanım alanları için tasarlanan tüm somun çeşitlerine sitemizden kolay ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. İndirim ve kampanya fırsatlarını keşfederek uygun fiyata kalite standartları yüksek somun alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.