x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 168 ürün bulunmaktadır.
Toplam 168 ürün bulunmaktadır.

Setskur (Din 916) Civatalar

İmalat sanayinde sıklıkla kullanılan setskur cıvata ayar cıvatası olarak da bilinir. Setskur bağlantı yaparken nesnenin içinden geçme özelliğine sahiptir. Bilezik ya da dişlilerin şeffaf sabitlenmesi işleminde sıklıkla bu bağlantı elamanı kullanılır. Setskur cıvata bağlantı elamanları arasında sağladığı kolaylıklar nedeniyle öne çıkar. Uygulama alanına göre farklı setskur çeşitleri bulunur. Düz, tırtıklı, düz fincan şeklinde, oval ya da bilyalı, konik ve yassı başlı tarzında setskur cıvata seçenekleri vardır. Setskur cıvata ölçüleri de bağlantı uygulamasına göre farklı tercih edilebilir. Din-916 setskur cıvata en sık kullanılan çeşitlerden biridir. En çok tercih edilen ayar vidasıdır. Bağlantıyı kolaylaştırırken hareket olanaklarını da korur. İki farklı nesneyi birbirine bağlarken nesne içinden geçer. Alternatif setskur çeşitleri ve indirimli fiyat olanaklarına sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bağlantı çözümlerinde lider firmalardan biri olarak setskur çeşitlerinde yüksek kalite ve performansı her detayda bizimle yaşarsınız. İndirimli setskur fiyatları ile yüksek kalite bağlantı çözümlerine kolay erişebilir, fiyat-performans açısından en iyi seçenekleri ürünlerimiz arasında bulursunuz.

Setskur Cıvata Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Setskur cıvatalar çok yönlü kolaylık sağlayan cıvata seçenekleridir. Ayar cıvatası olarak çalışan bu cıvatalarda farklı kullanım alanları için farklı seçenekler bulunur. Setskur ölçüleri seçeneklerine göre de farklı ürün çeşitleri vardır. Genellikle güvenlik ve emniyet amaçlı kullanılan setskur cıvataların tasarımlarına göre alternatif modelleri tercih edilebilir. M4 setskur gibi cıvatalar çok sık tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Ayar vidası olan setskurun en önemli avantajı bağlantıda bir çıkıntı yaratmamasıdır. Kalıcı ve yarı kalıcı parça montajlarında setskur tercih edilir. M5 setskur gibi çeşitlerin kullanım alanları farklıdır. Tutma ve sıkma kabiliyeti yüksek olan bu cıvatalar tamiratlarda da sıklıkla tercih edilir. Bir mekanizma içinde bağlantı elemanı olarak kullanıldığında sağlam sonuçlar elde etmek mümkündür.M6 setskur gibi çeşitler farklı mekanizmaların bağlantı elemanı olarak devreye girer. Ayar vidası oldukça önemli bir vida çeşididir. Ayar vidasıyla kalıcı montajlar da yarı kalıcı montajlar da yapılabilir. M6 setskur ölçüleri gibi ölçülere göre mekanizma bağlantı olanaklarını kurmak mümkün olur. Setskur ayar vidası çeşitlerini sitemizden kolaylıkla ve hızlı şekilde inceleyebilir, farklı ölçülerde model seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Her türlü mekanizmaya uygun bir ayar vidası bulmak mümkündür. Bağlantı çözümlerinde yüksek kalite firma farkını yaşamak için firmamızın sunduğu avantajları değerlendirebilirsiniz. Firmamızın bağlantı çözümlerindeki yenilikçi yaklaşımını keşfederek bağlantı elemanlarını seçerken en yüksek kaliteye yönelebilirsiniz. Farklı cıvata çeşitlerinde en iyi performansı yakalayabileceğiniz ürün seçeneklerine sitemizden her alışverişinizde ulaşırsınız.

Uygun Cıvata Tercihi ile Doğru Bağlantılar

Bağlantı elemanlarında çok yönlü kullanım ile öne çıkan cıvatalarda çok çeşitli seçenekler vardır. Kullanım alanı, bağlanacak nesneler gibi detaylara göre hem model hem de ölçüler belirlenir. Tam diş cıvata gibi cıvata seçenekleri farklı mekanizmalarda güvenli bağlantı sağlamak için tercih edilir. Cıvata kullanılan parçaların sökülebilir şekilde monte edilmesini sağlayan bağlantı elemanıdır. Yarım diş cıvata farklı kullanım alanlarında sökülebilir montaj için tercih edilen bir diğer cıvata seçeneğidir. Unc cıvata ise daha sağlam çelik cıvata seçeneği olarak öne çıkar. İmbus cıvata madencilik ve inşaat sektörlerinde sık kullanılan baş kısmı altıgen boşluklu cıvata seçeneğidir. Havşa başlı cıvata dar alanlara girebilen cıvata türüdür. Mekanizmaya göre cıvata türü farklı seçenekler arasından tercih edilebilir. Kullanım alanı ve amacına uygun cıvata seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bağlantı çözümlerinde lider firma farkıyla kaliteyi her detayda yaşamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Aradığınız ayar vidası ve cıvata seçeneklerini sitemizde uygun fiyat yüksek kalite avantajlarıyla sunuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.