x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Beton Vidası Çeşitleri

Yüksek performans ve üstün montaj kolaylığı sağlayan beton vidası, hızlı montaj ve yük taşıma kapasitelerini birleştiriyor. Paslanmaz ve çelik vida çeşitleri, sismik etkiye maruz alanlarda, iç ve dış mekânlarda, çatlaklı ve çatlaksız betonlarda kullanım kolaylığı sağlıyor.

Beton vidası çeşitleri farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere özel olarak tasarlanır. Seçeceğiniz beton vida, malzemeler arası bağlantı elemanları olarak hizmet sunar. İnşaat ve yapı projelerinde kullanabileceğiniz güçlü ve dayanıklı vida türüdür. Betonarme yapıların sabitlenmesi, çatı kaplamalarının montajı ve demir çerçevelerin montajında sıklıkla tercih edilir.

Beton vidası ölçüleri ve beton vidası çeşitleri, yüzey sertliği ve projeye göre farklılık gösterir. Beton vidaları genelde 6-20 milimetre arasında bulunan çaplara sahiptir. Beton vidası uzunluğu ise kullanılacak malzeme ve beton kalınlığına göre değişir. Örneğin beton vidası 15 cm, 15 cm kalınlığa sahip beton montajlarında güvenle kullanılabilir.

Civtec Civata beton vidaları, dayanıklı ve güçlü sabitleme gerektiren inşaat ve yapı projelerinde yüksek güvenlik sağlar.

Unutmayın!

Doğru vida çeşitleri seçimi, güvenli ve sağlam yapıları oluşturmanın en önemli adımıdır.

Vida Çeşitleri

Her türlü projeye uygun vida çeşidi özel olarak tasarlanır. Vidaların doğru kullanımı, projelerin dayanıklılık ve güvenliğini artırır. Uygun bir şekilde yerleştirilmesi ve sıkılması ise sabitlenen materyallerin uzun ömürlü olarak yerinde kalmasını sağlar. Güvenli ve kaliteli bir sonuç için doğru vida çeşitleri seçimi ve kullanımı hayati önem taşır.

Sunta vidası, MDF, sunta ya da türevleri malzemelerin bir arada tutulmasını sağlayan vida türüdür. Bu vida türü, ince gövde ve kavisli kafaları ile yüzeylere daha rahat gömülerek işlemlerinizi kolaylaştırır.

Matkap uçlu vida, bir ucu geleneksel vida başlığı şeklinde tasarlanan diğer ucu ise matkap uçlu olan vida türüdür. Malzemelerin delinmesi ve vidalanması gereken durumlarda fonksiyonel bir kullanım sunar.

Yhb matkap uçlu vida, plastik, ahşap ve metal malzemeleri birbirine bağlayarak çok amaçlı bir kullanım sağlar. Sahip olduğu matkap uçları sayesinde, montaj işlemlerine kolay ve hızlı bir çözüm sunar.

Ysb matkap uçlu vida, daha yüksek tork gerektirebilen uygulamalarda rahatlıkla kullanılabilir. Rysb matkap uçlu siding vidası, dış cephe siding panellerini birbirine estetik, dayanıklı ve güvenilir bir şekilde bağlar. İhtiyacınız olan matkap uçlu vida çeşitlerini kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Alçıpan vidası, alçıpan levhaların bir arada tutulabilmesi için kullanılıyor. Alçıpan levhaların montesi için özel olarak tasarlanır.

Trapez vida, dişli profil tasarımlarına sahip olan vidalardır. Ahşap, konstrüksiyon, çatı kaplama ve metal yapıların montajı sırasında güçlü bir bağlantı oluşturur.

Buldeks vidası, duvar panelleri ve çatı kaplamaları gibi uygulamalarda kullanılan vidalardır. Bu vidalar, su geçirmez ve yüksek dayanıklılığa sahip olup malzemelerin estetik görünümünü yüksek oranda destekler.

Dübel vida, duvar gibi sert bir yüzeye bağlanması gereken materyaller için kullanılıyor. Çapı genişleyen plastiğin içine yerleştirilebilen bu vidalar, duvarlarınızın estetik görünümünü de koruyacak.

Allen çektirme vidası, genelde metal malzemeleri birbirine bağlayan ve yüksek tork sağlayan vida türüdür. Konteyner taban vidası ise büyük metal yapıların, yüksek dayanıklılık ve güvenilirlikte sabitlenmesi için kullanılır.

Sac vidası, metal levhaları bir arada tutar. Sert metal yüzeylerin üzerinde güçlü bağlantı elde edebilmeniz için özel olarak tasarlanır.

Combi kulp vidası, mobilya gibi ahşap uygulamalara hızlı montaj, düşük profil ve yüksek güvenilirlik sağlayan vidalardır.

İspanyolet vidası, kapı, pencere ve ahşap malzemeleri, geleneksel bir görünümle birbirine bağlar. Ağaç vidası, ahşap yapım projelerinde kullanabileceğiniz ahşap malzemeleri bir arada tutabilen sivri uçlu vida türüdür. Gerçekleştirilecek işleme göre ağaç vidası çeşitleri bulmanız mümkündür.

Ağaç Vidası Çeşitleri

Ağaç vidaları, projelerde sıklıkla tercih edilen farklı boyut ve türlere sahip geniş kullanım alanı sunan vida çeşididir. Bu vida çeşitleri, projelerden kaliteli bir sonuç elde etmenizi garanti eder.

Kendinden delen ağaç vidası, ahşap malzemelerin birbirine monte edilmesi için tasarlanıyor. Zaman tasarrufu etmek istiyorsanız, ahşap projelerde kullanabileceğiniz bu ürün, sizlere kullanım kolaylığı sağlayacak.

Flanj başlı ağaç vidası, daha fazla destek gerektiren ahşap malzemeleri birleştirirken kullanılan vidalardır. Bahçe projeleri, mobilya yapımı ve ahşap evler için harika bir seçenek türü olacak.

Düz kafa ağaç vidası, pencere ve kapı çerçeveleri, mobilya yapımı, ahşap ev ve bahçe projelerinizde kullanılabilir.

Yuvarlak kafa ağaç vidası ise genişletilmiş kafası sebebiyle, daha yüksek bir tutunma gücü elde etmenizi sağlar. Güverte yapımları, ahşap çitler ve merdivenlerde fonksiyonel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Vida çeşitleri, materyal ve uygulamaların ihtiyaçlarına uyum sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanıyor. Seçeceğiniz vida türleri, ihtiyaç ve materyallerinize uygun olmalıdır. Beton vidası fiyatları ve ağaç vida fiyatları, kalite, malzeme, boyut ve sahip olduğu özellik faktörlerine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. 

Beton vidası ve vida türlerine, uygun fiyat güvencesi ve Civtec Civata kalitesi ile kategorilerimizden keşfedebilirsin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.