x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 56 ürün bulunmaktadır.
3M 8122 FFP2 Ventilli Toz Ve Sis Maskesi - 3M %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
3M 764i 50mm x 33mt Vinil Yer Değiştirme Bandı - 3M %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Astel 50mm x 40 m Maskeleme Bandı - 3M %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Astel 38mm x 40 m Maskeleme Bandı - Diğer %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Astel 25mm x 40 m Maskeleme Bandı - Diğer %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
3M 2820 Şeffaf Güvenlik Gözlüğü - 3M %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
3M C111 FFP1 Ventilli Konik Toz ve Sis Maskesi - 3M %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 56 ürün bulunmaktadır.

İş Ayakkabısı

İş ayakkabıları kişinin mesleğine bağlı olarak yüksek kalitede iş gereği ayağına koruması gereken ayakkabılardır. Çoğu zaman sert maddelerden üretilerek daha kaliteli malzemeler tercih edilmiş olur. İş ayakkabısı taban kısımlarının kesici atıklar, cam kırıkları veya delici bir cisimle temasında ayakkabının zarar görmemesi için üretilmiştir.

Ayakkabı tabanına özel bir taban yerleştirilerek ayakkabının kalitesi arttırılır ve aynı zamanda kalın bir doku elde edilmiş olur. Pars iş ayakkabısı ayakları koruyarak herhangi bir yara almasını engeller.

Ayakların güvende olmasıyla birlikte doğru ayakkabılar tercih edilmiş olur. Sedes iş ayakkabısı iş gereği sert cisimlere maruz kalabilen ayakların cisimlerden korunması için firmamızda üretiliyor.

İş Gözlüğü

Gözlerin çok hassas olmasından dolayı iş yaparken veya tozlu alanlarda çalışılırken koruyucu nitelikli iş gözlüğü takmak gerekir. Tüm tehlikelerden koruyarak özellikle kaynak yapan işçilerin kullanması şart olan gözlüklere denir.

İş güvenliği gözlüğü tehlikeli alanlarda çalışılırken gözlerin zarar görmemesi için güvenlik önlemi alınan tam koruyucu kapalı olan iş gözlüklerine denir. Bu gözlüklerin amacı çalışma ortamlarında tedbir almak ve gözlerin tehlikelere karşı korunması amacıyla işçilerin kullanmasını sağlamaktır.

Aynı zamanda koruyucu gözlük sayesinde kaynak yapan işçiler ve tozlu alanlarda çalışanlar gözlerinin zararlı ışınlardan etkilenmesinin önüne geçerek gözlerini korumuş olur. Tam korucu gözlüklerin kullanılması çalışma esnasında olası tehlikelerden korunmayı sağlıyoruz.

Kulak Tıkacı

Kulakların aşırı ses ve gürültüye maruz kalmasını engellemek, kulağa tozların ve pisliklerin girmesini önlemek amacıyla kulak tıkacı kullanılmaktadır. Kulak zarına zarar gelmemesi için yüksek sesleri kulağa iletmeyen tıkaçlar sayesinde daha sağlıklı bir çalışma sistemi sağlanmış olur.

3m kulak tıkacı sayesinde kulak tıkacının kulaktan düşmesinin önüne geçilerek yük ses engellenmiş olur. Bu tıkaçlar kıvrımlı ve düz modellere sahiptir. Kulağı kavrayan ve rahat tutan yapısı sayesinde kulaktan düşme gibi sorunlar meydana getirmez.

Ses geçirmeyen kulak tıkacı gürültünün titreşimlerini tıkaca hapsederek ses geçirmeyen özelliğe sahiptir. Yüksek sesli ortamlarda sesten rahatsız olan bireyler için özel olarak tasarlanan tıkaçlar sayesinde gürültü ve yüksek frekanslı ses titreşimlerini duymak çok zordur. Tamamen sessizliğin oluşması için özel olan ses geçirmeyen kulak tıkaçları firmamızda üretilir.

Kulak Tıkacı Fiyatları

Kulak tıkaçları yüksek sesli ortamlarda gürültüden uzaklaşmak ve kulak zarımıza zarar gelmesini önlemek amacıyla kullanılır. En iyi kulak tıkacı sesi tamamen engelleyen ses geçirmeyen kulak tıkacı modelleridir. Bu sayede kulaklarda sese dair bir şey hissedilmemiş olunacaktır. Gürültüler, aşırı yüksek sesler kulak tıkacı sayesinde titreşimlerini kulağa yansıtmayarak sessizliği sunmuş olur. 

Ses geçirmeyen kulak tıkaçları birçok alanda kişilerin yardımına koşar. Kulak tıkacı fiyat bilgisinde 40 TL'den başlayarak 100 TL civarına kadar fiyatlarımız bulunur. Farklı özelliklere sahip kulak tıkaçlarında ve gürültü frekanslarına göre ayarlanmış kulak tıkaçlarında fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.