x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 28 ürün bulunmaktadır.
Toplam 28 ürün bulunmaktadır.

Sağlam Bağlantılar İçin Din-603 Yuvarlak Baş Cıvata

Yuvarlak baş cıvatalar kalınlığı fazla olmayan bağlantı yerleri için kullanılır. Monte edilen yerde dönmemesini sağlayan dört köşeli kafa yapısıdır. Kafa kısmından sökülemeyen yuvarlak baş cıvata seçenekleri sağlam bağlantı yapılmasına olanak verir. Tampon cıvata olarak da bilinen yuvarlak baş cıvatanın dibi dört köşedir. Kalınlığı daha az olan parçaları bağlamak için kullanılır. Bağlantı çözümlerinde uzman firma olarak yuvarlak baş cıvata çeşitleri seçeneklerini uygun fiyat yüksek kalite farkıyla sunuyoruz. Yuvarlak baş cıvata fiyatları seçeneklerinde uygun fiyatlar yanı sıra indirim avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Aradığınız kaliteli ve sağlam cıvata çeşitlerini sitemizde bulabilir, kaliteli, ürünleri indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Yuvarlak baş cıvata boyutları seçeneklerine göre seçim yapabileceğiniz geniş bir yelpaze bulunur. Yüksek kalitede bağlantı çözümleri için lider firma garantisini tercih edebilirsiniz.

Yuvarlak Baş Cıvata Neye Göre Seçilir?

Cıvata tercih ederken ölçüler ve boyutlara dikkat etmek gerekir. Bağlantı yapılacak parçaların boyutlarına ve ölçülerine göre cıvata boyutları ve ölçüleri belirlenir. Bağlantı yerlerine göre ölçüler belirlenebilir. Yuvarlak baş cıvata ölçüleri seçeneklerinde her ölçüyü sitemizdeki ürünlerde bulabilirsiniz. Yuvarlak baş cıvata seçimi yaparken kullanım alanına ve amacına göre tercih yapabilirsiniz. Cıvatalar sağlam bağlantı elemanlarıdır. Kaliteli ürün tercih edilmezse bağlantılar sağlam olmaz. Sağlam bağlantı yapmak için cıvata tercih ederken kaliteye dikkat edilmelidir. Yuvarlak başlı demir cıvata beyaz gibi ürünlerin kullanım alanları farklı olur. Beyaz parçaları birbirleri ile birleştirmek için kullanılabilir. Yuvarlak baş cıvata seçenekleri ayrıca tampon cıvata adıyla da bilinir. Tampon cıvatalar baş kısmından elle sökülemez. Sağlam bağlantı için bu tarz cıvataların orijinal olması gerekir. İmbus cıvata gibi farklı cıvata çeşitleri de vardır. Her cıvatada tasarım ve teknik özellikler değişir. Farklı cıvata çeşitlerine uygun fiyat yüksek kalite farkıyla sitemizden ulaşabilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Alternatif Cıvata Çeşitlerinde Uygun Fiyatlar

Cıvatalar sökülüp tekrar takılabilen bağlantı elemanlarıdır. Çok çeşitli alanlarda çok çeşitli cıvatalar kullanılır. Havşa başlı cıvata gibi farklı cıvata çeşitleri bulunur. Havşa başlı cıvata seçenekleri cıvata başının dışarıda kalmasını engelleyen özelliktedir. İnce parçaların birleştirilmesinde kullanılır. Setskur cıvata başı olmayan cıvata seçeneğidir. Özellikle hareketli parçaların bağlanmasında işe yarar. Akb tam diş cıvata kafa dibine kadar dişi olan cıvatadır. Akb yarım diş cıvata belli bir yere kadar dişi olan cıvata çeşididir. Tüm cıvata seçeneklerinde teknik ayarlar farklıdır. Kullanım alanlarına göre cıvata tercih etmek mümkündür. Flanşlı cıvata kafa arkası pullu olan cıvatadır. Bu özelliği ile cıvata arkasına pul eklenmesini engeller. Alternatif cıvata çeşitlerini lider firma garantisiyle sitemizde bulabilirsiniz. Sitemizden sipariş verirken müşteri dostu hizmet avantajlarından yararlanabilirsiniz. İndirimli fiyatlardan memnun kalarak sağlam ve kaliteli cıvata siparişi verebilirsiniz. Her türlü cıvata seçeneğine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri hızlı kargo, uygun fiyat, güvenilir firma avantajlarıyla satın alırsınız. Tüm cıvata çeşitlerinde kalite ve sağlam ürün farkından emin olarak keyifli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.