x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 26 ürün bulunmaktadır.
Ceta Form Döner Kafalı Pop Perçin Tabancası - CETA %37indirim
ÜCRETSİZkargo
Ceta Form Perçin Tabancası - CETA %38indirim
Ceta Form R04K-M08 Yedek Perçin Somun Cıvatası - CETA %37indirim STOKLAR TÜKENDİ
Ceta Form R03K-M05 Yedek Perçin Somun Cıvatası - CETA %37indirim STOKLAR TÜKENDİ
Ceta Form R04K-S04 Yedek Perçin Yataklama Somunu - CETA %37indirim STOKLAR TÜKENDİ
Ceta Form R04K-M05 Yedek Perçin Somun Cıvatası - CETA %37indirim STOKLAR TÜKENDİ
Ceta Form 16-22mm R33-22 Somun Patlatma - Ceta Form %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 26 ürün bulunmaktadır.

Perçin Tabancaları

Farklı parçaları bir arada tutabilmek için en sık tercih edilen bağlantı malzemelerinden biri perçinlerdir. Perçin, sağlam ve sıkı bir şekilde parçaları birleştirdiği için özellikle dayanıklı bir yapıya sahip olması gereken yüzeylerde kullanılır. Bu malzemelerin montajında perçin tabancası adı verilen ürün kullanılır. Tabancanın montaj sürecini pratik hale getiren yapısı sayesinde ciddi manada bir zaman tasarrufu sağlamak mümkündür. 

Perçin Tabancası Çeşitleri

Civteccivata.com.tr size kaliteli markalara ait ürünleri sunarak herhangi bir sorun yaşamadan perçinleme işlemini yapmanızı sağlar. En kaliteli ürünlerden biri olan İzeltaş perçin tabancası şu özelliklere sahiptir: 

  • Dayanıklı tasarım ve sağlam gövde yapısı
  • 4 farklı ebattaki perçine göre ayarlanabilme imkânı
  • Kullanımı kolaylaştıran ergonomik yapı 

Tercih edebileceğiniz bir diğer ürün ise Ceta Form perçin tabancasıdır. Bu ürün alüminyum, çelik ve paslanmaz yapıdaki perçinler ile beraber kullanılabilir. Çelik saplı alüminyum gövde yapısı ile dayanıklılığını uzun yıllar korur. 

Perçin Tabancası Nerelerde Kullanılır?

Pop perçin tabancası bu ürünlerin en sık kullanılan modellerinin başında gelir. Ergonomik tasarımlı bu ürün sayesinde hafif bir baskı gücüyle perçini yerine takmak son derece kolaydır. Farklı uçların kullanımına imkân veren bu alet, farklı alanlarda kullanılabilir. Bunun için sadece uç değişimi yapmanız ve kullanım alanındaki deliğe uygun ebatlarda olan malzemeyi seçmeniz yeterlidir. Somun perçin makinesi farklı sektörlerde kendine kullanım alanı bulan bir alettir. Otomotiv, havacılık, inşaat, mobilya gibi farklı sektörlerde bu alet ile bağlantıların daha güçlü olması sağlanır. Tabii bunun için tercih edilecek perçin tabancasının kalitesi de önemlidir. Yeterince kaliteli olmayan ürünler, kısa sürede zarar görerek kullanılamaz hale gelir. 

Perçin Tabancası Fiyatları

Perçin tabancası fiyatları marka ve modele göre değişkenlik gösterir. Her zaman en kaliteli ürüne en cazip fiyattan ulaşmanızı sağlayan Civtec Cıvata, pense çeşitleri gibi benzer aletleri de geniş bir ürün yelpazesinde sizinle buluşturur. Aynı zamanda otomotiv aletleri gibi ürünlerle sektöre özel çözümler sunar. Siz de somun perçin tabancası fiyatlarında ve diğer ürünlerin fiyatında sunulan avantajlardan yararlanarak evinizde, iş yerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanlara aynı anda sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.