x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 88 ürün bulunmaktadır.
Ceta Form Düz Keski 18X150mm - CETA %37indirim
Ceta Form E37-54-0180 Tepe Keski - CETA %37indirim
Ceta Form Yan Keski 140 mm - CETA %37indirim
Toplam 88 ürün bulunmaktadır.

Yan Keski ve Özel Keskiler

Tamirat işlemleri sırasında en sık ihtiyaç duyulan malzemelerden biri yan keskilerdir. Farklı modellerde ve ebatlarda olan bu ürünler ile çalışmalarınızı kolayca yürütebilirsiniz. Düz keski çeşitleri de tercih edebilecekleriniz arasındadır. Bunun yanı sıra tırnak keski, kablo sıyırıcı gibi farklı seçenekler de vardır. İhtiyacınız olan tüm tamirat malzemelerine aynı anda sahip olmak için set halinde satılan ürünleri tercih edebilirsiniz. Setlerin içerisinde aynı anda kullanabileceğiniz pek çok parça yer alır.

En iyi yan keski modellerinin yer aldığı ürünler ergonomik açıdan da son derece uygundur. Ergonomik yapıda olan İzeltaş yan keski ve diğer markalara ait ürünler kullanım sırasında elinizden kaymaz. Lokma takımları, lokma anahtarları gibi ürünler; atölyeler, fabrikalar için satın alınması gereken diğer ürünler arasındadır. Tesisatçı aletleri arasında yer alan tüm bu ürünlere Cıvtec Cıvata güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Yan Keski ve Özel Keski Çeşitleri

İzoleli yan keski çeşitleri elektrikçiler tarafından güvenle kullanılabilir. Yalıtım özelliği sayesinde yan keskilerin kullanımı sırasında herhangi bir güvenlik riski ortaya çıkmaz. Tel, plastik kablo gibi malzemeleri kesmek için güvenle bu ürünleri kullanabilirsiniz.  Kablo kesici modelleri arasında İzeltaş, Ceta Form gibi kaliteli markalar vardır.

Krom tırnak keski ise diğer kesicilerle kıyaslandığında dar bir ağız yapısına sahiptir. Bu keskiler genellikle kama yuvalarını açmak için kullanılır. Aynı zamanda oluk açma işleminde de tercih edilir. Yumuşak ve çok sert olmayan teller için tepe keski kullanabilirsiniz. Bu keskiler küçük kesme açılı ağızlara sahiptir. Yaylı açılıp kapanma özelliği sayesinde rahatlıkla hareket ettirilir.

Yan Keski Takımları

Takım halinde kablo soyma bıçağı ve keski almak isteyebilirsiniz. Takımların içerisinde bulunan malzemeler; tesviyeci çekici, plastik kafalı çekiç, düz keski, nokta ve düz zımbadır. Bunun yanı sıra tornavida ve bits uçların yer aldığı setler de vardır. Kargaburun, kerpeten de setlerde yer alan malzemeler arasındadır.

Setlerde yer alan tornavidalar hassas işler için uygundur. Aynı zamanda küçük ve dar alanlarda tornavidalardan yardım alarak kabloları daha kolay kesebilirsiniz. Setlerde pense çeşitleri de bulunur.

Yan Keski Fiyatları

Yan keski fiyatlarında uygun seçenekler size Cıvtec Cıvata tarafından sunulur. İzeltaş yan keski fiyatları gibi tüm markalarda uygun seçenekler söz konusudur. Hemen Civtec Cıvata'dan siparişinizi vererek istediğiniz ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.