x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 104 ürün bulunmaktadır.
İzeltaş 36 Ağır Tip Boru Anahtarı - İzeltaş %37indirim
ÜCRETSİZkargo
İzeltaş Elta 2 Maşalı Boru Anahtarı - İzeltaş %37indirim
ÜCRETSİZkargo
Ceta Form I01-20 2 Manşonlu Boru Anahtarı - CETA %37indirim
ÜCRETSİZkargo
Ceta Form I20-40 Mini Zincirli Boru Anahtarı - Ceta Form %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Ceta Form I30-2 Çelik Boru Kesici - Ceta Form %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
İzeltaş 1 85° Maşalı Boru Anahtarı - İzeltaş %37indirim YENİürün STOKLAR TÜKENDİ
İzeltaş 2 85° Maşalı Boru Anahtarı - İzeltaş %37indirim STOKLAR TÜKENDİ
ÜCRETSİZkargo
Ceta Form 4 I11-40 Zincirli Boru Anahtarı - Ceta Form %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Ceta Form I38-2 Mini Boru Kesici - Ceta Form %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Ceta Form I06-12-2 12 Ağır Sanayi Tipi Boru Anahtarı - CETA %37indirim STOKLAR TÜKENDİ
ÜCRETSİZkargo
Toplam 104 ürün bulunmaktadır.

Tesisatçı Alet Ürünleri

Tesisatçı aletleri, tesisat sistemlerinin kurulum ve tamir aşamasında sizlere profesyonel destek sağlıyor. Elektrik, doğalgaz ve su tesisatının olduğu her ortamda, Civtec Civata tesisatçı alet çeşitleri ile ustalığınızı kanıtlayın.

Tesisatçı Alet Çeşitleri

Tesisat aletleri, ihtiyacınıza yönelik işlemler için özel olarak tasarlanıyor. Boru anahtar çeşitleri ve boru kesici ürünlerimiz, çok fonksiyonlu ergonomik yapılarıyla sizleri bekliyor.

Boru makası, malzemeleri istenilen tasarım ve şekillerine göre kısa sürede forum kazandırarak tasarruf etmenizi sağlıyor. Mekanik güç gerektiren makas; dekorasyon, makine imalatı, endüstri ve çelik üretimi sağlayan sektörlerde yaygın olarak kullanılıyor.

Tamir - tesisat işlemleri ve teknik iş alanlarında ise petek temizliği ve kombi bakımlarında kullanımı oldukça yaygındır. İhtiyacınızı karşılayacak kategorilerimizden, çelik boru kesici, standart boru kesici ve profesyonel boru kesici çeşitlerimize de sahip olabilirsiniz.

Boru anahtarı çeşitleri, boru montajı yaparken kullanacağınız pratik bir anahtar seçeneğidir. İngiliz boru anahtarı sadece boruların montajında değil, birçok farklı donanımın montajını da sağlıyor. Farklı ebat ve dayanıklı malzemelerden üretilmesi, uzun yıllarca kullanım imkânı sunuyor.

Boru anahtar seçimi, kullanılacak malzemenin materyal ve boyutuna uygun olarak yapılmalıdır. Maşalı boru anahtarı en çok beğeni toplayan modellerimiz arasındadır. Plastik ya da metal boru fark etmeksizin kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca, vida gibi ürünlerin sökülmesi, tutulması veya sıkılmasında da tercih edebilirsiniz. Maşalı boru anahtarları sıkıştırma özelliği ile oldukça yaygın olarak kullanılıyor.

Yerli üretim İzeltaş maşalı boru anahtarı, birçok işte size kolaylık sağlayacak. Civtec Civata, ağır sanayi tipi boru anahtarı gibi spesifik alanlarda da kullanabileceğiniz birçok farklı model ve çeşitteki boru anahtarlarına ev sahipliği yapıyor.

Bunun yanı sıra takım çantanızda bulunması gereken tornavida ve bits uçlar, pense çeşitleri, lokma takımı ve lokma anahtarları, eğe ve törpüler işlerinizi profesyonel hale dönüştürmek için sizleri bekliyor.

Tesisatçı Aletleri Fiyatları

Tesisatçı aletleri fiyatları, seçtiğiniz ürün, marka, model ve boyuta göre farklılık gösteriyor. Son derece dayanıklı olan özel ürünlerimiz, uygun fiyat aralığı ve kalite güvencemizle sizlere sunuluyor.

Çekiç, keser ve tokmak, kargaburun, kerpeten ve çok daha fazla ürüne tek adresten ulaşabilirsiniz.

Civtec Civata tesisatçı aletleri ile usta olmaya hazırlanın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.