x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 70 ürün bulunmaktadır.
Toplam 70 ürün bulunmaktadır.

Yüksek Kuvvetler İçin Sağlam Bağlantı Din- 6914 Ağır Yük Cıvatası

Ağır yüksek taşıyan mekanizmalarda kullanılan ağır yük cıvatası kaymalara müsaade etmeyen bağlantılar için idealdir. Yapı ve makine elemanlarında yüksek kuvvet uygulanan alanlarda kullanılır. Çok çeşitli cıvata seçeneklerimiz mevcuttur. Ağır yüklerin uygulandığı bağlantı yerlerinde ağır yük cıvatası kullanabilirsiniz. Çelik konstrüksiyonlarda da güçlü bağlantı için bu cıvata türü tercih edilir. Ağır yük cıvatası çeşitleri seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, aradığınız güçlü bağlantı elemanı olarak bu cıvata seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Ağır yük cıvatası fiyatları seçeneklerinde uygun fiyatlar yanı sıra indirim avantajlarımızdan yararlanırsınız. Ağır yük cıvata boyutları alternatiflerinde her boyut ürün seçeneğini sitemizde bulma olanağınız vardır. Bağlantı çözümlerinde lider firmadan kaliteli cıvata seçimi yapabilir, hızlı şekilde ve güvenle satın alabilirsiniz.

Ağır Yük Cıvatası Nasıl Seçilir?

Kullanım alanına göre cıvata tercihi değişir. Sağlam bağlantılar için doğru ve kaliteli seçim yapmak önemlidir. Ağır yük cıvata ölçüleri alternatiflerine göre seçim yapmak mümkündür. Bağlantı yerlerinin boyut ve ölçülerine göre cıvata boyut ve ölçülerinin seçimi yapılabilir. Estetik görünüm için cıvata seçerken renk seçenekleri de değerlendirilebilir. Ağır yük cıvatası siyah gibi seçeneklerle mekanizmaya uygun seçimler yapmak mümkün olur. Cıvata seçerken baş kısmının kullanım yerine uygunluğuna dikkat etmek gerekir. Baş kısımları çok farklı olan cıvata çeşitleri vardır. Havşa başlı cıvata gibi baş kısmı farklı olan cıvata seçeneklerini keşfedebilirsiniz. Yuvarlak baş cıvata ile daha ince bağlantıları çözebilirsiniz. Ağır yük cıvatası seçerken neye ihtiyacınız olduğunu tam olarak belirlemelisiniz. Baş kısmı nasıl olmalı mekanizma size söyleyecektir. Mekanizmada tam oturan bağlantılar önemlidir. Bağlantının tam oturması için ölçü ve boyutlara dikkat etmek gerekir. Başı olmayan setskur cıvata gibi farklı tasarımlar da vardır. Alternatif cıvata seçeneklerine sitemizden kolay ulaşabilir, müşteri dostu hizmetlerimizle istediğiniz ürünlerin siparişini verebilirsiniz.

Kullanım Alanına Göre Cıvata Çeşitleri

Cıvatalar teknik özellik ve tasarım olarak farklı seçeneklerle sunulur. Ahşap, metal ya da beton gibi bağlantı yüzeylerine göre cıvata seçimi yapılır. Bağlantı şekline göre cıvatanın şekli belirlenir. İmbus cıvata cıvata üst kısmının görünmemesinin istendiği durumlarda kullanılan bir cıvata seçeneğidir. Dar bağlantı yerlerinde de bu cıvata tercih edilir. Flanşlı cıvata yüzeye tam oturma sağlayan pullu cıvata seçeneğidir. Büyük kuvvetlerin devreye girdiği bağlantı yerleri için uygundur. Yuvarlak baş cıvata çok sık kullanılan cıvata seçeneklerinden biridir. Ahşap bağlantılarda yuvarlak baş cıvatalar tercih edilir. Bombe başlı imbus cıvata daha incelikli yapı bağlantıları için uygundur. Kullanım alanına göre cıvata seçimini sitemizden kolaylıkla yapabilirsiniz. Alanında lider firma kalitesiyle cıvata seçerken sağlamlıktan emin olabilirsiniz. Her türlü cıvata seçeneğini sitemizde bulabilir, istediğiniz ürünleri sipariş ederken indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. İndirim ve kampanya fırsatlarımızı takip ederek aradığınız bağlantı çözümlerine kolay, hızlı ve güvenilir şekilde satın alırsınız. Kaliteli ürünleri uygun fiyata satın alabileceğiniz sitemizde her türlü cıvata seçeneğine kalite ve kolaylıkla ulaşırsınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.