x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 10 ürün bulunmaktadır.
Toplam 10 ürün bulunmaktadır.

Akülü Daire Testere

Plastik, beton, metal ve ahşap gibi sert malzemeleri kesmek için kullanılan akülü daire testere çeşitleri başta marangozluk işleri olmak üzere demircilik, plastik doğrama ve parke döşeme alanlarında da işlev görmektedir. Kullanımı belirli bir ölçüde uzmanlık ve deneyim isteyen akülü daire testere ucuna çelikten yapılmış dişli diskler yani, makineye uyacak şekilde tasarlanmış özel yuvarlak bıçaklar ile çalışmaktadır. Bu kesme diskleri kesilecek ya da şekil verilecek malzemenin özelliklerine göre çıkarılıp değiştirilebilir. Akülü daire testerelerin çalışma prensibi makineye takılan diskin yüksek devirde dönmesi ve böylece söz konusu olan materyali düzgün bir şekilde kesmesi ilkesine dayanır. Yani akülü daire testere ile en düzgün kesimi yapmak amaçlanır. 

En Çok Tavsiye Edilen Akülü Daire Testere Markaları

Akülü daire testereler kesici aletler olduğu ve yüksek devirde çalıştığı için profesyoneller tarafından kullanılması gereken makinelerdir. Akülü daire testerelerin çok yüksek performansta kesim gerçekleştirmesi amatör kullanıcılar için ciddi, hatta ölümcül kazalara yol açabilir. Akülü daire testere seçerken öncelikli olan güvenlik ve kullanım alanına uygunluk olmalıdır. Örneğin, ahşap kesmek için tasarlanmış bir akülü daire testere ile metal malzemelerin kesilmesi doğru değildir. Ayrıca makinenin boyutları ve motor gücü de seçim yaparken göz önünde bulundurulmalıdır. Akülü daire testereler arasında seçim yapılırken marka da önemli bir kriterdir.

Boyutlarına ve motor güçlerine göre farklılık gösteren akülü daire testere çeşitleri pek çok marka tarafından üretilmiştir. Fakat bu makinelerin güvenli bir kullanım sunması ve istenen sonucu vermesi için piyasadaki en iyi akülü daire testere modelleri arasından seçim yapılmalıdır. Bu doğrultuda en çok tavsiye edilen Bosch akülü daire testere çeşitleri olmaktadır. Bosch şarjlı daire testere modelleri profesyonellerin kullanımına sunulmuş olup yüksek motor performansına sahip makinelerdir. Tüm uygulamalarınızda kullanabileceğiniz Bosch akülü daire testere çeşitleri motor gücünün yanında sağlam tasarımı ve kullanım kolaylığı sunduğu için de tercih sebebidir. Ayrıca bu ürünlerin arızalanması durumda Bosch servislerine ulaşmanız da oldukça kolaydır. Bosch şarjlı daire testere modellerini bulabileceğiniz Civtec Cıvata’nın web adresinden akülü daire testere fiyatları hakkında bilgi alabilir, dilediğiniz zaman siparişinizi verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.