x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Cıvata, ağaç veya metal parçalar üzerinde hazırlanmış olan deliğe yerleştirilerek genellikle somunu sıkmak suretiyle bağlamayı sağlayan tespit ve ekleme parçasıdır. Cıvatalar oldukça güvenilirdirler,  defalarca sökülüp, takılabilir, tamamen standartlaştırılmış olduğu için temini çok kolay ve değiştirilmesi çok kolaydır. Ürünlerin ölçüleri genelde mm cinsinden ÇapXBoy şeklinde tanımlanır. İlk ölçü ürünün çapını, ikinci ölçü ise boyunu(malzemeye giren kısmın boyunu) ifade eder. Çetin Cıvata güvencesi ile uluslararası kalite standartlarında üretilmiştir.

Toplam 1478 ürün bulunmaktadır.
Toplam 1478 ürün bulunmaktadır.

Civata Ürünleri

Civata, yapı ve makine sektöründe kullanılan, bağlantı elemanlarından biridir. Genelde somunla beraber kullanılmaktadır. Parçaları sökülebilir şekilde birleştirmek için kullanılan civataların başı genelde altıgen şeklinde olmakla birlikte başka şekiller de kullanılabilmektedir.

Yapı ve makine sektöründe önemli bir eleman olan civataların, pek çok çeşidi bulunmaktadır. Civata satış için en doğru adrestesiniz! Civtec Civata olarak sizlere her türlü işinizde güvenle, keyifle ve konforla kullanabileceğiniz en kaliteli civataları sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Civata Çeşitleri

Her yapının, her makinenin civata ihtiyacı farklıdır. Bu sebeple sektörde farklı çeşitlerde civatalar bulunur. Altıgen başlı civata, bunlardan ilkidir. Genelde makine parçaları için ya da inşaat sektöründe çelik bağlantılar için kullanılmaktadır.

Yuvarlak başlı civata çeşitlerinde pek çok model bulunur. İmbus civata modelleri bunlardan biridir. Gömme anahtar bir sistemle sabitlenen ve genelde görülmemesi tercih edilen alanlarda kullanılan imbus modelinin kullanımı çok kolaydır ve en sık tercih edilenlerden biridir.

Havşa başlı civata modellerinin başları diğer civatalardan daha incedir. Yine sık kullanılan bir model olan havşa başlı civatalar, özellikle ince bağlantı gerektiren yapı ve makinelerde kullanılmaktadır. Havşa başlı civata ölçüleri kullanılacak bağlantı materyaline göre değişiklik göstermektedir. M3'ten başlayıp M24'e kadar uzanan geniş bir ölçü skalası vardır.

Flanşlı civata ise iki dairesel yapının birbirine bağlanması için kullanılan civata çeşitlerindendir. Baş kısmının arka tarafı pullu, tırtıklı bir yapıya sahiptir. Bu sebeple montelendiği alana daha sağlam oturur ve oynama yapmaz. Özellikle otomotiv sektöründe kullanılırlar.

Yarım diş civata da farklı başlara sahip olsa da yapısı sebebiyle diğer modellerden ayrılır. Normalde başından kuyruğuna kadar diş diye adlandırılan girintilerle dolu olan civatalarda bu sefer dişler yarıya kadar gelmekte ve baş ve kuyruk arasında bitmektedir.

Siyah civata diğer civata modellerinden farklıdır. Diğer paslanmaz civata modellerinin rengi çelik rengiyken, bu civatalar siyah renkte üretilmektedir. Siyah civata özellikleri arasında en önemlisi görünür yerlerde daha fazla tercih edilebilmesidir. Sac montajında, otomotiv sektöründe sevilen bir parça olan siyah civata, farklı seçenekleriyle sizleri bekliyor.

Civata Markaları

Neredeyse elimizi attığımız her makinede, her yapıda kullanılan, önemli bir yapı malzemesi olan civatalarda çelik kalitesi ve bağlantı kolaylığıyla Civtec markası öne çıkıyor. Civtec Civata olarak sizlere güvenle ve konforla kullanabileceğiniz civatalar sunmaya özen gösteriyoruz.

En Uygun Fiyatlarla Civata Satın Al

Civata fiyatları da pek çok şey gibi kaliteye, modele, parça sayısına göre değişiklik göstermektedir. Büyük civatalar adet şeklinde, küçük civatalar ise toplu şekilde satılabilmektedir. Toplu şekilde satılanlar, adet şeklinde satılanlara göre daha uygun fiyatlı olmaktadır. Büyük civatalar ve küçük civatalar arasında da fiyat farkı bulunmaktadır.

Civtec Civata olarak sadece kaliteli civatalar değil aynı zamanda uygun fiyatlar vaad ediyoruz. Yapmak istediğiniz her yapı, oluşturmak istediğiniz her makine için bir model bulabileceğiniz geniş ürün yelpazemizde Civteccivata.com.tr'den satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.