x
1000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO !
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Havalı Aletler ve Ürün Çeşitleri

Üretim, tamirat, tadilat, bakım ve onarım işlerinde personelin hayatını kolaylaştıran cihazların başında havalı aletler yer alıyor. Bir kompresör yardımı ile hava gücünden yararlanarak yapılacak işin daha az efor ile daha kısa sürede tamamlanmasını sağlayan havalı el aletleri arasında matkaptan tornavidaya, somun sökme makinesinden taşlama makinesine kadar pek çok alet bulunuyor.

Elektrikli aletler ve şarjlı (akülü) cihazlara oranla çok da verimli bir iş çıkaran havalı el aletleri geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Kullanım açısından da oldukça kolay olan bu cihazlar, inşaat, madencilik, gemicilik ve otomotiv gibi farklı sektörlerde sıklıkla kullanılırlar. Verimlilik açısından büyük avantajlar sunan bu tarz cihazların, elektrikli ve akülü cihazlara göre daha pahalı olması ve kullanım için hava kaynağına ihtiyaç duyması kimileri tarafından dezavantaj olarak nitelendirilir. Ancak gösterdikleri performans nedeniyle işletmelerin vazgeçemediği aletler arasında yer alırlar.

Havalı El Aletleri Çeşitleri

Havalı el aletleri çeşitlerinin arasında en çok kullanılanlar arasında hiç şüphesiz havalı matkap çeşitleri ilk sıralarda yer alıyor. Kısa sürede az bir efor ile istenilen sonuca ulaşılmasını imkanlı kılan havalı matkaplar en çok inşaat ve sanayi alanlarında yaygın olarak kullanılıyor.

Somun sıkma makinesi çeşitlerinden olan havalı cırcır makineleri ise ağır işler için veya sık sık somun sıkma ihtiyacı olan uygulamalar için idealdir. Farklı sektörlerde aynı işlemler için tercih edilen havalı cırcırlar çeşitli boyut ve güç seviyelerine sahipken bu durum onların kullanım alanını da genişletiyor.

Havalı somun sökme makineleri de esasen aynı mantıkla çalışırken, sahip olduğu tüm avantajlar ile kullanıcının işini kolaylaştırıyor, zaman ve enerji açısından tasarruf sağlıyor. Cıvataları sıkmak veya gevşetmek için kullanılan bu aletler, kolay kullanımı ile de tercih sebebi olurken, farklı boyut ve güç seviyeleri ile geniş bir alanda kullanılabiliyor.

Tüm havalı el aletlerinde olduğu gibi oldukça avantajlı bir kullanıma sahip olan havalı tornavida çeşitleri bir kompresörden sağlanan basınçlı hava yardımı ile vidaları sıkmak ve gevşetmek için kullanılıyor. Çok fazla kol gücü gerektirmeden kısa sürede işlemlerin tamamlanmasını sağlayan havalı tornavidalar, farklı boyutlarda üretiliyor. Bu da hangi sektör ve hangi işlem olursa olsun rahatlıkla kullanılmasına olanak sağlıyor.

Klasik elektrikli ve şarjlı (Akülü) taşlama makinelerinden çok daha verimli bir iş çıkaran havalı taşlama makineleri, taşlama, zımparalama, parlatma ve temizlik gibi çeşitli işler için tercih ediliyor. İnşaat, otomotiv, makine montaj ve bakımı ile gemicilik gibi milyonlarca çalışana kapısını açan sektörlerde bu taşlama aletlerin, güçlü ve sağlam yapısı tercih sebebi oluyor. Spiral şeklindeki bir taşlama diski ile kullanılan havalı spiral aletleri, geniş bir uygulama yelpazesinde kullanılabiliyor.

Hayatı kolaylaştıran bir diğer alet olan havalı testere çeşitleri pek çok farklı boyutu ile farklı alanlarda kullanılabiliyor. Mobilyadan gıdaya, otomotivden inşaata kadar birbirinden bağımsız sektörlerin uzman alet çantalarında yer alan havalı testereler, dairesel hareketli ve ileri-geri hareketli olarak ikiye ayrılır. Böylelikle kullanıcılar ihtiyaçlarına uygun seçenekleri kullanabilme imkanına kavuşuyor.

Havalı keski makineleri inşaat sektörünün yanı sıra endüstriyel işlerde de sıklıkla tercih edilir. Metal, beton, tuğla ve diğer malzemeleri kesmek, şekillendirmek veya sökmek için kullanılan havalı keskiler, düz, çentik ve kazıyıcı keski olmak üzere farklı tiplerde üretiliyor. Havalı keski seçerken, güç seviyesi, keski kafası boyutu, ağırlık ve fiyat konularına dikkat edilmesi gerekiyor.

Havalı El Aletleri fiyatları

Bir havalı el aleti alırken, dikkat edilmesi gereken konular arasında elbette aletin fiyatı önemli unsurlardan biri olarak sayılıyor. Havalı matkap fiyatları araştırması yapanların alacağı ürünün markası, garanti süresi ve satıcının güvenirliği konusunda en doğru tercihi yapmak için piyasadaki ürünleri karşılaştırması gerekiyor. Keza havalı testere fiyatları, birçok internet sitesinde farklı olarak yer alırken, bu satıcıların hem satış sırasında hem de satış sonrasında uyguladığı politikaların dikkatle incelenmesi tavsiye ediliyor.

Cıvtec Cıvata (civteccivata.com.tr) sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde ise kullanıcının gözü arkada kalmıyor. Geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıya ihtiyacı olan ürünleri gerçek fiyatlarla sunan Cıvtec Cıvata’da satılan ürünlerin tüm özellikleri görülebiliyor. 12 ay garanti ile satışa çıkarılan ürünlerin boyutlarında ağırlık bilgisine kadar bilgiler ürün sayfasında yer alırken aynı zamanda tamamlayıcı ürünler ile kullanıcının olası diğer ihtiyaçlarına da yanıt veriliyor.

Sadece havalı el aletlerinde değil matkap ve vidalama makineleri, taş motoru ve polisaj makineleri ve tezgahüstü makineler ve sehpa seçenekleri ile farklı sektörlere hizmet eden sitede ayrıca Bit Pazarı kategorisi de büyük ilgi görüyor. Bugün bir bit pazarında yer alabilecek hemen her ürünün yer aldığı kategoride anahtar takımlarından, kontrol kalemlerine, allen anahtardan, ayarlı penseye kadar pek çok farklı ürün yer alıyor. Tekli ve çoklu olarak satışa çıkarılan ürünler farklı fiyat aralıkları ile de alıcısına farklı seçenekler sunuyor.

Bugün havalı el aletleri konusunda rüştünü ispat etmiş ve dünya çapında milyonlarca kullanıcıya ulaşmış olan Osaka markası da birçok farklı seçeneği Cıvtec Cıvata ile kullanıcısının beğenisine sunuyor. Değerinde satılan ürünlerle küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerde kalitesini ispat ederek kullanılmaya devam ediyor.

Bugün piyasada havalı cihaz arayışında olan pek çok kişi en çok, fiyat ve kalite açısından kullanıcıyı tatmin eden Osaka havalı cırcır, Osaka havalı matkap, Osaka kalıpçı taşlama, Osaka havalı tornavida çeşitlerini araştırıyor. Havalı sökme tabancası ve havalı somun tabancası modelleri ile de müşterilerinin beğenisini kazanan marka kalitesiyle ve uzun ömürlü kullanımıyla rakiplerinin önüne geçiyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.