x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 7 ürün bulunmaktadır.
Toplam 7 ürün bulunmaktadır.

Profesyonel Çözümler Sunan Elektrikli Süpürgeler ve Üfleyiciler

Birçok meslek grubu, kullandıkları alanları temizlik için pratik kullanıma sahip olan profesyonel elektrik süpürge modellerini kullanır. Profesyonel elektrik süpürgeleri; herkes tarafından kullanılan ev süpürgelerinin, teknoloji sayesinde geliştirilmiş halidir. Bu aletler, ev süpürgelerine göre daha fazla emiş gücüne sahiptir. Elektrikli süpürge modelleri, kullanıcıların ıslak ve kuru zeminleri kolaylıkla temizlenmesine yardımcı olur.

Büyük boyutta olan bu makineler, sağlam ve geniş kazanlı oldukları için uzun süreli kullanım imkanı sunar. Fabrika, atölye ve oto yıkama gibi iş alanlarında, profesyonel süpürgeler vazgeçilmez bir üründür. Bu makineler çok kısa zaman içinde büyük bir alanı kolay şekilde temizleyebilir. Ayrıca enerji ve elektrik tasarrufu sayesinde kullanıcılara avantajlar sunar. Sektörde kendini kanıtlamış Bosch markası tarafından üretilen ürünler çeşitli, gelişmiş özelliklere sahiptir. Bosch elektrikli süpürge çeşitlerine Civtec Cıvata güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Profesyonel Elektrik Süpürgesi Özellikleri Nelerdir?

Bosch süpürge gibi endüstriyel süpürgeler, birçok özelliğiyle kullanıcıların temizlik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak şekilde üretilir. Profesyonel elektrik süpürgeleri, endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılır. Genellikle fabrika, depo, atölye, otel ve hastane gibi büyük ve yoğun temizlik gerektiren alanlarda kullanılır. Yüksek emiş gücüne sahip olan ürünler, büyük toz haznesi ve kullanım kolaylığı gibi özellikleri sayesinde etkili bir şekilde temizlik sağlar.

Bosch elektrik süpürgesi temel özellikleri şu şekildedir.

 • Güçlü motorları sayesinde yüksek emiş gücüne sahiptir.
 • Bosch toz torbalı süpürge, büyük toz hazneleri sayesinde uzun süreli temizlik sağlar.
 • Çeşitli ek aksesuarları sayesinde, farklı yüzeyleri temizlemek için kullanım imkanı sunar.
 • Bosch toz torbasız elektrik süpürgesi, filtre sistemleri sayesinde hava kalitesini iyileştirir.
 • Kolay taşınabilir olan ürünlerin kullanımı basittir.

En iyi elektrik süpürgesi, geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Farklı yüzeylerin temizliği için çeşitli ek aksesuarlarla kullanılabilen ürünler, Bosch kalitesi ile üstün performans sunar.

Profesyonel Elektrik Süpürgesi ve Üfleyicilerin Avantajları Nelerdir?

Çalışma alanlarını temizlemede kullanılan akülü üfleme makinesi, şantiyeleri düzenlemek ve matkap deliklerini temizlemek için tercih edilir. 270 km/saat'e çıkabilen hava hızı ile son derece güçlü bir performans sunan Bosch Professional GAS gibi ürünler, bir alanı temizlerken en iyi sonuçları almanızı sağlar. Profesyonel elektrik süpürgelerinin birçok avantajı vardır. Çalışma alanlarını güçlü şekilde temizleyen Bosch süpürge makinesi avantajları şu şekildedir.

 • Yüksek performanslı motorları sayesinde etkin ve hızlı temizlik imkanı sunar.
 • Büyük toz hazneleri sayesinde uzun süreli temizlik sağlar.
 • Farklı yüzeylere uygun ek aksesuarlarla çok yönlü kullanım sunar.
 • GAS 55 m afc Bosch gibi gelişmiş ürünler, kaliteli filtre sistemleriyle temiz hava solumayı sağlar.
 • Bosch GAS 35 m afc gibi gelişmiş ürünler, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Profesyonel Süpürge Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Profesyonel elektrik süpürgesi satın alırken aşağıdaki noktalara dikkat etmeniz gerekir.

 • İhtiyaçlarınızı belirleyin ve Bosch GAS 20 gibi uygun güç ve kapasiteye sahip modelleri seçebilirsiniz.
 • Farklı yüzeyler için kullanabileceğiniz Bosch üfleyici gbl800e gibi ürünlerle, tam temizlik sağlayabilirsiniz.
 • Ürünlerin farklı ihtiyaçlarına uygun ek aksesuarlarının olup olmadığını kontrol edin.
 • Motor gücü, toz haznesi kapasitesi ve filtre sistemlerinin ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığına bakın.
 • Üretici firma hakkında araştırma yapın ve güvenilir ürünleri tercih edin.

Profesyonel Elektrik Süpürgesi ve Üfleyici Fiyatları

Teknolojinin kullanıcılara sunduğu en pratik çözümlerden olan profesyonel süpürgeler, kullanıcılara aynı zamanda tasarruf da sunar. İhtiyacınıza uygun özelliklere sahip makineyi en uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz. Elektrikli süpürge fiyatları, her bütçeye uyum sağlayacak seçeneklere sahiptir. Elektrik süpürgesi fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve kapasitesine göre değişiklik gösterir.

Bütçenizi aşmadan bir ürün satın almak istiyorsanız, araştırmanız esnasında göz önünde bulundurmanız gereken bazı noktalar bulunur. Bosch tarafından üretilen profesyonel süpürgeler, çeşitli teknik özelliklere sahiptir. Bu durum Bosch elektrikli süpürge fiyatları arasında farklı seçenekler olmasına neden olur. Kullanıcıların avantajına olan bu farklılık sayesinde her bütçeye uygun seçenekler bulmak mümkündür.

Süpürge makinesi fiyatları, makinenin motor ve vakum gücü gibi faktörlerden de etkilenir. Satın almak istediğiniz makinenin toz torbalı ya da toz torbasız olması da, Bosch süpürge fiyatları üzerinde etkilidir. Siz de ihtiyacınız olan profesyonel elektrikli süpürge ve üfleyicilere Civtec Cıvata üzerinden ulaşabilir, uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.