x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Borulu Çekmeli Metal Dübel

Borulu çekmeli metal dübel, betonda yüksek mukavemet sergilemesi nedeniyle tercih edilir. Bu dübellerin cıvata ve saplamalarla beraber kullanılması gerekir. Borulu metal dübel özellikle beton kalitesinin iyi olmadığı yerlerde güçlendirici etki yapar. Dayanıklılığı yüksek olan bu ürünler, hızlı bir şekilde monte edilebilir. Bu dübel çeşitleri asansör raylarının ya da çitlerin yapımı sırasında kullanılır. Kavrama gücü yüksek olduğu için kullanım alanlarında güvenliği artırır.

Boru bağlantı elemanları arasında iyi bir tercih olan bu dübeller, konuk kafalı cıvata ve boru kovandan oluşur. Montaj aşamasında bazı detaylara dikkat ederek daha güvenli bir kullanım şansı elde edebilirsiniz. Özellikle dübel deliklerinin temizlenmesi, metal bağlantı elemanlarının daha güçlü bir performans sergilemesini sağlar.

Bağlantı Elemanları

Tox çok amaçlı dübeller, uluslararası standartlara sahip son derece kaliteli ürünlerdir. Farklı çap ve boylarda olan modeller arasından uygun bir seçim yapabilirsiniz. Ürün ölçüleri arasında şu alternatifler vardır:

  • M10X85
  • M12X90
  • M12X110
  • M16x120
  • M8x75
  • M20x140
  • M6x65
  • M8x110

Bu alternatifler arasından kullanım alanına uygun seçimler yapılmalıdır.

Borulu Metal Dübel Modelleri

Gömlekli çekmeli metal dübel gibi farklı model alternatifleri arasından kullanım alanına, fiyata göre seçim yapmak mümkün olur. Gömlekli modeller, tutuşu güçlendirerek sıkılığı artırır. Bu modelleri kimyasal yapıştırıcı ile de kullanmanız mümkündür. Dübellerde bulunan özel kaplama, dayanıklılığın korunması noktasında fayda sağlar.

Çakmalı metal dübel kullanım alanı geniş parçalardan biridir. Boru tesisat sistemlerinde, ızgaralarda kullanılabilir. Ayrıca kablo ya da sama tavaları da bu tür dübellerin kullanım alanıdır. Özellikle yerleştirme derinliği çok fazla yüksek değilse bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Klipsli metal dübel özellikle yüksek dayanıklılık gerektiren alanlarda kullanılabilir. Deprem riski olan yapılarda güçlendirme sırasında kullanılabilir. Bu tür modellerin montajını zorlanmadan yapmak mümkündür.

Borulu Metal Dübel Ölçüleri

Dübellerin ölçüleri birbirinden farklıdır. Ürün boyutları genellikle 9 x 8 x 17 cm şeklindedir. Yüksek dayanım gücüne sahip modeller arasından uygun sayıda satın alabilirsiniz. 7, 20, 25, 50, 100 adet gibi farklı satış seçenekleri ile sunulan modeller, yapıların güçlendirilmesinde önemli rol oynar. Hemen siparişinizi vererek istediğiniz sayıda modele sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.