x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 60 ürün bulunmaktadır.
İzeltaş 4 Parça Elektronikçi Kargaburun Seti - İzeltaş %35indirim
ÜCRETSİZkargo
Ceta Form E15-11-0160 Kargaburun - Ceta Form %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 60 ürün bulunmaktadır.

Kargaburun Ürünleri

Kargaburun pense çok sık kullanılan hırdavat malzemelerinden birisidir. Evde yapılacak ufak tefek tadilat işlerinde kullanılan bu alet aynı zamanda atölyelerde, fabrikalarda ve hobi amaçlı üretim yapılan alanlarda kendine yer bulur. Kısa ya da uzun kargaburun çeşitleri sayesinde normal pense çeşitleri ile sökülmesi zor olan küçük yapıdaki vidalar ve ince teller rahatlıkla bulundukları yerden çıkarılabilir. Uç yapısı küçük ebatlı malzemeleri kavramak için uygun biçimde tasarlanan bu ürün sayesinde vida ya da teller, yapısında herhangi bir bozulma olmadan yerinden çıkarılabilir.

Kargaburun Çeşitleri Nelerdir?

Uç yapısı karga gagasını andırdığı için kargaburnu olarak adlandırılan aletin farklı uç tipleri mevcuttur. Bu tiplerden biri eğri kargaburundur. Özellikle köşeli alanlarda bulunan bağlantı malzemelerinin, tellerin sökülmesi gereken durumlarda eğri uçlu olan kargaburunları kullanmak işinizi ciddi manada kolaylaştırır. Uzun kargaburun ise elektronik sistemlerde kullanım için daha avantajlıdır. En az tornavida kadar işlevsellik sağlayan bu ürün, el ile temas edilmemesi gereken alanlarda güvenli bir şekilde onarım işlemlerini sürdürmenizi sağlar. 14, 180 ve 200 mm gibi farklı ölçülerde olan ürünleri uzun yıllar herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Özel alaşımlı çelikten üretilen ürünlerin uç kısmı yeterli sertliğe sahip olduğu için herhangi bir deformasyona uğramadan uzun yıllar kullanım şansı sunar.

Kargaburun Nasıl Kullanılır?

Eğri uçlu kargaburun ve diğer modellerin kullanımı sırasında gerekli özeni göstermek, kazasız bir şekilde işlerinizi tamamlamanızı sağlar. Parçayı kavradıktan sonra yapmanız gereken kargaburnu kendinize doğru çekmektir. Ürün her kullanımda kaymanın önlenmesi için tutma kısmından kavranmalıdır. Civtec Cıvata size ergonomik tasarımlı ürünler sunarak kaza riskini en aza indirir. İzeltaş kargaburun ve diğer markalara ait ürünlerin her biri yüksek kalite standartlarına sahiptir. Elektronikçi kargaburun seti gibi birçok ihtiyaca aynı anda çözüm bulan ürünler, kullanıcıların işini ciddi manada kolaylaştırır.

Kargaburun Fiyatları Ne Kadardır?

Kargaburun pense fiyatlarında uygun seçenekler sunan Civteccivata.com.tr sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlere aynı anda sahip olabilirsiniz. Avantajlı kargaburun fiyatları size adet belirleme noktasında sınırsız bir özgürlük sunar. Hemen siparişinizi vererek istediğiniz kargaburun modeline kolayca satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.