x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 55 ürün bulunmaktadır.
Ceta Form Lastik Levye 20X500 mm - CETA %36indirim
Ceta Form N12-05P Depolu Antifriz Bomesi - CETA %37indirim YENİürün
Ceta Form N11-05 Dizel Enjektör Akış Test Kiti - CETA %37indirim
ÜCRETSİZkargo
Ceta Form Antifriz Bomesi - CETA %37indirim
Ceta Form N15-K3VAG Sente Aparatı Takımı - CETA %37indirim
ÜCRETSİZkargo
Ceta Form N14-10 Karter Tapa Anahtarı - Ceta Form %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Ceta Form N31-12 Döşeme Klips Sökme Aleti - Ceta Form %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Ceta Form N11-20 Mekanikçi Steteskopu - Ceta Form %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Ceta Form N22-0202 Amortisör Yayı Çektirme Takımı - CETA %37indirim STOKLAR TÜKENDİ
ÜCRETSİZkargo
İzeltaş Elta 600 mm Oluklu Levye - İzeltaş %37indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 55 ürün bulunmaktadır.

Özel Otomotiv Alet Çeşitleri

Özel otomotiv aletleri; oto sanayiinde, araç bakım ve tamirat işleri ile uğraşan işletmeler ya da bireylerin kullandığı ürünlerdir. Pek çok çeşidi bulunan bu aletlerimizin kullanım alanları da birbirinden oldukça farklıdır. Otomobilin motor aksamında ya da herhangi bir bölümünde tamir veya tadilat işlemleri gerekiyorsa el altında bulunması gereken birden fazla el aletleri vardır. Araçlarda yaşanılan sorunlar test cihazları veya bir usta tarafından belirlendikten sonra farklı aşamalardan geçerek sorun çözümlenir. Bu sorunlar çözümlenirken ihtiyaç duyulan oto el aletleri kullanımı oldukça kolaydır. Otomotiv sektöründe önemli bir yer alır. Civtec Cıvata ile her türlü otomotiv aletini bulabilirsiniz.

Özel Otomotiv Aletleri Çeşitleri

Sektörde ihtiyaç duyulan pek çok otomotiv aletleri çeşitleri mevcuttur. Araçların beyni motorlardır. Bu sebeple en çok bakıma ihtiyaç duyan parçalar da motor ve aksamlarıdır. Düzenli periyotlarda yapılan yağ bakımları sırasında otomotiv aletlerinden yağ filtre anahtarı mutlaka kullanılır. Motorda yağ aktarımını sağlayan ve yağı süzen filtrenin değiştirilmesi için ihtiyaç duyulan anahtarın pek çok modeli vardır. Her modelde ayrı kolaylık sağlayan ayarlı yağ filtre anahtarı, pek çok insan tarafından herhangi bir eğitim almadan kullanılabilir. Bunun yanı sıra pense çeşitleri de araç bakımında büyük rol oynar. Otomotiv sektörüne yeni başlangıç yapacak olanların ya da hali hazırda bu mesleği icra edenlerin uzun sürekli kullanacağı bu tür malzemeleri sağlam ve seri çalışmak adına kaliteli şekilde üretiriz.

Özel Otomotiv Aletleri ve Avantajları

Her aletin kullanım alanı farklıdır. Genel kullanım alanına hâkim bijon anahtarı, araç içi zorlu cıvata ve somunların hareket ettirilmesi için önemli bir alettir. Anahtarlar ve allenler, geniş kullanım alanına sahiptir. Vidalar için allenlerin minimal yapısı son derece kullanışlı iken somunlar için anahtarlar tercih edilir. Zincirli yağ filtre anahtarı, filtreyi olabildiğince sıkıştırarak kolaylıkla yerinden ayrılmasını sağlar. Bu sayede yağ bulaşı olmadan işlem gerçekleşmiş olur. Önemli el aletlerinden biri de kompresyon ölçüm kitidir. Son derece avantajlı olan bu alet sayesinde motor arızalarında oluşan basıncı ölçerek sorunu belirleyebilirsiniz.

Özel Otomotiv Aletleri Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oto sanayiinde kullanılan her alet, kendi amacına yönelik kullanılır. Bu sebeple bireysel amaçlı ya da işletme için yapılan alışverişlerde dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. Her parça için ayrı alet almak gerekir. Penseye benzerliği ile en çok karıştırılan kargaburun modellerimizin işlevi penseden çok farklıdır. Pense; sıkma y da bükme işlemleri için kullanılır. Kargaburun modellerimiz ise daha hassas kabloların kesilmesi için tercih edilir. Buna nazaran kerpeten de benzer işlevi görmesine rağmen kargaburuna göre daha kaba ama daha güçlü bir yapıya sahiptir. Araç döşemeleri sökülürken her ne kadar bahsi geçen ürünlerden faydalanılacağı düşünülse de bu tür aletler döşemeye zarar vereceği için klips sökme aleti bu işlem için gereklidir.

Özel Otomotiv Aletleri Fiyatları

Otomotiv aletleri fiyatları için net bir şey söylemek mümkün değildir. Her aletin işlevi farklı, yapısı ve kalitesi birbirinden farklıdır. Üretim aşamasında kullanılan malzemeler, aletlerin sağlamlık derecesi ve bunların yanı sıra kullanım amacı apayrıdır. Kesici makaslar, kendi arasında farklı gruba ayrılır. Hepsi birbirine benzese de kullanıldığı alan farklı olduğu için aynı değeri biçmek mümkün değildir. Bununla birlikte pek çok yağ filtresi anahtarı bulunur. Kollu yağ filtre anahtarı, yapısı gereği diğer modellerden ayrıştırılır. Civtec Cıvata olarak tüm özel otomotiv aletlerinde kaliteyi ön planda tutarız. Aynı zamanda en uygun fiyatlarda hizmet sunmayı amaçlarız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.