x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 26 ürün bulunmaktadır.
Eltos Pimli Testere - Eltos %5indirim
168,00 TL
159,61 TL
EKLE
Eltos Klasik Testere - Eltos %5indirim
201,60 TL
191,53 TL
EKLE
Ceta Form Testere Kolu - CETA %37indirim
492,00 TL
310,22 TL
EKLE
Ceta Form J65-108H 8 Testere Eşe Üç Köşe - Ceta Form %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Eltos EPT 051 Pala Testere - Eltos %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Ceta Form J41-207 500 mm Marangoz Testere - Ceta Form %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Ceta Form J36-150 Mini Testere Kolu - Ceta Form %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
İzeltaş 150 mm Ağaç Saplı Kıl Testere - İzeltaş %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
İzeltaş 300 mm Budama Testere Yedeği - İzeltaş %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
İzeltaş 13x0.65x24 mm Bimetal Testere - İzeltaş %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 26 ürün bulunmaktadır.

Testereler

Testere, keskin, sert bir bıçak, tel ya da dişli zincirden oluşan, kesilecek malzemeye göre diş yapısı belirlenen kesici aletlerdir. Testerelerin tuttuğunuz kısmına testere kolu, işlem yapan dişli kısmına ise lama denilmektedir. Testere lamaları taş, metal, plastik ve tahtta malzemeler için ayrı ayrı,  özel olarak seçilmekte ve kullanılmaktadır.

Testere Çeşitleri Nelerdir?

Kullanım alanı geniş olan testere çeşitleri, üç ana başlıkta sınıflandırılmış aletlerdir. Bu üç ana başlık

  • Bahçe testereleri,
  • El testereleri
  • Elektrikli testere şeklindedir. Bu üç ana başlığı detaylı olarak inceleyelim.

Bahçe Testereleri Nelerdir?

Bahçe testereleri, bahçedeki budama işlemleri için kullanılan testerelerdir. Bu grupta yer alan elektrikli testereler, küçük ve orta büyüklükteki işlemler için uygundur. Yine bahçe testereleri grubunda yer alan benzinli testereler ise daha büyük bahçelerde kullanmaya uygun olan testerelerdir. Bahçe testerelerini seçerken, motor gücü ve çalışma süresine dikkat etmek gerekmektedir.

El Testeresi Nedir? EL Testerelerinin Özellikleri Nelerdir?

El testereleri, kullanımında insan gücüne ihtiyaç duyulan testerelerdir. Sap ve lama olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. El testeresi, lama bölümünün uzun demirden yapılmasıyla pala testere olarak adlandırılırken, incecik ve iki uca tutturulmuş lama şeklinden yapılmasıyla da kıl testere olarak adlandırılmaktadır.

Elektrikli Testere Çeşitleri ve İşlevleri Nelerdir?

Elektrikli testereler, kesme biçimleri ve kullanım alanlarına göre farklı isimlerle adlandırılmışlardır. Bunlardan, genellikle ahşap kesmek için kullanılan ve daire şeklinde testeresi olan modeli, akülü daire testere olarak adlandırılmaktadır. Malzemeleri kalın ve düz şekilde kesmek için bu testere ideal bir seçim olarak belirmektedir. Civtec Cıvata, sunduğu daire testere çeşitlerinde, elektrikli daire testere seçeneği ile işlemlerinizde profesyonel bir yardım almanızı sağlamaktadır. Bu testereler, 90 derecede 0 - 60mm keserken, 45 derece açıyla 0 - 48mm kesim yapmaktadır. Clean system kutusu ile temiz bir iş çıkarmanızı sağlamaktadır. Cutcontrol sistemi ile elle kontrollü kesim yapma imkânı, çift taraflı, açma kilitli güvenlik şalteri gibi pek çok özelliğinin yanında daire testere fiyatları da oldukça avantajlıdır.

Elektrikli testere seçenekleri içerisinde en çok tercih edilen model ise dekupaj testerelerdir. Bu testereler farklı bıçak şekilleri sebebiyle hem düz hem de kavisli kesim yapmak için kullanılabilmektedir. Akülü dekupaj testere modelleri, plastik, seramik, metal, ahşap ve alçıpanı kesmek için de kullanılmaktadır.

Tilkikuyruğu yani panter testere, metal, ahşap, PVC malzemeleri kesmek için kullanılmaktadır. Bu model testere iki elle kullanılmak zorundadır. Bu yönüyle pratik kullanımdan uzaktır. Civtec Cıvata dekupaj testere fiyatları açısından cazip fiyatlar ve ödeme kolaylıkları ile sizleri beklemektedir.

Testere seçeneklerinden bir diğeri ise delik açma testereleri olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu testereler, yuvarlak kertiği sayesinde, ana materyali kesmeden, malzemeniz üzerinde delik açmanızda yardımcı olacaktır. Bu testerelerle beraber alçıpan testeresi olarak tercih edebileceğiniz seçeneklerle de farklı işlemler için testereler tercih edebilirsiniz.

Testerelerde, kesim işleminin kalitesi ve doğru uygulanabilmesi için testere lamaları gibi, testere kolu da mühimdir. Cıvtec Cıvata’da profesyonel testere kolu, demir testere kolu gibi farklı testere kollarını inceleyebilirsiniz. Profesyonel testere kol, ergonomik sap özelliği ile çok daha kullanışlıdır. Cetaform J32-300 testere kolu ise elektrostatik toz boya ile kaplıdır. Yani döküm sap özelliğindedir.

Cıvtec Cıvata Testere Fiyatları Nelerdir?

Civtec Cıvata testere fiyatları, model farklılığı ve özelliklerine göre farklı değerlerle satışa sunulmaktadır. El testere fiyatları, dekupaj testere fiyatları, alçıpan testere fiyatları olarak farklı gruplarla değerlendirilmektedir. Her koşulda, kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlarla ve ödeme kolaylıkları ile en güvenilir adresten, yani Civtec Cıvata’dan temin edebilirsiniz.

El aleti olarak sınıflandırılan testereler gibi, anahtarlar ve allenler, kesici makaslar, yan keski ve özel keskiler, iskarpela, keski ve zımba gibi çok daha farklı el aletlerini, en uygun fiyatlar ve en kaliteli tasarımları da yine Civteccivata.com.tr'nin kalitesi ve güveni ile temin edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.