x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 9 ürün bulunmaktadır.
Bosch Professional GBM 10 RE Darbesiz Matkap - Bosch %22indirim STOKLAR TÜKENDİ
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GBM 13 HRE Darbesiz Matkap - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GBM 13-2-RE Darbesiz Matkap - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GBM 16-2 RE Darbesiz Matkap - Bosch %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GBM 6 RE Darbesiz Matkap - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 9 ürün bulunmaktadır.

Darbesiz Matkaplar

Darbesiz matkaplar, ev ve ofis gibi alanlarda ya da profesyonel amaçlı kullanımlarda, kullanıcının işini ciddi anlamda kolaylaştıran cihazlardır. Bir vidayı matkap olmadan yerine monte etmeniz son derece zordur. Kısmen bunu yapsanız bile vida yerinden kısa sürede çıkabilir; tablolarınızın ve severek kullandığınız aksesuarlarınızın düşmesine yol açabilir.

Yapmanız gereken darbesiz şarjlı matkap kullanmaktır. Bu cihazlar güçlü motor kapasiteleri ve farklı uç yapıları ile farklı tipteki vidaların yüzeylere monte edilmesini kolaylaştırır. Duvara bir raf monte etmeniz gerektiğinde, demonte olarak satın aldığınız ürünlerin kurulumunda ya da elektronik eşyaların onarımı sırasında mutlaka kaliteli bir matkaba ihtiyaç duyarsınız. Bu nedenle hem eviniz hem de iş yeriniz için Civtec Civata’dan kaliteli bir darbesiz matkap satın alabilirsiniz.

Darbesiz Matkap Modelleri

Darbesiz matkap modelleri, şarjlı ve kablolu olarak birbirinden ayrılır. Kablolu modellerin de şarjlı modellerin de kendine göre farklı avantajları vardır. Kablolu olanlar sayesinde cihazınızı şarj etmenize gerek kalmaz. İstediğiniz kadar uzun süre matkabı kullanmaya devam edebilirsiniz. Şarjlı modeller ise kablo kalabalığını önlemesi yönüyle avantajlıdır. Kablolar ayağınıza dolanmadan işlerinizi tamamlayabilir. Darbesiz vidalama matkap modelini, oldukça kolay bir şekilde şarj edebilirsiniz.

Darbesiz Matkap Özellikleri

Bosh darbesiz matkap ve Civtec Cıvata tarafından size sunulan diğer markalara ait modellerin her birinde kalite ön plandadır. Bu sayede her ihtiyaç duyduğunuzda yardımınıza koşan ve işlerinizi kısa sürede bitirmenizi sağlayan bir ürüne sahip olabilirsiniz. Matkabınızı kullanarak yaklaşık 10 mm genişliğe kadar delik açabilirsiniz. Modellerin kompakt ve ergonomik bir tasarıma sahip olması, en zor alanlarda bile size hareket özgürlüğü sunar. Ergonomik tasarımın bir diğer avantajı da sağlam bir kavrama olanağı sunmasıdır. Böylece matkap elinizden kaymaz ve arızaya yol açacak şekilde yere düşmez. Hızlı delme mandreni, elektronik kumanda sistemi gibi fonksiyonlar sayesinde yapacağınız tadilat işlemleri sırasında çok fazla zahmete katlanmanıza gerek kalmaz.

Darbesiz Matkap ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Darbesiz Matkap Nasıl Seçilir?

Darbesiz matkap seçerken yapmanız gereken hangi özelliklere ihtiyacınız olduğunu belirlemektir. Örneğin; güç kaynağına ulaşım imkânı olmayan alanlarda kullanım için kablolu yapıda olan ürünler daha uygundur. Ağırlık ya da genişlik gibi özelliklere göre de karar verme şansınız vardır. Çok sert yüzeyler ve çok geniş çapta delme işlemleri söz konusu olduğunda, darbeli modelleri de satın alabilirsiniz.

Darbesiz Matkap Nasıl Kullanılır?

Darbesiz matkap kullanımı sırasında açığa çıkan tozlardan ve kalıntılardan korunmak için maske ve koruyucu gözlük takmanızda fayda vardır. Gözünüzde herhangi bir koruyucu aparat yoksa işlem yapılan alana belirli bir mesafede durmanız; sizi, etrafa saçılan parçalardan korur. Aynı zamanda elinizin zarar görmemesi için iş eldiveni kullanabilirsiniz.

Darbesiz Matkap Fiyatları Ne Kadar ?

Darbesiz matkap fiyatlarında her zaman cazip fırsatlar sunan Civtec Cıvata ile istediğiniz kadar kaliteli ürüne sahip olabilirsiniz. Modelleri inceledikten sonra ihtiyacınıza uygun şekilde kararınızı verebilir ve kullanım amacınıza uygun olacak bir ürün satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.