x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 7 ürün bulunmaktadır.
Toplam 7 ürün bulunmaktadır.

Akülü Tilki Kuyruğu Testere Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Tamirat, bakım ve onarım gibi işlerde kolaylık sağlamak için teknolojik cihazlardan yardım alırız. Elektrikli, akülü ve şarjlı olan bu ürünler belli bir enerji kullanırken zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlar. Tadilat ve onarım işlerinde fonksiyonel özellikleri aracılığı ile çok farklı alanlarda yardımcı olan ürünlerden biri de tilki kuyruğu testere çeşididir.

Çalışırken tilkilerin titrek kuyruğuna benzetilen tilki kuyruklu testere adını buradan almıştır. İç ve dış mekanlarda tadilat işlerinde büyük bir yardımı olan bu ürünler, zamandan tasarruf ettirdiği gibi beden gücüne ihtiyaç duyulan tamiratlarda avantaj sağlar. Civtec Cıvata üzerinden kolaylıkla temin edebileceğiniz Bosch tilki kuyruğu çok çeşitli aparatları, uçları, yedek parçaları ile birlikte satışa sunulur.

Yapacağınız tadilatın kullanım yüzeyine göre farklı boy ve materyallerde sahip olabileceğiniz bu ürünlerle işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Pratik kullanım imkanı sunan tilki testere, mutfakta da hayatınızı pratik hale getirebilecek işlevsel bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Kemik gibi parçalanması zor gıdaları, buz tabakalarını, tilki kuyruğu kemik testeresi ile oldukça hızlı ve pratik biçimde kırabilirsiniz.

Tilki Kuyruğu Testere Ne İşe Yarar?

Şarjlı tilki kuyruğu testere çeşitleri nesnelerin düz yüzeylerinde kullanılan ve yüksek performans elde edilen el aletleridir. Bu testereler sayesinde temiz işlemler yapılabilir, kullanacağınız malzemelere dilediğiniz şekle ulaştırabilirsiniz. Motorlu sisteme sahip olan akülü tilki kuyruğu testere modelleri pratikliği ile herkes tarafından kolay bir şekilde kullanılabilir. Tilki kuyruğu testereler hem kesme hem de tamirat işlerinde kullanılır.

Tuğladan paslanmaz çelik metale, ahşaptan donmuş gıdaya kadar pek çok nesnenin kesilmesini kolaylaştıran tilki kuyruğu testere şarjlı ürünleri özel çalışma prensibi ile çalışır. Böylece kesimi çok zorlu olan malzemelerde de pratik bir şekilde işlem yapılmasını destekler. Kapı, dolap, mobilya, pencere hatta duvarları bile kesebileceğiniz bu akülü aletler sahip olduğu basit çalışma prensibi ile pek çok alanda kullanıma uygundur.

Tilki Kuyruğu Testere Kullanım Alanları Nedir?

Şarjlı tilki kuyruğu testere çeşitleri pencerelerin ve kapıların etrafındaki malzemelerin kesilmesinde sıklık kullanılan şarjlı aletlerdendir. Ev ve ofislerde yer alan kirişleri ve alçıpanları sökmek için de işlevsel bir kullanım özelliği taşıyan Bosch kemik testere modelinin ucuna takılabileceğiniz doğru bir uç yardımıyla derzlerin temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Herhangi bir sıhhi tesisat işleminde de boruları kesmek için ideal bir kullanım sunan abu akülü alet, alçı levhaları da şekillendirmede kullanılabilir.

Bosch tilki kuyruğu testere modelleri sayesinde kontrplak ve ahşap çerçeveleri kesebilirsiniz. Dilediğiniz gibi tadilatlar gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda metal ve çivili araçların da kesilmesini destekleyen tilki kuyruğu testereler, hangi ürün üzerinde kullanılacaksa o ürüne uygun uçlar ile kullanılır. Sonrasında ise gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz. Yüksek performans elde edeceğiniz birçok  inşaat malzemesinde dikey ya da yatay olarak kesme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Tilki Kuyruğu Testere Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar Nelerdir?

Tilki kuyruğu testere satın alırken öncelikle ürün özellikleri ve fiyatları karşılaştırmalısınız. Tilki kuyruğu testere fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişir. Göz önünde bulundurmanız gereken noktalardan biri de bu aletlerde doğru uç kullanımıdır. Farklı malzeme yüzeylerinde çalışmanıza yardımcı olan tilki kuyruğu testereler için doğru uçları kullandığınızda elde edeceğiniz performans yükselir.

Aletlerde güç ve devir hızı da oldukça önemlidir. Tilki kuyruğu fiyatları ve özelliklerini incelerken güç ve devir hızına da dikkat etmeniz gerekir. Yapacağınız tadilat işlerine ve kullanacağınız sıklığa göre de ürün satın alabilirsiniz. Tilki kuyruğu testerelerle birden fazla malzeme yüzeyinde kesim yapacaksanız bıçağın üründen kolay çıkarıp takmanız da önemlidir. Bıçak değiştirme hızı kadar güvenlik de çok önemlidir. Aynı zamanda ürünün boyutunu da seçiminiz sırasında göz önünde bulundurmanız gerekir. Civtec Cıvata üzerinden tilki testere, kılıç testere fiyatları ve diğer tüm ürünler ile ilgili karşılaştırma yapabilir, hızlıca alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.