x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 14 ürün bulunmaktadır.
Toplam 14 ürün bulunmaktadır.

Her İşte Size Kolaylık Sağlayan Cımbız Modelleri

Cımbızlar, küçük detay içeren birçok işte fonksiyonel olarak kullanabileceğiniz pratik el aletleri çeşitlerindendir. Elektronik, onarım ve montajdan; tıbbi uygulamalara kadar birçok alanda profesyonel işlemleri sağlar. 

Her işte profesyonelliği size getiren Civtec Civata, farklı cımbız takımı modelleri ile işlerinizi kolay ve verimli bir hale getiriyor.

Elektronikçi cımbız takımı, farklı modeldeki pratik cımbız çeşitlerini bir araya getiren setlerden oluşuyor. Elektrik onarımı ile uğraşan kişiler için özel bir şekilde tasarlanıyor. Hassas elektronik bileşenlerini daha etkili bir şekilde kavramanıza ve işlemleri  kolay bir şekilde gerçekleştirmenize imkân tanıyor.

Küçük parçaların yerleştirilmesi ve çıkarma işlemleri için bu cımbız takımı, sizler için harika bir seçenektir. Birçok uçlu cımbız çeşidi ince detaylara daha rahat odaklanabilmeniz için dizayn edilir.

Küt uçlu cımbız, işlerinizde geniş bir kullanım alanı sağlarken hızlı, etkin ve işlevsel bir çalışma ortamı sunar.

Eğri cımbız, cerrahi işlem ya da elektronik montajı gibi zor ulaşılan alanlarda fonksiyonel kullanımı sağlamak için tercih ediliyor. İzoleli cımbız ise güvenliği ön planda tuttuğunuz yüksek voltajlı çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

İğne uçlu cımbız sahip olduğu ince ucu sayesinde en hassas elektronik bileşenleri ile çalışırken bile kullanım kolaylığı yakalayabilirsiniz.

Cımbız  çeşitleri arasında bulunan sivri uçlu cımbız, belirgin bir uca sahiptir. Bu özelliği sayesinde tıbbi sektörlerde dahi sıklıkla kullanılır.

Tutma kolaylığı sayesinde sizlere konforlu bir kullanım alanı sağlayan tırtıklı cımbız, kayma riskini en aza indirgeyen özel malzemeler ile sizler için tasarlanmıştır. Hassas işlerde kontrolün sizin elinizde olmasını istiyorsanız, Civtec Civata cımbızlar kategorisinden bu cımbız modelimizi tercih edebilirsiniz.

Günlük yaşantınızda sıklıkla kullanabileceğiniz bu cımbızlar, çok yönlü ve kullanım kolaylığı sağlayan yapısıyla, tüm işlerinizi profesyonel bir hale dönüştürecek.

İşlerinize uygun doğru cımbız modelini ve cımbız uç tipi seçildiğinde, işlerinizin ne kadar konforlu bir hal aldığına siz bile inanamayacaksınız.

Cımbız seçerken; tutma konforu, takım içeriği, uç tasarımları ve malzeme kalitesine dikkat etmeniz, konfor deneyimini en üst seviyede yaşamanıza neden olacak. 

Detay odaklı ve hassaslık gerektiren işleriniz için sizlere sunduğumuz cımbızlar, uzun ömürlü kullanımı ve farklı uygulama alanları ile küçük detayları profesyonel işlemlere dönüştürmenizi sağlıyor. 

Ergonomik tasarım, özel malzeme yapısı ve kullanım amaçlarına uygun olarak Civtec Civata markamız ile ön plana çıkan cımbızlar ile büyük farklar yaratmanın tadını çıkarın!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.