x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 13 ürün bulunmaktadır.
Bosch Professional GAL 18V-40 Şarj Cihazı - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GBA 18 Volt 4 Ah Li-ion Akü - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GBA 18 Volt 5,0 Ah Li-on Akü - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GBA 18 Volt 2 Ah Li-ion Akü - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GBA 12V 3,0 Ah Li-on Akü - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GAL 12V-40 +2 x GBA 2,0Ah - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GBA 12V 6,0 Ah Li-on Akü - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GAL 18V-160 C & GCY 42 - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch GBL - Standart Üfleme Ucu Seti - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 13 ürün bulunmaktadır.

Akü Şarj Cihazı ve Aksesuarları

Aküler hiç olmadık yerlerde olmadık zamanlarda bitebilir. Akü desteği araç için oldukça önemlidir. Akü şarj cihazı ve aksesuarları bu tür durumlarda kolaylık sağlar. Akünüzü dilediğiniz yerde şarj edebilirsiniz. Teknolojik donanım olarak farklı cihaz seçenekleri vardır. Akü şarj cihazı akü bittiğinde nerede olursanız olun kolaylıkla aküyü şarj etmenizi sağlar. Araç konforunda sürüş rahatlığında akülerin rolü büyüktür. Akülerin istendiği gibi kesintisiz çalışması için şarj edilmesi gerekir. Akü şarj cihazı çeşitleri seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, müşteri dostu hizmetlerimizle siparişinizi güvenle verebilirsiniz. İndirim ve kampanya avantajlarından da yararlanarak uygun fiyata hayatınızı kolaylaştıracak ürünlerin sahibi olursunuz. Akü şarj cihazı fiyatları seçeneklerinde her zaman sunduğumuz avantajlı olanaklarımızdan yararlanarak uygun fiyata yüksek kalitede şarj aleti satın alır, işlerinizi kolaylaştırırsınız.

Akü Şarj Cihazı İle Pratik Akü Kullanımı

Standart akü şarj cihazları 1 saatte 2 amper dolum sağlar. Şarj cihazı ile kısa sürede akünüzün çalışmasını sağlayabilirsiniz. Akü çalışmadığında araçta birçok şey çalışmaz. Araç ve sürüş konforu için akünün çalışır durumda olması gerekir. Akünün çalışır durumda olması için pratik şekilde cihaz kullanarak doldurulması mümkündür. Professional akü gibi aküler çok daha uzun süre çalışma kapasitesine sahiptir. Bu tür aküleri Professional şarj cihazı ile doldurmak mümkün olur. Akülerde şarj cihazları da teknik olarak farklı donanımlara sahip olabilir. Farklı tasarım ve donanımda akü çeşitleri vardır. Professional akü çeşitleri en çok kullanılan akü çeşitleri arasında yer alır. Akü şarj cihazı çok pratik bir alet olarak işinize yarar. Akünüz bittiğinde kolaylıkla şarj etmenizi sağlar. Akü yüzünden yaşadığınız sorunları yaşamanıza gerek kalmaz. Elektrikli el aletleri kurtarıcı görevi görebilir. Akü şarj cihazı ve elektrikli el aletlerinde kaliteli seçenekleri sitemizde bulabilirsiniz.

Hayata Kolaylık Katan Elektrikli El Aletlerini Keşfedin

İşleri kolaylaştıran elektrikli el aletleri çeşitli pratik kullanım olanakları sunar. Örneğin; akülü delme ve vidalama makineleri montaj, tamirat, yapı gibi işlerde büyük kolaylık sağlar. Vidalama ve delme işlemlerini kolaylıkla yapabilir aynı zamanda akülü vidalama makineleri ile istediğiniz parçaları da birleştirebilirsiniz. Doğru vida tercihi ile sağlam mekanizmalar oluşturabilirsiniz. Akülü darbeli delme ve vidalama makineleri daha etkili makinelerdir. Profesyonel kullanıma uygundur. Sert yüzeylerde delme ve vidalama yapmanızı sağlar. Akülü aletler elektrik olmayan yerlerde de işlerinizi yapmanıza yardımcı olur. Akü sayesinde kabloya gerek kalmadan işler kolaylıkla hallolur. Akülü kırıcı deliciler ile yapı, inşaat işleri çok kolaylaşır. Kırıcı deliciler ile her türlü yüzeyi delmek mümkündür. Beton, ahşap, metal yüzeylerde akülü aletlerle çalışabilirsiniz. Akülü daire testere çok işe yarayan akülü aletler arasında yer alır. Akülü daire testere ile kesme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Hayata kolaylık katan akülü el aletlerini sitemizden inceleyebilir, hayatınıza kolaylık katmak için kaliteli ürünleri hemen sipariş edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.