x
1000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO !
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 56 ürün bulunmaktadır.
Ceta Form Akü Bombesi 200mm - CETA %37indirim
Bosch Professional Başlangıç Seti- GAL1880 CV + 2x18V 5,0Ah - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch GAL 18V-40+2xProCORE 4,0Ah in Karton UNI - Bosch %20indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional GAL 1880 CV Akü Şarj Cihazı - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch ProCore 18V 5.5 Ah Akü - Bosch %22indirim
ÜCRETSİZkargo
Bosch Professional ProCore18V 4,0 Ah Akü - Bosch %22indirim STOKLAR TÜKENDİ
ÜCRETSİZkargo
Bosch 18 V 2,0 Ah HD Li-Ion ECP Compact Akü - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch 14,4 V 2,6 Ah HD NiMh O-Pack Akü - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch 12 V 2,6 Ah HD NiMh O-Pack Akü - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch 36 V 6,0 Ah HD Li-Ion ECP LZA Akü - Bosch %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch 10,8 V Li-Ion Şarj Cihazı AL 1130 CV - Bosch %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GBA 18 Volt 3,0 Ah Li-on Akü - Bosch %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GBA 18 Volt 6 Ah Li-ion Akü - Bosch %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch 7,2-24 V NiCd/Mh Şarj Cihazı AL 2450 DV - Bosch %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch 14,4 V 4,0 Ah HD Li-Ion ECP LZA Akü - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch 14,4-18 V Li-Ion Şarj Cihazı AL 2215 CV - Bosch %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch 12 V 2,5 AH Lityum İyon Akü - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch 18 V 4,0 Ah Akü (PBA W-C) - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch 18 Volt Hızlı Şarj Cihazı AL 1880 CV - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GAL 12V-40 +2 x GBA 2,0Ah - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GBA 12V 6,0 Ah Li-on Akü - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Bosch Professional GAL 18V-160 C & GCY 42 - BOSCH %0indirim STOKLAR TÜKENDİ
Toplam 56 ürün bulunmaktadır.

İşlevsel ve Kullanıcı Dostu Akü Şarj Cihazı ve Aksesuarlar

Akü teknolojisi her geçen gün daha fazla hayatımızda bulunur. Mobil cihazlardan elektrikli araçlara oldukça fazla sistem aküyle çalışır. Fakat cihazların beklenen performansı ortaya koyabilmesi için enerji kaynağının doğru şekilde seçilmesi gerekir. Doğru ve güvenilir bir enerji kaynağı, yüksek güç kazanmayı sağlarken bu noktada da akü şarj makinesi seçenekleri devreye girer. Akü şarj cihazları, aküde bir enerji depolamayı sağlar. Hızlı, güvenli ve etkin şekilde enerji aktarımı yapan cihaz seçenekleri, geniş bir yelpazede değerlendirilir. Günlük yaşamı kolay hale getiren cihazlar, verimli ve kullanıcı dostu şarj deneyimi ortaya koyar. Sitemizde geniş ürün seçenekleriyle akü şarj cihazları ve bunları tamamlayan aksesuarlara ulaşabilirsiniz. Kaliteli model seçenekleriyle ihtiyacınıza uygun seçimleri güvenle yapabilirsiniz. Civtec Cıvata olarak fiyat avantajlarımızı keşfedebilir, verimli ve kullanıcı dostu cihazları güvenle satın alabilirsiniz.

Akü Şarj Cihazı Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Akü şarj cihazı veya aksesuarları olsun seçimlerin doğru yapılması, güvenli ve etkili bir şekilde şarj edebilmeyi ve kolay kullanımı sağlar. Bu nedenle birtakım detayların dikkate alınması gerekir. İlk olarak ürünün tipi belirlenir. Matkap için uygun olan ürünler, üstün performansı ile uzun ömürlü kullanım olanağı ortaya koyar. Matkap şarjı, çeşitli tamirat ve onarım işlemlerinde tercih edilir. Şarjlı matkap şarjı iş yaparken uzun süre çalışarak, işlevsellik sağlar. Akü şarj cihazı seçerken kullanılacak akü tipinin ve voltajının da dikkate alınması gerekir. Örneğin, lityum akü yüksek enerji sağlamasıyla bilinir. Bunun yanı sıra akü kapasitesinin de bilinmesi gerekir. Elektrikli şarj bataryaları arasından seçim yaparken amper - saat değerine bakmak önemlidir.

Bir diğer önemli konu ise ürünün taşınabilir olup olmadığıdır. Taşınabilir ürünler, istenilen yere kolayca götürülür. Ayrıca kullanımın kolay olması da dikkate alınması gereken detaylar arasında yer alır. Akü şarj cihazlarında marka ve kalitenin de dikkate alınması gerekir. Bilinen markaların güvenilir ve kaliteli ürünlerini seçmek sağlam performans gösterir. Üstün nitelikleri ile Bosch Akü Şarj Cihazı, birçok kişinin ilk tercihi olur. Sitemizde Bosch markasının ürünlerine orijinal ürün güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız yanında sürekli yaptığımız kampanyalarla da ihtiyacınız olan ürünleri hızlı ve güvenli bir şekilde uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Akü Şarj Cihazı Seçenekleri Nelerdir?

Birçok aracın ve ekipmanın çalışabilmesi için aküye ihtiyaç duyulur. Akü sayesinde çalışma performansı artar ve güvenli bir güç aktarımı oluşur. Taşınabilir cihaz ve ekipmanların çalışması için 12 volt akü şarj cihazı gerekir. Bu akü sayesinde güvenli ve sürekli bir çalışma performansı ortaya çıkar. 12 volt akü şarjı çalışırken doğru voltajda, güvenli bir şarj deneyimi sağlanır. Genel olarak kompakt ve taşınabilir tasarıma sahip olan 12 volt akü seçenekleri, kullanıcıların farklı yerlere de götürebilmesiyle önemli bir avantaj ortaya koyar.

72 amper akü yüksek kapasiteli şarj imkanına sahiptir. Bu sayede akü kısa sürede tam kapasiteye ulaşır. Akü şarj cihazlarında, aşırı şarjı önleyen ve kullanıcıların güvenliğini arttıran çeşitli özellikler bulunur. Bu sayede kısa devreden korunma ve aşırı voltaj koruması ortaya çıkar. Akü şarj cihazlarının kullanım alanları oldukça fazladır. Enerjiyi güvenli ve etkili bir şekilde sağlaması beğenilen özellikleri arasında yer alır. Akülerin sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için modeller arasından doğru şekilde tercih yapmak gerekir. Sitemizde sizlere sunduğumuz geniş ürün seçeneklerimiz her ihtiyacı ve projeyi tamamlayacak ürünleri bulmanıza imkân verir.

Akü Şarj Cihazı Fiyatları

Akülü şarj aleti seçiminde merak edilen konular arasında fiyat aralıkları yer alır. Akü şarj cihazı fiyatları belirlenirken bazı detaylar dikkate alınır. Akülü motor şarj aleti modellerinin oldukça geniş kullanım alanı vardır. Farklı ihtiyaçlara hitap eden modeller, zengin seçeneklerden oluşur. Akü şarj cihazı fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında performans seviyesi yer alır. Yüksek performanslı ve hızlı şarj özellikli modeller diğerlerine kıyasla daha yüksek segmentlerdedir. Bu tarz modeller özellikle profesyonel kullanıma uygundur. Fiyatlara etki eden bir diğer faktör ise akü kapasitesidir. Şarj edilecek akü kapasitesi, fiyatları etkileyen önemli bir faktördür. Yüksek kapasiteli akülerde, güçlü ve özellikli şarj cihazı gerekir. Bu faktörlerin dışında marka ve model de fiyatlara etki eder. Siz de akü şarj cihazlarına sitemizden göz atarak, ihtiyaçlarınıza uygun bir alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.