x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 96 ürün bulunmaktadır.
Ceta Form Mıknatıslama Aleti - CETA %37indirim
Ceta Form Yağdanlık 500(CC) - CETA %37indirim
Eltos ETF 127 Ahşap Tel Fırça No:4 - Eltos %5indirim YENİürün
Ceta Form Filler Çakısı(Metrik-20 Yaprak) - CETA %37indirim YENİürün
Ceta Form 2 Kafalı Cam Vantuzu - CETA %37indirim
ÜCRETSİZkargo
Toplam 96 ürün bulunmaktadır.

Genel Bakım ve Atölye Aletleri

Genel bakım ve atölye aletleri, kurulum ve arıza durumlarında çözüm sunan ekipmanları kapsıyor. İhtiyacınız olan her şey Civtec Civata kalitesi ile sizlere sunuluyor. Uzun ömürlü kullanım sunan atölye el aletleri, İşlerinizin kalifiyesini arttırırken ustalık keyfini de çıkarmanızı sağlıyor.

Atölyede Kullanılan El Aletleri

Atölyede kullanılan el aletleri yardımı ile delme, şekil verme, kesme, temizleme uygulamaları gibi birçok işlemi pratik şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Hizmet ettiği sektöre göre birçok marka, model, fonksiyon ve çeşidi barındırıyor.

Civtec Civata, evde kullandığınız küçük bir takım çantasından tutun, profesyonel ağır sanayi işlemlerine kadar İhtiyacınız olan her mekanik el aleti çeşidine ulaşma imkânı sunuyor.

Atölye el aletleri arasında manyetik parça kabı, parça ters kılavuz takımı, profesyonel gres pompası, plastik saplı tel fırça, spiralli mıknatıs, pense çeşitleri, tornavida ve bits uçlar, eğe ve törpüler yer alıyor. Ayrıca, lokma takımı ve lokma anahtarları, çekiç, keser ve tokmak, kargaburun, kerpeten çeşitlerimiz de beğeni toplayan ürünlerimizdendir.

Manyetik Parça Kabı

Montaj sırasında vida, tapa, imbus gibi küçük malzemelerin kaybolmasını önleyen ve tabanı güçlü mıknatıstan oluşan özel bir kaptır.  Bu kap sayesinde küçük parçaları kaybetme derdiniz olmayacak.

Parça Ters Kılavuz Takımı

Sorunlu vidaları yüzeyden kolayca çıkarılmasını sağlayan konik bir el aletidir. Bu alet ile kafası kopuk civataların çıkarılma işlemi çok daha kolay olacak.

Profesyonel Gres Pompası

Genel bakımın olmazsa olmazlarından profesyonel gres pompası, yağlama işlemlerinde gresin, belirlenen bölgeye sevkini gerçekleştiriyor. Yağın koruyucu özelliğini, her bölgeye ulaştırmanız artık mümkün olacak.

Plastik Saplı Tel Fırça

Paslanmaz malzemelerden üretilen sürtünme ve darbelere karşı dayanıklı plastik saplı tel fırçalar, ulaşılması zor olan tüm yüzeylerin temizliğini sağlıyor. Bu fırçalar, ahşap ve metal yüzeylerin pas, boya ve tortu gibi kirlerden bütünüyle arınmasına olanak tanıyor. Temizliği sağlanan ürünlerin işlemleri ise daha sağlıklı oluyor.

Spiralli Mıknatıs

Dar alanlarda ki metal parçacıkları yakalayan ekipmandır. Atölye, işyeri, öğrenci laboratuvarları ve birçok hizmet alanında kullanılır.

Tornavida ve Bits Uçlar

Tornavida ve bits uçlar, vidanın takılma, sökülme, sıkma ve gevşetme işlemlerinde kullanılan el aletidir. Matkapların ucuna (madrene) takılan uçlara ise bits uçlar denir. Birçok farklı vida grubu bulunuyor. Her vida farklı bits ucuna ihtiyaç duyar.

Pense Çeşitleri

Bir eksen ve iki kulp ile oluşturulmuş manivela prensibine göre çalışan fonksiyonel alettir. Pense çeşitleri, farklı tür kabloları kesmek, soymak, nesneleri alma ve ezme işlemine kadar birçok işi aynı anda halledebilir. Farklı marka, model ve ebatlara sahip penseler için pense çeşitleri kategorimizden aradığınız ürünü kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kargaburun

Pense çeşitlerinden biri olan kargaburun, iki parçanın bir arada kolaylıkla tutulabilmesi ve kabloların birbirine bağlanması için kullanılıyor. Evde de sıklıkla ihtiyaç duyulan alet, kuyumculuk sektöründe yaygın olarak kullanılıyor.

Kerpeten

Kerpeten, hareketli bir eksen etrafında, çapraz iki parçadan oluşan kıskaç biçimindeki el aletidir. Özellikle, tel kesme işlemlerinde kullanılıyor.

Lokma Takımları, Lokma Anahtarları

Lokma takımı, farklı boyutlardaki civata ve somunları döndürebilmek amacıyla tork uygulanması ile çalışan pratik bir araçtır. Lokma ucu ya da lokma anahtarı; somun ve civataları hızlı şekilde takma ya da sökme işleminizi gerçekleştiriyor.

Çekiç, Keser ve Tokmak

Çekiç, bir şeyi çakmak, kırmak ve dövme işlemi için kullanılan el aletidir. Ucu konik olan çekiç, çentik ve kırma işlevlerinde kullanılıyorken,  düz uçlu çekiç, çakma ve dövme işlemlerinde kullanılıyor. Keser, halkaların şekillendirilmesi, çivilerin sökülme ve çakma işlemlerini gerçekleştiriyor. Genellikle marangozluk işlerinde tercih ediliyor. Tokmak ise ezme, dövme, sıkıştırma gibi işlemlerinizde en büyük yardımcınız olacak.

Genel Bakım Ve Atölye Aletleri Fiyatları

Genel bakım ve atölye aletleri fiyatları, seçilen ürün, marka, model ve özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Tercih edeceğiniz ürün yelpazesinden hangisini seçerseniz seçin, cebinize uygun atölye el aletleri çeşitlerine Civteccivata.com.tr’ nin sunduğu kalite ve avantaj farkıyla sahip olabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.