x
1000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO !
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Paslanmaz İnox Pop Perçin Nedir? 

Paslanmaz inox pop perçin iki ya da ikiden fazla parçanın sökülmeyecek şekilde birbirine bağlanmasını sağlayan bağlantı elemanlarına verilen addır. Perçinlerin üstlerinde yer alan ve açılan deliklerin içinden geçirilen ve iki ucuna çekiç ile vurulması sonucu şişkin bir görünüme ulaşan yuvarlak metal çubuklardır. Perçinler farklı hammaddelerden ve farklı ölçülerle imal edilir. En çok tercih edilen perçin çeşidi alüminyum olanlardır. Pop perçin, örümcek perçin, dövme perçin gibi farklı kategorilere ayrılan çeşitlere sahiptir. 

Paslanmaz Pop Perçin Çeşitleri

Paslanmaz pop perçinler paslanmaz vida, paslanmaz cıvata, paslanmaz somun gibi çok tercih edilen bağlantı elemanlarıdır.

Alüminyum perçin çeşitlerinden biri olan pop perçinler, kafa ve çividen oluşur. İki ve ikiden fazla parçayı bir araya getirmek için kullanılır. Manuel ve havalı perçin makineleri aracılığı ile kullanılır. Perçin sapının uzunluğunu çekme ve kopma hareketleri belirleyeceği gibi birleştirilecek olan parçaların toplam ağırlığı da belirler. Pop perçin parçalara açılmış olan delikten geçirilir. Sıkma işlemi makineler aracılığı ile yapılır. Bunun sonucunda sıkışmış olan perçin parçaları bir araya gelmiş olur. Sıkışma sonrası çivi kısmı kopan perçinin, bombe, havşa ve geniş kafa gibi çeşitleri vardır.

Örümcek perçinin kafa olarak adlandırılan kısmı alüminyumdan tasarlanır. Bu perçin uygulanması sonrası perçinin kafası dörde ayrılmış olur.

Somunlu Perçin; alüminyum perçin çeşitleri arasında en çok tercih edilen modellerdendir. Somunlu perçin tek bir taraftan ulaşılan ve cıvatayı kullanmak için ince malzemeleri bir araya getirmeye yarayan bir bağlantı elemanıdır. Somunlu perçin, bir araya getirilmesi gereken parçalardan birine manuel ve havalı makine aracılığı ile eklenmesi ile kullanılır.

Paslanmaz Pop Perçin Ölçüleri 

Paslanmaz inox pop perçin çeşitleri belli ölçülerde üretilir. Kullanım alanına uygun olacak şekilde belirlenen ölçüler, kullanacağınız alana göre çeşitli ölçüler sunar. Her perçin çeşidi farklı modellere göre farklı ölçülere sahiptir. İhtiyacınıza uygun perçin ölçülerine karar verdikten sonra Civtec Cıvata üzerinden hızlı bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Paslanmaz Pop Perçin Fiyatları Nelerdir? 

Paslanmayan pop perçin bağlantı elemanları farklı boyutlarda üretilir. İhtiyaca göre özel boy ve çaplarda da imal edilebilir. Farklı ölçülere ve kullanım alanlarına sahip olan pop perçinlerin fiyatları da değişiklik gösterir. İsteğe göre özel ölçülerde de üretimi yapılan paslanmaz pop perçin fiyatları ve çok daha fazlası hakkında bilgi almak Civtec Cıvata’yı inceleyebilirsiniz.

Paslanmaz dübel, somun, cıvata gibi bağlantı elemanlarına ve çok daha fazlasına ulaşabileceğiniz Civtec Cıvata, sizi uygun fiyat avantajları ile bir araya getiriyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.