x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
YUKARI ÇIK
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 47 ürün bulunmaktadır.
Ceta Form A32 Raptor Takım Çantası - CETA %35indirim
ÜCRETSİZkargo
Ceta Form A25-5 Metal Takım Çantası 5 Gözlü 42X19,5X20 Cm - CETA %35indirim
ÜCRETSİZkargo
Ceta Form A26-BP01 Teknisyen Sırt Çantası - CETA %35indirim
ÜCRETSİZkargo
İzeltaş 190X300X210 5 Gözlü Takım Çantası - İzeltaş %35indirim
ÜCRETSİZkargo
İzeltaş 190X420X210 5 Gözlü Takım Çantası - İzeltaş %35indirim
ÜCRETSİZkargo
İZELTAŞ 8420336305 5 GOZLU TAKIM ÇANTASI UZUN - İzeltaş %35indirim
ÜCRETSİZkargo
İzeltaş 5 Gözlü Tesisatçı Takım Çantası - İzeltaş %35indirim
ÜCRETSİZkargo
Eltos Kelon Bez Takım Çantası 16 %0indirim
ÜCRETSİZkargo
İzeltaş Motosiklet Bakım Seti 42 Parça - İzeltaş %35indirim
ÜCRETSİZkargo
Ceta 80 Parça Universal Alet Seti (Plastik Çanta İçinde) - CETA %35indirim
ÜCRETSİZkargo
Toplam 47 ürün bulunmaktadır.

Takım Çantaları

Yaşam alanlarında insanların, tamir ve tadilatını yapabilmesi için takım çantası bulundurması gerekir. Yapılan ahşap, metal ya da herhangi tadilat sırasında bu çantaların kullanılması kullanım kolaylığı oluşturulur. İçerisinde bulunan çeşitli alet ve edavatlarla birlikte her yere rahatlıkla taşınması ve herhangi bir şey bozulduğunda anında müdahale edilmesi sağlanır. Başta tamirciler olmak üzere birçok kişinin tercih ettiği bu aletlerin bir arada kalması için bu takım sistemlerinin oluşturulması önemlidir. Farklı ebatlarda ve özelliklerle donatılmış olan takım çantası seti kendi içerisinde farklı özelliklere sahiptir. İçerisinde bulunan aletlerin boy ve ebatlarına göre sıralanması tadilat sırasında kolaylıkla bulunabilmesini ve işleminin kısa süre içerisinde gerçekleştirilmesini sağlar.

Takım Çantasının İçinde Neler Bulunur?

İnsanların günlük hayatta birçok farklı ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmeleri için yaşam alanlarında belirli çantaların bulunması gerekir. Bu konuda alet çantası ve takım çantaları yaşam alanlarında bozulabilen eşyaların kısa süre içerisinde tamirini sağlamak için kullanılır. Evde, iş yerinde, ofiste bir musluğun bile tamir edilmesi için kısa bir süre gereklidir. Bu kısa süre içerisinde tamir çantalarının ve alet çantalarının tedarik edilmesi önemlidir. Bu yüzden her yaşam alanında en az bir tane alet takım çantası bulunmalıdır. Tabii ki de bu çantaların içinde bulunması gereken bazı aletler hayat kurtarıcı olarak bilinir bu aletler; testere, gönye, hırdavat malzemesi ve aksesuarları, pense, kesici grubu, metre,  zımpara, alyan seti, pense, çekiç, vida, dübel, maket bıçağı, kesinlikle ve kesinlikle bulunmalıdır.

Takım Çantası Çeşitleri?

Tamirci meslek grubunda çalışan ve yaşam alanlarında tamirat için belirli çantalarının mevcut bir şekilde bulunmasını sağlayan kişiler, belirli çeşitleri tercih edebilirler. Bu konuda çeşitler kullanım kolaylığı sağlamakla birlikte yaşam alanlarında hızlı tamirat olanağı sağlar. Muhafaza edilebilir boyutlarına göre çeşitlerin tercih edilmesi önemlidir. Özellikle ağır alet çantası seti modellerinde taşınabilir ve kullanım kolaylığı olan modellerin ve çeşitlerin satın alınması gerekir. Bu konuda firmamıza müracaat ederek kendinize uygun çeşitleri satın alabilirsiniz. Bu konuda tekerlekli takım çantası, taşınabilir özelliği ile birlikte her alanda kullanılabilir tekerlekli modellerin dışında bez, kutu, raflı ve benzeri takım çantaları bulunmaktadır.

Tekerlekli ve Bez Takım Çantası

Yaşam alanlarında kullanım kolaylığı sağlayan alet çantası modellerinin ve çeşitlerinin tercih edilmesi önemlidir. Bez takım çantaları tamir ve tadilat için gerekli malzemelerin rahatlıkla taşınabilmesi için firmalar tarafından üretilir. Bu konuda izeltaş takım çantası firmamız uzun yıllardır kaliteli kumaşlar ile birlikte bez çantaları üreterek uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar.  Bir diğer çeşit ve modelleri ise tekerlekli yapıya sahip olan alet çantalarıdır.  Yükün hafif bir şekilde taşınması için sırt ve omuzlara yüklenen yükün hafif bir şekilde taşınma kolaylığı sağlanır. Sürüklenebilir ve çekilebilir modelleri ile birlikte hafif kullanım olanağı sağlar. Bu çantaların teminini izeltaş mekanik takım çantası üretimi gerçekleştiren firmamıza müracaat ederek sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.